PDA

View Full Version : کانشکن استرینگ را درست کردم ولی برا نصب مشکل دارم

csharpprogramer88
شنبه 16 اسفند 1393, 17:52 عصر
سلام

در محیط VS2012 و sql server 2012 برنامه ای نوشتم
خوشبختانه مشکل کانکشن استرینگ را حل کردم و تونستم دیتابیس را در مسیر برنامه bin/debug بزارم حالا روی سیستم مقصد برنامه نصب میشه و فرم ها میاد ولیییییییییییییی ارتباط با دیتابیس برقرار نمیشه

برنامه ای ک با ان ستاپ سازی کردم Advanced Installer 11.7.1 می باشید که از قسمت prequest تیک .net framework 4.5 و sql express server 2012 را زدم
و کل محتویات پوشه bin/debug را گذاشتم در قسمت file/folder یعنی همون resource

ولی درسیستم مشتری برنامه اجرا نمیشه

البته service pack win7 را نصب کردم بصورت دستی هم .net framework 4.5 , sql express 2012 یعنی همینی که Advanced Installer 11.7.1 به ما میده را رو سیستم نصب کردم فقط نمیدونم چرا ارتباط برقرار نیمشه و توی کارهای دیتابیسی برنامه ارور میده

Mofid.m
شنبه 16 اسفند 1393, 17:59 عصر
فکر میکنم کانکشن استرینگ برنامت مشکل داشته باشه.
تو کانکشن استرینگ دیتابیس رو Attach کردی؟

csharpprogramer88
شنبه 16 اسفند 1393, 18:22 عصر
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
<connectionStrings>
<add name="DB_amarEntities" connectionString="metadata=res://*/Model1.csdl|res://*/Model1.ssdl|res://*/Model1.msl;provider=System.Data.SqlClient;provider connection string=&quot;data source=.;initial catalog=DB_amar;integrated security=True;MultipleActiveResultSets=True;App=En tityFramework&quot;" providerName="System.Data.EntityClient" />
</connectionStrings>
</configuration>

اینم کانکشن استرینگ

csharpprogramer88
شنبه 16 اسفند 1393, 18:38 عصر
من تیک sql express را زدم ولی نمیدونم چرا اینقدر نصب کردنش طولانیه و مراحل نصبش دقیق مانند sql server هست ینی اکسپرس اینقدر سنگیه ؟

csharpprogramer88
شنبه 16 اسفند 1393, 20:09 عصر
این هم ارور لطفا کمک کنین