PDA

View Full Version : خطا بعد از به اشتراگذاری عکس

armin8651
شنبه 16 اسفند 1393, 07:26 صبح
سلام
من با کد موجود در لینک زیر عکس رو به اشتراک میگذارم.
http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=357

در بیشتر مواقع بعد از ارسال عکس با یک برنامه مثل وایبر، وقتی که میخوام دوباره به برنامه خودم برگردم بعد از فشار دادن کلید back برنامه ارور میده و دوباره اجرا میشه.
(در ضمن خط is = this.getResources().openRawResource(R.drawable.ima ge_1); به کلمه this خطا میداد که حذفش کردم. امکان داره مشکل از این باشه؟)

اگه میدونید که مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید و یا اگه کد مناسب تری دارید لطفا اینجا قرار بدین.
خیلی ممنون

tux-world
شنبه 16 اسفند 1393, 08:42 صبح
سلام. خطایی که میده چیه؟ کدی که نوشتید رو هم بزارید اینجا

armin8651
شنبه 16 اسفند 1393, 19:13 عصر
دقیقا از همون کدی که تو لینک هست استفاده کردم
با گوشی هم امتحان کردم. بعد از این که با وایبر یه عکس میفرستم و back میزنم میگه برنامه خودم متوقف شده است و بعد دوباره برنامه اجرا میشه

armin8651
یک شنبه 17 اسفند 1393, 00:22 صبح
متوجه شدم که کد موجود مشکلی نداره
مشکل اینجاست که وقتی از برنامه من به برنامه دیگه میریم بعضی از متغییرها مقدارشون رو از دست میدن، وقتی که بر میگردیم برنامه با توجه به این متغییرها اجرا میشن و چون مقدار وجود نداره برنامه خطا میده
کسی میدونه که باید چی کار کنیم تا مقادیر از بین نرن؟ با متدهای مرتبط با Lifecycle نمیشه کاری کرد؟

ho3ein.3ven
یک شنبه 17 اسفند 1393, 01:36 صبح
سلام
متغیر ها رو به جای اینکه در oncreate مقدار دهی کنید ، در onresume مقداردهی کنید .

armin8651
یک شنبه 17 اسفند 1393, 13:21 عصر
سلام
متغیر ها رو به جای اینکه در oncreate مقدار دهی کنید ، در onresume مقداردهی کنید .

مشکل اینجاست که مقدار این متغییرها هم از اکتیویتی قبلی میاد
فعلا این اکتیوتی ها رو بعد این که stop شدم از بین بردم که خطا دیگه نده، بعد از برگشت هم این دو تا کتیویتی رو نشون نمیده و اکتیویتی قبل اونها رو نشون میده