PDA

View Full Version : طراحی سایتی مثل کافه بازار و گوگل پلی

elham1611
سه شنبه 12 اسفند 1393, 23:23 عصر
من برنامه نویس سی شارپ هستم. چطوری میشه سایتی مثل کافه بازار و گوکل پلی درست کرد که برنامه ها رو بشه مستقیم روی گوشی نصب کرد؟ منظورم اینه که تکنولوژی خاصی لازم داره؟

محض اطلاع میگم که کافه بازار تا حالا از فروش اپلیکیشنها 12 میلیارد تومان فقط به حساب کسایی واریز کرده که در سایت اپلیکیشن فروختن:کف:

storm_saeed
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 00:12 صبح
همین الانمشم نزدیکه 10 تا مارکت تو ایران هستن که فقط بازار توشون معروفه بقیه انچنان درامدی ندارن
چرخ رو هزار بار اختراع نمیکنن مشکلی که تو ایران داره رخ میده همه دارن از روهم دیگه کپی میکنن

ولی برای ساختن همچین سایتی به غیر از برنامه نویسی سمت سرور یه سری چیزهای دیگه هم میخواد مثلا یه api که گوشی باهاش ارتباط برقرار کنه برای پرداخت درون برنامه ای اینجور چیزا خود گوگل یه سری کتابخونه و سمپل معرفی کرده برای اینکار مثل https://code.google.com/p/android-market-api/

abbasi.naft
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 01:28 صبح
چرخ رو هزار بار اختراع نمیکنن مشکلی که تو ایران داره رخ میده همه دارن از روهم دیگه کپی میکنن

سلام
حق با شماست ولی این ممکنه که یه چرخ بهتر ساخته بشه.
مثلا اگه جای دیگه ای باشه که فقط 10 درصد از برنامه نویس بگیره و نه بیشتر ، خود شما به شخصه نمیرید طرفش؟؟
(پس این یه راه حل برای ساخت چرخ بهتر)

elham1611
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 02:08 صبح
http://upload7.ir/preview.php?user=&file=25c4f37ef0ef49c703b10fd020d76f636452bdb0.png ب پس دلیل موفقیت بازار و شکست 10 تا رقیب دیگرش چی میتونه باشه؟

این که چرخ نیست بلکه مجموعه از علم و ابتکار هست که هر تیمی بهترش رو داشته باشه برنده میشه.
اگر اینطوری بود گوگل هم هیچ وقت موتور جستجو درست نمیکرد چون قبلش یاهو موتور جستجو داشت.
خود بازار هم کپی برداری محلی از گوگل پلی هست

ولی هرچی هست به نظر من خیلی سخت میتونه باشه همچین سایتی درست کردن.

storm_saeed
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 14:22 عصر
یکم منطقی به این قضیه نگاه کنید

بازار بخاطر اولین بودنش و یه سری امکانات بهتر در بدو شروع تو ایران انقد معروف شد وگرنه مثلا مایکت رو ببینید با اینکه الان داره تو تلویزیون تبلیغ هم میکنه باز نتونسته به جایگاهی که میخواد برسه .

اگه جای دیگه ۱۰ درصد باشه باز هم من نمیرم چون فعلا کاربرای بازار چندین میلیونه ولی مارکت های دیگه ۱ میلیون هم نیست

ساخت یه همچین سیستمی هم کار چند روز نیست باید یه تیم مداوم روش کار کنند حالا ایناش به کنار برای بازاریابی باید میلیون ها تومن خرج کنید تا معروف شید . حالا فرض کنید تحریم ها یه سریش از جمله سرویس های گوگل برداشته شن دیگه بازار و اینجور چیزا روز به روز کاربراش کمتر میشه با این شرایط ساخت یه سیستم مشابه دیگه منطقی نیست

saleh2222
سه شنبه 30 تیر 1394, 07:48 صبح
من برنامه نویس سی شارپ هستم. چطوری میشه سایتی مثل کافه بازار و گوکل پلی درست کرد که برنامه ها رو بشه مستقیم روی گوشی نصب کرد؟ منظورم اینه که تکنولوژی خاصی لازم داره؟

محض اطلاع میگم که کافه بازار تا حالا از فروش اپلیکیشنها 12 میلیارد تومان فقط به حساب کسایی واریز کرده که در سایت اپلیکیشن فروختن:کف:

از اینجا میتونید اطلاعات لازم رو برای یه مارکت کامل اندروید کسب کنید

http://barnamenevis.org/showthread.php?502277-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-(%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA)