PDA

View Full Version : سوال: نحوه حذف عبارت javascript:_dopostBack وقتی که روی آیتم دیتا لیست ماوس برده میشود.

Behnam6670
یک شنبه 17 اسفند 1393, 18:10 عصر
سلام
تو یه صفحه که یه دیتا لیست داریم و چند تا آیتم داره چجوری میتونیم وقتی اشاره گر موس رو رو یکی از ایتما میبریم عبارتی که روی statusebar میاد رو حذف کنیم؟؟؟؟؟
عکس رو ببینید میخوام این عبارت دیده نشه.لطفا راهنمایی کنید

Rejnev
یک شنبه 17 اسفند 1393, 18:32 عصر
بخاطر اینه که برای اون LinkButton رویداد سمت سروری ایجاد کردی (مثلا OnClick).
برای همین، ASP برای رویداد کلیک اون دکمه، این تابع جاوا اسکریپت (_doPostBack) رو با پارامتری خاص صدا میزنه و اطلاعات به سمت سرور پست میشن.

Behnam6670
دوشنبه 18 اسفند 1393, 06:37 صبح
بخاطر اینه که برای اون LinkButton رویداد سمت سروری ایجاد کردی (مثلا OnClick).
برای همین، ASP برای رویداد کلیک اون دکمه، این تابع جاوا اسکریپت (_doPostBack) رو با پارامتری خاص صدا میزنه و اطلاعات به سمت سرور پست میشن.
درسته ایجاد کردم ولی من نمیخوام دیده بشه سمت کلاینت.راهی هست که این اتفاق بیفته:چشمک:

keiv@n
دوشنبه 18 اسفند 1393, 07:59 صبح
درسته ایجاد کردم ولی من نمیخوام دیده بشه سمت کلاینت.راهی هست که این اتفاق بیفته:چشمک:

stackOverFlow (http://stackoverflow.com/questions/5944736/asp-net-linkbutton-how-to-hide-javascript-dopostback)

sadegh.te
دوشنبه 18 اسفند 1393, 14:53 عصر
stackOverFlow (http://stackoverflow.com/questions/5944736/asp-net-linkbutton-how-to-hide-javascript-dopostback)

کیوان جان من رو لینک باتن انجام دادم و هیچ تغییری نکن.

میشه راهنمایی کنید؟

keiv@n
سه شنبه 19 اسفند 1393, 00:14 صبح
کیوان جان من رو لینک باتن انجام دادم و هیچ تغییری نکن.

میشه راهنمایی کنید؟

درسته کار نمیکنه و باید ابتدا تنظیمات مرورگر رو به Allow status bar updates via script تنظیم کنیم ... این روش به نظر زیاد مفید نباشه ...

طبق سرچی که زدم میشه یه کار دیگه هم کرد به جای لینک باتن از باتن استفاده کنیم و استایل باتن رو شبیه لینک باتن تنظیم کنیم تا شبیه به لینک به نظر برسه ...

.button {
background: none !important;
border: none;
padding: 0 !important;
/*optional*/
font-family: arial,sans-serif; /*input has OS specific font-family*/
color: #069;
text-decoration: underline;
cursor: pointer;
}

<asp:Button CssClass="button" ID="Button1" runat="server" Text=" your button that looks like a link" OnClick="Button1_Click" />

sadegh.te
سه شنبه 19 اسفند 1393, 09:23 صبح
کیوان جان این روش هم زیاد جالب نبود من تو چند تا از سایت های خارجی سرچ کردم مطالب خوبی بود ولی نمیدونم که چطور باید ازش استفاده کنم

Behnam6670
چهارشنبه 20 اسفند 1393, 16:06 عصر
اقا بالخره چجوری باید اون عبارت رو حذف کرد؟؟از اساتید کسی تا حالا با این قضیه روبرو نشده؟

Behnam6670
یک شنبه 24 اسفند 1393, 17:50 عصر
دوستان کسی تا حالا با همچین قضیه ای روبرو نبوده؟

sadegh.te
یک شنبه 24 اسفند 1393, 19:21 عصر
دوست عزیز منم درگیر این قضیه بودم با Ajax رفع میشه.