PDA

View Full Version : مشکل با MVC (درخواست از سمت کلاینت و پاسخ از طرف مدیر) لطفا راهنمایی کنید!!!!

Behnam6670
سه شنبه 12 اسفند 1393, 10:44 صبح
سلام دوستان و مهندسان عزیز.

من دارم روی یه پروژه ای کار میکنم که چند روز دیگه باید تحویل داده بشه!
تو یه قسمتی از پروژم به مشکل اساس برخورد کردم که واقعا نمیدونم چجوری باید حلش کنم:متفکر:

اول اینو بگم که سایت من با ASP.net هستش و کنترل پنلش رو من با ASP.net MVC کار کردم

توی یه قسمتی از سمت کلاینت یه جایی هست که کاربر یه فرمی رو پر میکنه و اونو ثبت میکنه(تو دیتا بیس ثبت میشه).بعد از ثبت فرم سیستم به کاربر یه پیغام میده که اطلاعات شما درخال بررسی میباشد.توی این مدت تو سمت مدیر باید یه اتفاقی بیفته اونم اینه که مدیر بلافاصله متوجه بشه که کاربر فرم رو پر کرده و منتظر جواب هستش:متفکر:

و بعد از بررسی یه پیغام مناسب برگردونه به کاربر.
کاری که من کردم این بود که اومدم اطلاعاتی که کاربر میفرسته رو تو یه جدول ذخیره میکنه و یه تایمر رو استارت میکنم تایمر هر یک ثانیه یکبار میاد جدولی که اطلاعات کاربر توش هست رو برسی میکنه که آیا سطر جدیدی از طرف مدیر بهش اضافه شده یا نه که بعد از اضافه شده اونو به کاربر نشون بده و تایمر خاموش بشه!!!!!!اینجاش تقریبا اوکی هستش و جواب گرفتم ازش.ضمنا من برا هر کاربر یه کد یونیک میسازم.

حالا موندم تو سمت مدیر چجوری این سناریو رو با MVC پیاده کنم.اینکه یه تایمر باشه و لیست کاربرای فعال رو نشون بده و اگه کاربری اطلاعات فرمش رو میفرسته بلافاصله مدیر متوجه بشه رو نمیدونم با چه روشی پیاده بکنم.
از دوستان و اساتید خواهش دارم اگه راهی به نظرشون میرسه راهنمایی کنند لطفا
از توجه تون سپاسگذارم