PDA

View Full Version : نحوه نمایش جزییات محصولات

dashaliyekarimi
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 20:07 عصر
سلام،یه سوال داشتم آیا باید برای نمایش جزییات هر محصولی که در سایت داریم باید یک صفحه ایجاد کنیم؟

dashaliyekarimi
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 20:42 عصر
دوستان کسی نمیدونه؟

anvar
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 21:00 عصر
خیر - نیازی به این کار نیست
اگر قرار بود برای هر محصول یک صفحه ایجاد بشه - سایتی مثل آمازون باید چند تا صفحه جزئیات میداشت!!!

شما فقط نیاز به یک صفحه دارید - و با توجه به ID محصول اطلاعات اون محصول رو از دیتابیس می گیرید و در صفحه نمایش می دهید

dashaliyekarimi
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 21:12 عصر
مرسی از جوابتون،اخه واسم یه سوالی پیش میادشما وقتی تو گوگل یک مدل گوشی رو سرچ میکنید مثلا برای شما سایت دیجی کالا رو پیدا میکنه و شما وقتی کلیک میکنی مستقیما به صفحه مشحصات همون محصول میره بنظرتون اگه من به روشی که گفتید عمل کنم صفحه من این قابلیت رو خواهد داشت؟

sadegh.te
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 21:19 عصر
مرسی از جوابتون،اخه واسم یه سوالی پیش میادشما وقتی تو گوگل یک مدل گوشی رو سرچ میکنید مثلا برای شما سایت دیجی کالا رو پیدا میکنه و شما وقتی کلیک میکنی مستقیما به صفحه مشحصات همون محصول میره بنظرتون اگه من به روشی که گفتید عمل کنم صفحه من این قابلیت رو خواهد داشت؟

دوست عزیز شما سایت مپ خودتون رو به گوگل میدید در اون سایت مپ کل لینک های سایت شما وجود داره از جمله لینک محصولات.

ولی فکر کنم برای فروشگاه باید سایت مپ داینامیک بسازی چون احتمال داره که شما هر روز یه محصول جدید به سایت اضافه کنید.

dashaliyekarimi
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 21:36 عصر
دوست عزیز من یه منویی مثل دیجی کالا درست کردم که کاربر وقتی برند محصول رو مثلا برند سونی رو انتخاب میکنه به صفحه ای میره که تمام محصولات سونی رو در یک دیتا لیست نمایش میده و وقتی کاربر بر روی محصول مورد نظرش کلیک میکنه با استفاده از ID محصول جزییاتش رو در یک صفحه دیگه نمایش میده بنظرتون کار من درسته؟

dashaliyekarimi
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 22:12 عصر
لطفا جواب بدید

sadegh.te
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 00:12 صبح
بله درسته.

شما کلا باید با ID محصولات کار کنید نه چیز دیگه.

dashaliyekarimi
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 00:51 صبح
ممنون،جسارتا میشه منبعی رو معرفی کنید که ساخت سایت مپ رو بطور کامل توضیح داده باشه

dashaliyekarimi
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 14:08 عصر
دوستان ببخشید من تو سایتم چند برند موبایل مثل سونی و سامسونگ گذاشتم وقتی کاربر روی هر برندی که کلیک کنه داخل یک صفحه تمام محصولات ان برند رو داخل دیتا لیست نمایش داده میشه و بعد تو ان صفحه روی هر محصولی که کلیک کنه با استفاده از iD ان محصول جزییات بیشترش داخل یک صفحه بنام جزییات نمایش داشته میشه،حالا اگه من واسه سایتم سایت مپ تعریف کنم و به گوگل بشناسونم اگه کاربری مدلی از یک گوشی رو داخل گوگل رو سرچ کنه گوگل سایت من رو پیدا میکنه؟