PDA

View Full Version : mehdi imani 8:Crack Me

mehdi imani 8
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 16:36 عصر
سلام دوستان من یک برنامه ی ساده با VB.Net 2012 ساختم که یه سریال نامبر می خواد.
من می خوام سطح امنیت برناممو بسنجم که راحت کرک می شه یا نه...:متفکر:
دوستان لطفا serial number را کرک کنند و بگویند از چه روشی برای این کار استفاده کرده اند.:افسرده:129095

Securebit
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 19:23 عصر
رمز عبور : 1378
درجه سختی : 0

mehdi imani 8
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 09:48 صبح
شما برای کرک این برنامه از چه راهی استفاده کردید؟؟؟:متفکر:
راهی هست که بشه امنیت برنامه های .net رو خیلی بیشتر بالا برد؟؟؟

Securebit
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 10:18 صبح
مهم نیست از چه راهی استفاده شده مهم این هست که پروتکتوری که خود کرک شده نباید به آن اصمینان کرد، تمام پروتکتورهای عمومی ابزاری برای دور زدن دارند برای امنیت بیشتر در نرم افزار باید از یک پروتکتور خصوصی استفاده کنید.

mehdi imani 8
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 14:38 عصر
میشه یه مثال از یک پروکتور خوب برای برنامه های net. بزنید؟؟؟(حالا چه خصوصی چه عمومی باشه فرقی نداره...):گریه::گریه::گریه:

Securebit
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 16:24 عصر
پروتکتور و مبهم سازهای عمومی همگی ابزار خودکار برای آنپک دارند پروتکتورهای خصوصی قیمتهای بالایی دارند و باید ببینید برای نرم افزاری که می خواهید استفاده کنید به صرفه هست اصلا نرم افزار شما اینقدر ارزش مادی دارد که با پروتکتور خصوصی محافظت شود.

mehdi imani 8
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 19:02 عصر
یعنی من از هر پروتکتور عمومی استفاده کنم در هر صورت به راحتی قابل کرک شدنه؟؟؟!!!:گریه::گریه::گریه::ا فسرده::افسرده::افسرده::متعجب ::متعجب::متعجب:

Securebit
جمعه 15 اسفند 1393, 10:50 صبح
بله متاسفانه همین طور است.

Sherif
سه شنبه 26 اسفند 1393, 17:31 عصر
پروتکتور و مبهم سازهای عمومی همگی ابزار خودکار برای آنپک دارند پروتکتورهای خصوصی قیمتهای بالایی دارند و باید ببینید برای نرم افزاری که می خواهید استفاده کنید به صرفه هست اصلا نرم افزار شما اینقدر ارزش مادی دارد که با پروتکتور خصوصی محافظت شود.

سلام ، منظور از خصوصی یعنی چی؟

Securebit
چهارشنبه 27 اسفند 1393, 08:22 صبح
پروتکتوری که توسط افرادی که به علم مهندسی معکوس آشنا هستند توسعه داده میشه و به دلیل قیمت بالایی که دارند فقط شرکتهای بزرگ مشتری این پروتکتورها هستند، در این پروتکتورها از تکنیکهای جدیدی برای محافظت استفاده میشود که قبلا مشابه آن وجود نداشته.