PDA

View Full Version : اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

malihehshajari
سه شنبه 12 اسفند 1393, 10:28 صبح
سلام

میشه راهنمایی کنید بهم که چطور میتونم به درگاههای پرداخت اینترنتی بانک ها متصل بشم

با تشکر

Freedon_23
سه شنبه 12 اسفند 1393, 13:16 عصر
سلام
فکر می کنم سوالتون رو تو انجمن دیگه ای باید مطرح می کردید این انجمن آموزش جی کوئری هست. البته تو اینترنت هم بگردی استکریپت آماده اتصال به درگاه بانک هست.

malihehshajari
سه شنبه 12 اسفند 1393, 13:20 عصر
سلام مرسی
میدونم میخواستم بدونم با جاوا اسکریپت و جی کوءری راهی هست برای این کار بخاطر همین اینجا پرسیدم

Freedon_23
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 18:41 عصر
درگاهها کدهای خاص خودشون رو دارند هر یک از درگاه های بانکها api خودشون رو دارند و از اون برای اتصال به سرور خودشون استفاده می کنند البته تا قبل یکپاچه شدن اونها تو سیستم شاپرک اینطور بود از اون به بعدشو خبر ندارم ولی در هر صورت شما یک سری اطلاعات شامل اطلاعات درگاه شما، مبلغ ،کد تراکنش که خود بانک موقع درخواست میده و پارامترهای اختیاری به بانک برای پرداخت می فرستید تا قبل ارسال این که به چه روشی ارسال کنید با خودتون هست ولی بعد از اون یانک خودش کارهارو انجام میده و به شما جواب میده.
در ضمن api بانکها به زبانهای برنامه نویسی php , asp , c و فکر کنم چند تا زبان دیگه هست که بستگی به زبان سایتتون میتونید استفاده کنید. فنمی دونم شما کدوم قسمت می خواهید از جی کوئری یا جاوا اسکریت استفاده کنید؟

malihehshajari
شنبه 16 اسفند 1393, 08:42 صبح
درگاهها کدهای خاص خودشون رو دارند هر یک از درگاه های بانکها api خودشون رو دارند و از اون برای اتصال به سرور خودشون استفاده می کنند البته تا قبل یکپاچه شدن اونها تو سیستم شاپرک اینطور بود از اون به بعدشو خبر ندارم ولی در هر صورت شما یک سری اطلاعات شامل اطلاعات درگاه شما، مبلغ ،کد تراکنش که خود بانک موقع درخواست میده و پارامترهای اختیاری به بانک برای پرداخت می فرستید تا قبل ارسال این که به چه روشی ارسال کنید با خودتون هست ولی بعد از اون یانک خودش کارهارو انجام میده و به شما جواب میده.
در ضمن api بانکها به زبانهای برنامه نویسی php , asp , c و فکر کنم چند تا زبان دیگه هست که بستگی به زبان سایتتون میتونید استفاده کنید. فنمی دونم شما کدوم قسمت می خواهید از جی کوئری یا جاوا اسکریت استفاده کنید؟

مرسی از توضیحات و راهنماییتون من هیچ دیدی نسبت به این موضوع نداشتم و بخاطر همین سوالم شاید غیر مرتبط بود

بازم ممنون