PDA

View Full Version : آموزش: کپی خیلی سریع فایل های حجیم از سایت به کامپیوتر

Mohammadsgh
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 20:43 عصر
درود
دیدم حیفه که همچین آموزشی تو انجمن و تو این بخش نباشه و به همین خاطر این پست رو گذاشتم:لبخندساده:
دوستان من یک آموزشی ساختم که تو یکی دو دقیقه میتونید فایل های خیلی زیاد رو از سایت کپی و تو سایت خودتون بزارید و این کار خیلی سریع و به آسونی انجام میشه و نیازی نیست زمان زیادی رو برای دانلود فایل بزارید.خواهش می کنم که دیدگاه بدید که بتونم آموزش های آینده رو با کیفیت بیشتری ضبط کنم.هر ایرادی دیدید بگید؟سپاس ویژه از دوستان گرامی:لبخندساده:
این هم لینک آموزش
http://www.hamodeveloper.ir/blog/

tem988
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 21:13 عصر
سلام
امکان نداره دانلود با این اسکریپت بیشتر از سرعت اینترنتتون باشه.
این اسکریپت با سرعت اینترنت خودتون دانلود میکنه و اگر با IDM مقایسه کنید برابره.

در ضمن بهتر بود اسکریپ رو پایین آموزش پیوست میکردید.

Tarragon
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 22:26 عصر
سلام
تصحیح می کنم : این از حد اکثر سرعت استفاده می کنه! یعنی در localhost با سرعت IDM برابره (‌ اگر IDM بیشتر نشه ‌)‌ اما در هاست هم همین جریان هست یعنی تو ۳ ثانیه می تونه فایل ۱۰۰مگی دانلود کنه!!

Mohammadsgh
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 22:42 عصر
پستم تو سایت آموزشی ویرایش شد و لینک دانلود اسکریپت قرار داده شد.میتونید برای دانلود آزمایش کنید و ببینید که چقدر قویه

Mohammadsgh
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 22:48 عصر
منظور من اینه که فایلو با سرعت زیادی دانلود میکنه و اگه فیلمو ببینید متوجه منظورم میشید:لبخندساده:

thacker
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 23:46 عصر
فکر کنم منظورشون انتقال سرور به سرور هست که از پهنای باند و سرعت سرور برای انتقال استفاده میکنه ...

bagherok
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 23:46 عصر
نمیدونم چطوری بگم!
یعنی بعدش قراره چیکار کنیم!

MMSHFE
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 08:56 صبح
نمیدونم خود اسکریپت کار خودتونه یا نه ولی انتشارش کار خوبیه که انجام دادین. بهرحال میشد خیلی بهتر اسکریپت رو نوشت. این اسکریپت ابداً Leecher نیست. برای مثال شما نمیتونید لینک سایتهای اشتراک فایل رو بهش بدین (حتی اگه اکانت داشته باشین) و براتون دانلود کنه. بهتر بود بجای copy که یه تابع ساده است و توی اکثر هاستهای اشتراکی هم خوندن فایل از سایر هاستها بسته شده، با cURL کار میشد و امکاناتی مثل لاگین کردن و... رو میگذاشتن. از اشتباهات تایپی و بهینه نبودن (برای مثال پیمایش کل آرایه انواع مجاز و مقایسه با تک تک اونها بجای بررسی با in_array و explode کردن یک آرایه متنی بجای استفاده از range و...) هم که بگذریم، اسکریپت آنچنان کاربردی نیست. منظورم اینه که سرعت بهرحال نمیتونه از حداکثر پهنای باند شما بیشتر بشه و معمولاً Leecherها رو با قابلیتهای جانبی دیگه مثل دانلود از سایتهای اشتراک فایل و توقف/ادامه دانلود و تبدیل کردن لینکهای غیرمستقیم به مستقیم و... میشناسن (مثلاً لینک یه فیلم توی YouTube رو بهش بدین و فیلم رو دانلود کنه).

Mohammadsgh
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 17:34 عصر
ببینید این اسکریپت تقریبا کار همون تابع copy پی اچ پی رو انجام میده .و هدف از آموزش اینه که به شما بگیم همچین کاری هم برای دریافت فایل میشه کرد

bagherok
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 18:28 عصر
.......................

bagherok
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 18:50 عصر
.............................

Mohammadsgh
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 19:39 عصر
باشه,خواستم کار با این اسکریپت رو آموزش بدم,در هر صورت امیدوارم براتون سودمند باشه

bagherok
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 19:48 عصر
بله
ممنون
امیدوارم آموزش بعدیتون بهتر از این باشه

MMSHFE
جمعه 15 اسفند 1393, 08:13 صبح
باشه,خواستم کار با این اسکریپت رو آموزش بدم,در هر صورت امیدوارم براتون سودمند باشه

قبلاً هم گفتم که ساخت آموزش به خودی خود ارزشمنده و اگه هرکدوم از ما بتونیم یکی از چیزهایی که بلدیم (هرچند خیلی پیچیده و پیشرفته نباشه) رو به دو نفر دیگه هم یاد بدیم، اونوقت سطح آگاهی در کشور ما تصاعدی بالا میره. مشکلاتی هم که اشاره کردم فقط درمورد خود اسکریپت بود که امیدوارم اگه کار خودتونه، توی نسخه های بعدی درنظر بگیرین و گسترشش بدین تا کاربردی تر بشه.

موفق باشید.

Mohammadsgh
جمعه 15 اسفند 1393, 12:36 عصر
اسکریپت برای خودم نیست.اگه کیفیت آموزش بده یا هر مشکلی داره از همه پوزش می خوام و تلاش میکنم توی چند روز آینده آموزش بهتری بسازم