PDA

View Full Version : سوال در مورد کار با fastreport

majid2004
دوشنبه 12 تیر 1385, 09:36 صبح
سلام. من این سوال رو قبلا پرسیده بودم و متاسفانه کسی جواب نداده بود بعد هم به دلایل نا معلومی ناپدید شده .
اگه میشه به من بگید که چطور می تونم توی کار با فست ریپورت اون بخشی که میتونه محتوای یک دیتا بیس رو چاپ کنه right to left برام چاپ کنه . یعنی چیزی که توی عکس زیر توی لینک زیر گذاشتم . بازم عذر می خوام که لینک رو اینطور می گذارم چون بازم نشد فایلم رو آپلود کنم .

http://www.badrossama.com/111.jpg

با تشکر از همه دوستان

فرزاد دلفی باز
دوشنبه 12 تیر 1385, 20:21 عصر
از امکانات fastreport اینه که خود شما گزارش رو طراحی کنید فکر کنم بشه اینکار رو کرد ...

majid2004
سه شنبه 13 تیر 1385, 05:52 صبح
از امکانات fastreport اینه که خود شما گزارش رو طراحی کنید فکر کنم بشه اینکار رو کرد ...

آخه مشکل من هم همینه . من کاملا توی این زمینه تازه واردم و اصلا نمی دونم که باید چطوری اینکار رو بکنم .
از دوستان کسی آموزش فارسی یا راهنمای فارسی برای این کامپوننت نداره ؟‌ اگه لطف کنید و اینجا بگذارید که من و دوستان دیگه ازش استفاده کنیم بینهایت ممنون میشم .

B_YAGHOBI
سه شنبه 13 تیر 1385, 08:11 صبح
سوال گزارش گیری در قسمت ابزارهای گزارش سازی

قابل توجه مدیران عزیز

majid2004
چهارشنبه 14 تیر 1385, 12:26 عصر
سوال گزارش گیری در قسمت ابزارهای گزارش سازی

قابل توجه مدیران عزیز

دوست عزیز وقتی من سوال رو اونجایی که شما می فرمایید مطرح کردم بعد از حدود 3 هفته حتی یک بازدید و جواب هم نداشت . شما فکر نمی کنید پر بیننده ترین بخش همینجا باشه ؟ در ضمن من خودم شخصا موضوعات زیادی رو از این قبیل دیدم . برای تک تک اونا هم همین جواب رو فرستادید ؟؟؟؟؟؟؟
خواهشا دوستان لطف کنند و فقط در صورتی که جواب سوال من رو می دونند پیغام بفرستند نه برای موضوعاتی که هیچ ربطی به این موضوع و تاپیک و سوال من نداره . در ضمن شما اگه صحبتی با مدیران دارید اینجا جاش نیست لطف کنید برای خودشون پیغام شخصی بفرستید !!!

shayan_delphi
چهارشنبه 14 تیر 1385, 13:24 عصر
سلام
من از fast report استفاده می کنم و برای راست به چپ مشکلی ندارم.
مگه شما Memo ها را چطور روی فرم گزارش قرار می دید؟ایجاد همان گزارش مورد نظر شما مشکلی نداره.