PDA

View Full Version : ارتباط دیتا بیس به SQLExpress

csharpprogramer88
یک شنبه 17 اسفند 1393, 09:05 صبح
سلام

در محیط VS2012 و sql server 2012 برنامه ای نوشتم
خوشبختانه مشکل کانکشن استرینگ را حل کردم و تونستم دیتابیس را در مسیر برنامه bin/debug بزارم حالا روی سیستم مقصد برنامه نصب میشه و فرم ها میاد ولیییییییییییییی ارتباط با دیتابیس برقرار نمیشه

برنامه ای ک با ان ستاپ سازی کردم Advanced Installer 11.7.1 می باشید که از قسمت prequest تیک .net framework 4.5 و sql express server 2012 را زدم
و کل محتویات پوشه bin/debug را گذاشتم در قسمت file/folder یعنی همون resource

ولی درسیستم مشتری برنامه اجرا نمیشه

البته service pack win7 را نصب کردم بصورت دستی هم .net framework 4.5 , sql express 2012 یعنی همینی که Advanced Installer 11.7.1 به ما میده را رو سیستم نصب کردم فقط نمیدونم چرا ارتباط برقرار نیمشه و توی کارهای دیتابیسی برنامه ارور میده

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
<connectionStrings>
<add name="DB_amarEntities" connectionString="metadata=res://*/Model1.csdl|res://*/Model1.ssdl|res://*/Model1.msl;provider=System.Data.SqlClient;provider connection string=&quot;data source=.;initial catalog=DB_amar;integrated security=True;MultipleActiveResultSets=True;App=En tityFramework&quot;" providerName="System.Data.EntityClient" />
</connectionStrings>
</configuration>

اینم محتوای فایل app config

لطفا کمک کنین این برنامه را بتونم در سیستم مقصد بی درد سر نصب کنم

ممنونم

csharpprogramer88
چهارشنبه 20 اسفند 1393, 20:30 عصر
سلام

اینجا کسی جواب نمیده ؟

SabaSabouhi
پنج شنبه 21 اسفند 1393, 09:09 صبح
سلام

اینجا کسی جواب نمیده ؟

سلام
کار رو دستی تست کن، یعنی یه Management Studio نصب کن، ببین با همون نام دیتابیس و شناسه و رمز عبور می‌تونی به دیتابیس وصل بشی یا نه.
معمولاً برای حل مشکل اول باید «جای» مشکل رو پیدا کنی، باید ببینی مشکل از برنامه‌ هست یا connection string یا خود sql server.

صبا صبوحی