PDA

View Full Version : نمایش اطلاعات یک سایت در اندروید

Abbas Naghdi
جمعه 15 اسفند 1393, 04:37 صبح
سلام بچه ها

خب یه خبر گزاری خارجی هست که میخوام مثلا یه اطلاعاتی ازش بگیرم و داخل نرم افزار نمایش بدم
منظورم RSS نسیت .. مثلا فکر کنید یه عدد از متنش یا یه چیزی یا مثلا چطور میتونم چیزایی که داخل دیتابیسش هست رو ببینم و داخل اندروید نمایش بدم بدون اینکه رمز و یوزر دیتابیسشو داشته باشم ؟

با تشکر

Abbas Naghdi
شنبه 16 اسفند 1393, 00:48 صبح
آپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپ

tux-world
شنبه 16 اسفند 1393, 01:19 صبح
آخرش من یکی که نفهمیدم شما چی میخوایید. سایت؟ دیتابیس؟ عدد از داخل سایت؟ هک کردن دیتابیس؟ دقیق تر بگید چی میخوایید چه کاری میخوایید انجام بدید هر کودوم از چیزایی که گفتید با هم فرق دارن ما هم نمیتونیم که برای همشون راه حل ارائه کنیم :لبخندساده:

Abbas Naghdi
شنبه 16 اسفند 1393, 13:00 عصر
آخرش من یکی که نفهمیدم شما چی میخوایید. سایت؟ دیتابیس؟ عدد از داخل سایت؟ هک کردن دیتابیس؟ دقیق تر بگید چی میخوایید چه کاری میخوایید انجام بدید هر کودوم از چیزایی که گفتید با هم فرق دارن ما هم نمیتونیم که برای همشون راه حل ارائه کنیم :لبخندساده:

ببین دوست خوب من :

من میخوام اطلاعات یه سایت رو داخل نرم افزارم نمایش بدمم اما نه به صورت Web View و ... یعنی مثلا سایت 100 تا مقاله داره و میخوام مقاله شماره 83 رو بیرون بکشم و داخل نرم افزار نمایش بدم (یعنی فقط متن مقاله ... نه عنوان ... نه تصویر و ... فقط متن ) بدون استفاده از RSS و ... چون RSS نداره

حالا چطور این کار رو بکنم ؟

ho3ein.3ven
شنبه 16 اسفند 1393, 13:07 عصر
سلام
خب شما سورس سایت رو بگیرین بعد با توابع رشته ای اون قسمتی که می خواین رو از سورس بیرون بکشید .

Abbas Naghdi
یک شنبه 17 اسفند 1393, 00:32 صبح
سلامخب شما سورس سایت رو بگیرین بعد با توابع رشته ای اون قسمتی که می خواین رو از سورس بیرون بکشید .دوست من سورس رو به من نمیدن ... من بلدم این کاری که میگیم... منتها میخوام اطلاعات رو به نحوی غیر مجاز و بدون اجازه بردارم :)پس نمیتونم تغیری در سایت بدم و یا اطلاعاتی از دیتابیس و ... بگیرم .چطور این کار رو انجام بدم ؟

Abbas Naghdi
شنبه 23 اسفند 1393, 03:58 صبح
آپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپ