PDA

View Full Version : سوال: چگونه در وب بروز فقط قسمتی از سایت را نمایش دهیم ؟

dele_ghamgin_2008
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 14:18 عصر
سلام . من می خواهم که درون وب بروزر سایت گوگل رو باز کنم و وقتی صفحه ای نمایش داده میشه فقط بخش اصلی سایت رو همانند تصویر زیر در وب بروزر نمایش دهد . و مابقی بخش ها نمایش داده نشود و یا اینکه وقتی عبارتی جستجو میشه از محتوا کپی برداری بشه . محتوا همان چیزهایی است که در تصویر زیر می بینید . لطفاً راهنمایی کنید با تشکر.
129133

Padrone
پنج شنبه 14 اسفند 1393, 14:37 عصر
روشی که من استفاده میکنم این هست که کل اطلاعات لینک رو به HtmlDocument تبدیل می کنم بعد با استفاده از HtmlNodeCollection نود های مورد نیاز رو Select می کنم مثلا

HtmlNodeCollection node1 = doc.DocumentNode.SelectNodes("//*[@id='listing']/h3");

dele_ghamgin_2008
سه شنبه 26 اسفند 1393, 18:51 عصر
روشی که من استفاده میکنم این هست که کل اطلاعات لینک رو به HtmlDocument تبدیل می کنم بعد با استفاده از HtmlNodeCollection نود های مورد نیاز رو Select می کنم مثلا

HtmlNodeCollection node1 = doc.DocumentNode.SelectNodes("//*[@id='listing']/h3");

با این دستور یک سری کد اچ تی ام ال استخراج میشه . من در قالب کد نمیخوام . بلکه در قالب Design میخوام کپی برداری انجام بدم . راهی وجود داره !؟

dele_ghamgin_2008
دوشنبه 19 مرداد 1394, 13:41 عصر
دوستان اگر اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند.

ژیار رحیمی
دوشنبه 19 مرداد 1394, 14:10 عصر
سلام من خودم تا حدودی یه خزنده کوچک نوشتم و تجربه کوچکی دارم شما باید از apiهای خود گوگل که واسه جستجو هست استفاده کنی.روش دوستمان هم درسته که شما html صفحه رو گرفته و قسمت های اضافی آنرو حذف کرده و بعد نمایش بدی (البته باید لینک های جاوا اسکریپت و css صفه همچنان باقی بماند).یه سری به بخش developer گوگل بزن به نتیجه میرسی

ژیار رحیمی
دوشنبه 19 مرداد 1394, 14:13 عصر
از این api جهت جستجو استفاده کن
Google Search .NET - API for Google Services in C#‎‎ .NET
(https://googledotnet.codeplex.com/)