PDA

View Full Version : جلوگیری از تصویر برداری از صفحه نمایش

fatima_h66
سه شنبه 12 اسفند 1393, 16:36 عصر
من از دوستان برنامه نویس میخوام کسایی که توان برنامه نویسی این بخش کد رو دارند پیشنهادات خود رو اعلام کنند.
قطعه کدی برای جلوگیری از عکس برداری و فیلم برداری از صفحه نمایش میخام. در واقع غیر فعال کردن کلید پرینت اسکرین رو انجام دادم. فقط میخام کدی بنویسید که با هر نرم افزاری از قبیل اسنگیت (snagit) امکان تصویر برداری و عکس گرفتن نباشد. کلا ویندوز این امکان درونش غیر فعال بشه. امیدوارم مفهوم رو تونسته باشم برسونم. اگه سئوالی هست بفرمائید تا توضیحات با مثال رو بگم.

تاکید میکنم صرفا غیر فعال کردن کلید پرینت اسکرین مد نظرم نیست و خیلی دقیق تر میخام انجام بشه. یعنی با هیچ نرم افزاری نشه این کار انجام بشه. و نمیخام نرم افزارهای عکس برداری رو از حافظه بندازید بیرون تا جلوی اینکارو بگیرید. اصلا منطقی نیست. میخام وقتی شخص مثلا با snagit میخاد عکس بگیره به جای عکس یه صفحه سیاه بهش نشون بده. از کدهای آماده توی اینترنت هم خواهشا استفاده نکیند جون خودم همشون رو تست کردم!

تکنیکی میخام که تمامی پیغام های رد بدل شده در معماری سیستم عامل ویندوز رو trace;کرده و در کد هایی که عملیات عکسبرداری و ذخیره فایل رو میدند رو بلوک کنه . هرکسی بلده بگه که بدجور کارم گیر این کده!

بهروز عباسی
سه شنبه 12 اسفند 1393, 20:41 عصر
دوست عزیز چیزی که میخواید چیز جالبیه ولی فکر نکنم کسی بیاد اینو اماده کنه و بزاره اینجا !!! همچین چیزی هم درجای خودش کاربردیه و هم $$$ :دی
پس فقط میتونید توقع همفکر داشته باشید.

تکنیکی میخام که تمامی پیغام های رد بدل شده در معماری سیستم عامل ویندوز رو trace;کرده و در کد هایی که عملیات عکسبرداری و ذخیره فایل رو میدند رو بلوک کنه . هرکسی بلده بگه که بدجور کارم گیر این کده!

واسه این کار توی VS یه Toolsبود SPY++ اگه اشتباه نکنم تست کن ببین اصلا از پیغامی استفاده میشه ؟؟

تاکید میکنم صرفا غیر فعال کردن کلید پرینت اسکرین مد نظرم نیست و خیلی دقیق تر میخام انجام بشه. یعنی با هیچ نرم افزاری نشه این کار انجام بشه. و نمیخام نرم افزارهای عکس برداری رو از حافظه بندازید بیرون تا جلوی اینکارو بگیرید. اصلا منطقی نیست

باید تعدادی از توابع گرافیکی رو Global Hook بزنید !
با API monitor چندتا برنامه که این کارو میکنن رو آنالیز کن بعد واسه API های مورد نظر هوک بنویس و.....

موفق باشید.

fatima_h66
سه شنبه 12 اسفند 1393, 21:23 عصر
من حاضرم بابتش پول بدم چون تو برنامه ام بهش احتیاج دارم و هر کی بتونه انجام بده هزینه رو بگه باهم به توافق میرسیم.