PDA

View Full Version : مشکل با youwave

skiboys
جمعه 15 اسفند 1393, 11:50 صبح
سلام خدمت دوستان عزیز من نرم افزار youwave را چند روزه نصب کردم و مشکلی نداشت ولی امروز اندروید را بوت نمی کند ( یعنی اون صفحه مشکی که اول میاد و اندروید را بوت می کند نمیاد)
یک صفحه سفید فقط نشان می دهد اشکال از کجاست دوستان لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

mehdi imani 8
جمعه 15 اسفند 1393, 12:09 عصر
من همین مشکل رو با youwave داشتم بهتره از نرم افزار Andy استفاده بکنی من از همین Andy استفاده می کنم.

skiboys
جمعه 15 اسفند 1393, 12:26 عصر
من همین مشکل رو با youwave داشتم بهتره از نرم افزار Andy استفاده بکنی من از همین Andy استفاده می کنم.
خیلی ممنون الان میرم دانلودش می کنم
فقط یه سوال چطوری به eclipse متصلش کنم؟

skiboys
جمعه 15 اسفند 1393, 12:28 عصر
خیلی ممنون امشب دانلودش می کنم ( حجمش کمی زیاده)
یک سوال دیگر چطور andy را به Eclipse متصل کنم ؟ منظورم روی کدام آدرس و پورت به هم متصل می شوند ؟
خیلی ممنون

skiboys
جمعه 15 اسفند 1393, 12:40 عصر
youwave پاک کردم دوباره نصب کردم درست نشد:گریه::گریه::گریه:

skkhossein
جمعه 15 اسفند 1393, 15:06 عصر
منم اصلا نتونستم اجراش کنم فکر کنم روی ویندوز ۸ اجرا نمیشه درست
بهتر از جنی موشن یا بلواستاک استفاده کنید

skiboys
جمعه 15 اسفند 1393, 15:09 عصر
منم اصلا نتونستم اجراش کنم فکر کنم روی ویندوز ۸ اجرا نمیشه درست
بهتر از جنی موشن یا بلواستاک استفاده کنید
برای من چند بار اجرا شد بعدش دیگه اجرا نمی شه
این چیزهایی که گفتید از کجا دانلود کنم چطوری به eclipse متصلشون کنم؟

skkhossein
جمعه 15 اسفند 1393, 15:12 عصر
کافیه یکی از اینها که اسم بردم رو اجرا کنی بعد اکلیپس رو اجرا کنی اتوماتیک وصل میشه
اگه وصل نشه شبیه ساز شما یه مشکلی داره

skiboys
یک شنبه 17 اسفند 1393, 21:02 عصر
دوستان من genymotion را نصب کردم و به مسیر C:\Users\dragon\AppData\Local\Genymobile\Genymotio n\ova رفتم وطبق یکی از فیلم های آموزشی خواستم این فایل را با virtualBox باز کنم ولی پیغام خطای زیر را می دهد لطفا کمک کنید
129289

skkhossein
یک شنبه 17 اسفند 1393, 23:01 عصر
چرا با ورچوال باکس میخواید فایل رو باز کنید؟
جنیموشن رو نصب کنید به سایتش برید رجیستر کنید بعد یوزر و پسوردتون رو توی برنامه قرار بدید و نسخه اندرویدی که میخواید دانلود کنید
اگه فایل مربوطه رو دارید به مسیر زیر برید و آدرس فایل رو قرار بدید
settings\virtualbox با browse آدرس دهی کنید فایل ها درست باشن تیک قرمزی پایین خواهد زد
فایلتون اد که شد میتونید استارت کنید فایل رو
به همین راحتی:لبخند:

skkhossein
یک شنبه 17 اسفند 1393, 23:03 عصر
در ضمن فایلی که برای ویرچوال باید باز کنید این پسوندو نداره

skiboys
سه شنبه 19 اسفند 1393, 22:03 عصر
در ضمن فایلی که برای ویرچوال باید باز کنید این پسوندو نداره
اون فایلو باز می کردم چون توی یکی از اموزش ها دیدم همین کارو کرده بود روش های مختلفو این چند روز تست کردم تا بالاخره موفق شدم مشکل از کارت گرافیکم بود چون ویندوز را تازه عوض کرده بودم درایور کارت گرافیک آپدیت نبود هنگامی که از داخل virtualBox می خواستم باز کنم بالا نمی یومد و نمی گفت مشکل از کجاست وقتی از داخل خود genymotion اجرا کردم یک خطایی داد که فهمیدم ایراد از کارت گرافیکه

skiboys
سه شنبه 19 اسفند 1393, 22:09 عصر
چرا با ورچوال باکس میخواید فایل رو باز کنید؟
جنیموشن رو نصب کنید به سایتش برید رجیستر کنید بعد یوزر و پسوردتون رو توی برنامه قرار بدید و نسخه اندرویدی که میخواید دانلود کنید
اگه فایل مربوطه رو دارید به مسیر زیر برید و آدرس فایل رو قرار بدید
settings\virtualbox با browse آدرس دهی کنید فایل ها درست باشن تیک قرمزی پایین خواهد زد
فایلتون اد که شد میتونید استارت کنید فایل رو
به همین راحتی:لبخند:
خب منم همین کارو کرده بودم رفتم از سایتش دانلود کردم ولی ابتدا همین که روی genymotion لود می شه قبلش روی virtualbox لود شده من از ویرچوال بازش می کردم بالا نمیامد بعدش از داخل خود genymotion زدم حل شد نکته دیگه اینن بود که حتما اون چیزی که از سایت genymotion دانلود می کنیم باید sdk مربوطشو داشته باشیم
دوست عزیز ممنون

mehdi imani 8
یک شنبه 24 اسفند 1393, 21:02 عصر
یه سرچ کن زیاد سخت نیست به نظر من andy بهترینه فقط باید سیستمت خوب باشه.

skiboys
جمعه 07 فروردین 1394, 21:03 عصر
یه سرچ کن زیاد سخت نیست به نظر من andy بهترینه فقط باید سیستمت خوب باشه.
andy هم مثل Genymotion هست دوتاشو تست کردم خوب بودن
نکته دیگه هم این بود که چون تازه ویندوز را عوض کردم کارت گرافیک آپدیت نبود می خواست لود بشه ولی نمی شد:لبخندساده: الان دیگه همه چیز خوبه