PDA

View Full Version : خرید ‍سورس برنامه اندروید

9213036
شنبه 16 اسفند 1393, 23:15 عصر
سلام ب همه
من برنامه نویس اندروید رو تازه شروع کردم زیاد ب یو ای و اینا وارد نیستم.
کسی هست سورس برنامه اندروید داشته باشه؟
ک مال خودش داشته باشه بخواد بفروشه؟:لبخندساده:

hamedjj
یک شنبه 17 اسفند 1393, 00:30 صبح
سورس برنامه موجود هست
شما به چه سورسی نیازمند هستید؟

9213036
یک شنبه 17 اسفند 1393, 14:22 عصر
سورس برنامه موجود هست
شما به چه سورسی نیازمند هستید؟
کجا موجود هست؟
من ی سورس ساده و شیک میخوام واسه ی برنامه اموزشی کودکان
میخوام کلیه برنامه هام ی استایل داشته باشه

ی برنامه میخوام ک قبلا منتشر شده باشه ببینم استایلشو میخوام بخرم و خودم توش تغیر ایجا کنم چون اونقدر حرفه ای نیستم ک بتونم از صفر طراحی کنی.:متفکر:

9213036
یک شنبه 17 اسفند 1393, 22:40 عصر
بچه ها کسی نیست راهنمایی کنه منا؟؟؟؟؟؟؟؟

Aram0630
دوشنبه 18 اسفند 1393, 00:36 صبح
یعنی چی آموزشی کودکان ؟

ببینین اینی که براتون پیام خصوصی می کنم به دردتون می خوره ؟

9213036
دوشنبه 18 اسفند 1393, 02:07 صبح
من ی همچین شکلی میخوام
http://cafebazaar.ir/app/com.mivegiah/?l=fa
http://cafebazaar.ir/app/san.tarfandhaymobile/?l=fa
http://cafebazaar.ir/app/com.example.bridedhair/?l=fa
http://cafebazaar.ir/app/ir.greenwaystudio.procom/?l=fa

omid_cr77
دوشنبه 18 اسفند 1393, 02:20 صبح
من سورس دارم کامل تر و بهتر از ایناست و تمام امکانات رو داره.تازه میشه بین مطالب عکس هم قرار داد خواستی بهم پیام بده

khalegh213
چهارشنبه 20 اسفند 1393, 15:34 عصر
سلام
من دانشجو هستم
یه سورس می خوام
که تویه اس ام اس فقط کلیدهایی که زده می شه را ثبت کنه!
یعنی بگه چیا تایپ کردی تویه یه لوگ ذخیره کنه
اگه کسی بتونه این کارو کنه
منو از شر یه درس 3 واحده خلاص میکنه
ممنونم

abbasi.naft
پنج شنبه 21 اسفند 1393, 11:35 صبح
دوست عزیز ، اگه سورس هم بخرید ، باید یه نفر هم بیاد بهتون توضیح بده.

پیشنهاد من به شما : بیخیال خرید سورس بشید و بجاش یا برید آموزشهای Lynda رو دانلود کنید و یا از بقالی:لبخند: سرکوچتون آموزشها رو بخرید.
(مزاح بنده رو لطفا در حد شوخی در نظر بگیرید و نه بیشتر)

9213036
یک شنبه 24 اسفند 1393, 00:29 صبح
دوست عزیز ، اگه سورس هم بخرید ، باید یه نفر هم بیاد بهتون توضیح بده.

پیشنهاد من به شما : بیخیال خرید سورس بشید و بجاش یا برید آموزشهای Lynda رو دانلود کنید و یا از بقالی:لبخند: سرکوچتون آموزشها رو بخرید.
(مزاح بنده رو لطفا در حد شوخی در نظر بگیرید و نه بیشتر)

داداش اموزش دیدم ولی درست درمون یاد نداده مثلا من اصلا اشنایی ب یو ای ندارم برا همین میخوام سورس ب
یرم ویرایش کنم

Apriliyaa
یک شنبه 24 اسفند 1393, 00:44 صبح
سورس کتاب اندرویدی موجوده خواستی پی ام بده

abbasi.naft
یک شنبه 24 اسفند 1393, 09:44 صبح
داداش اموزش دیدم ولی درست درمون یاد نداده مثلا من اصلا اشنایی ب یو ای ندارم برا همین میخوام سورس ب
یرم ویرایش کنم

سلام
هر جور که صلاحه اخوی.
پس اگه از هموطنان عزیز سورس خریدید ، باهاشون حتما بعد از خرید برای پاسخگویی به سیل سوالات احتمالی تون در تماس باشید.

موفق باشید

abbasalim
یک شنبه 24 اسفند 1393, 10:25 صبح
سلام. شاید بد نباشه یه نگاه به اینجا هم بندازی
http://www.esfandune.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%DB%8C%DA%A9-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D9%85%D8%A7/

9213036
دوشنبه 03 فروردین 1394, 00:09 صبح
سلام
هر جور که صلاحه اخوی.
پس اگه از هموطنان عزیز سورس خریدید ، باهاشون حتما بعد از خرید برای پاسخگویی به سیل سوالات احتمالی تون در تماس باشید.

موفق باشید

داداش اگه میشه ی راهنمایی کن از کجا شروع کنم
بلاخره شما تجریه داری
اصلا از فکر خرید سور اومدم بیرون

sasanis
سه شنبه 06 مرداد 1394, 00:34 صبح
سلام من دنبال سورس کتاب اندروید در محیط اکلیپس و با دیتابیس خارجی هستم که مشخصات زیر را داشته باشد:
اکشن بار داشته باشد که در آن امکانات جستجو ، تنظیمات، درباره ما و ... وجود داشته باشد
در صفحه اصلی مباحثی باشد که با کلیک روی انها مباحث هر یک نمایان شود و با کلیک در این مباحث نیز متن اصلی نمایش داده شود
قابلیت نمایش متن و عکس را داشته باشد

ehsanh22
سه شنبه 06 مرداد 1394, 02:09 صبح
سلام من دنبال سورس کتاب اندروید در محیط اکلیپس و با دیتابیس خارجی هستم که مشخصات زیر را داشته باشد:
اکشن بار داشته باشد که در آن امکانات جستجو ، تنظیمات، درباره ما و ... وجود داشته باشد
در صفحه اصلی مباحثی باشد که با کلیک روی انها مباحث هر یک نمایان شود و با کلیک در این مباحث نیز متن اصلی نمایش داده شود
قابلیت نمایش متن و عکس را داشته باشد

سلام
لیست سورس های موجود براتون پیغام خصوصی کردم

alisherafat
سه شنبه 06 مرداد 1394, 20:19 عصر
سلام
لیست سورس های موجود براتون پیغام خصوصی کردم

یکی برا منم بفرسه اینارو

Ruhallah.Ahmadian
سه شنبه 06 مرداد 1394, 21:27 عصر
سلام ب همه
من برنامه نویس اندروید رو تازه شروع کردم زیاد ب یو ای و اینا وارد نیستم.
کسی هست سورس برنامه اندروید داشته باشه؟
ک مال خودش داشته باشه بخواد بفروشه؟:لبخندساده:

سلام اگه کلمه آندریا رو تو بازار سرچ کنی کارهای منو میبینی از هر کدوم خوشت اومد درخدمتم
ولی از اونجایی که وارد نیستی توصیه من اینکه پروژت رو بدی یکی برات بنویسه یا اگر فقط میخوای یاد بگیری راه حل های بهتری هم هست

tetra2008
جمعه 16 مرداد 1394, 19:11 عصر
سلام دوستان سورس که با اکلیپس نوشته شده باشه دارید ؟ با تام جزئیات ؟ سرچ و علاقه مندی و غیره ؟ ممنون میشم کمک کنید

godofphp
جمعه 16 مرداد 1394, 23:27 عصر
سلام دوستان سورس که با اکلیپس نوشته شده باشه دارید ؟ با تام جزئیات ؟ سرچ و علاقه مندی و غیره ؟ ممنون میشم کمک کنید
قبلا نوشتم و موجود دارم
لیست علاقه مندی ها
جستجو
اشتراک گذاری مطالب
دسته بندی ها
تنظیمات فونت و سایز فونت ها
و....
خاستی پی ام بده

amin_lni
شنبه 17 مرداد 1394, 21:46 عصر
برو تو گیت هاب یه دووری بزن کلی سورس تپل هست .

sasanis
سه شنبه 17 شهریور 1394, 21:21 عصر
سلام من از یه نامرد سورس کتاب اندروید خریدم به قیمت 150 هزار تومان ولی سورسو به صورت رمز دار در فایل رار فرستاده و میگه دوباره باید پول بدی تا رمزشو بگم یعنی در واقع سرم یک کلاه گشاد گذاشته خودش این قیمت یعنی 150 تومنو گفته بود ولی پس از واریز وجه به حسابش در کمال آرامش گفت نمیدم و باید پول بیشتری بدی و داره اخاذی میکنه . این سورس خیلی عالیه و در اکلیپس با تمامی امکانات و گرافیک عالی اگه خواستی این سورس رو بهت میدم رایگان و اگه رمزشو تونستی باز کنی به من هم رمزشو بگو . اگه رمزشو باز کنی واقعاً سورس کتاب خیلی خوبیه و من واسش 150 تومن دادم .

sasanis
سه شنبه 17 شهریور 1394, 21:24 عصر

سلام من از یه نامرد سورس کتاب اندروید خریدم به قیمت 150 هزار تومان ولی سورسو به صورت رمز دار در فایل رار فرستاده و میگه دوباره باید پول بدی تا رمزشو بگم یعنی در واقع سرم یک کلاه گشاد گذاشته خودش این قیمت یعنی 150 تومنو گفته بود ولی پس از واریز وجه به حسابش در کمال آرامش گفت نمیدم و باید پول بیشتری بدی و داره اخاذی میکنه . این سورس خیلی عالیه و در اکلیپس با تمامی امکانات و گرافیک عالی اگه خواستی این سورس رو بهت میدم رایگان و اگه رمزشو تونستی باز کنی به من هم رمزشو بگو . اگه رمزشو باز کنی واقعاً سورس کتاب خیلی خوبیه و من واسش 150 تومن دادم .

pbm_soy
چهارشنبه 18 شهریور 1394, 04:29 صبح
اگه کسی برنامه نویس باشه وقتش را برای باز کردن سورس برنامه ای اونم در سطح کتاب نمیکند!

arman.m.80
پنج شنبه 19 شهریور 1394, 15:18 عصر
دوست عزیز پسوند فایل ی که میخواهید بازش کنیدو پسوردشو ندارید چیه؟
تا من واستون درستش کنم.:لبخندساده:
رایگان:تشویق:

arman.m.80
پنج شنبه 19 شهریور 1394, 15:19 عصر
rar. هستش یا zip. ???? :متفکر:

purtoogh
چهارشنبه 08 مهر 1394, 14:24 عصر
puzzley.ir
(http://puzzley.ir/?utm_source=barnamenevis&utm_medium=froum&utm_term=android&utm_campaign=earlydev)
برنامه نویسی نداره، موقه های عجله ای یا برای پروژه هایی که خاص نباشه کار آدم رو راه میندازه.
:متفکر:

من خودم برای ساخت نسخه اول نرم افزار هام و نشون دادن مشتری ازش استفاده میکنم.
می تونه جواب خیلی مشتریهات رو بدی باهمین. ولی اولویتت باشه مهارت پیدا کردن و کد زدن خودت ;)