PDA

View Full Version : appcompat_v7

ali.s7092
دوشنبه 18 اسفند 1393, 19:58 عصر
سلام از وقتی که از api 21 استفاده می کنم در ایجاد بعضی از پروژه ها دچار مشکل هستم و با ارور های زیر روبرو هستم : [2015-03-09 20:31:14 - gps] G:\project\appcompat_v7\res\values-v21\themes_base.xml:193: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'android:colorControlNormal'. البته دهها ارور مثل اینها دارم ، با بررسی فهمیدم که مشکل از appcompat_v7 می باشد لطفا کمکم کنید و بگویید راه حل این مشکل چیه؟

smemamian
دوشنبه 18 اسفند 1393, 21:18 عصر
درود
به ترتیب بررسی کنید اگر حل نشد به سراغ بعدی بروید :

1. درهمان appcompat_v7 فایل manifest.xml رو بررسی کنید که حداقل sdk چند می باشد و آیا شما اون sdk رو دارید یا خیر.

2. روی appcompat_v7 راست کلیک=> properties، و سپس Build Target رو روی 5 بذارید.

3. appcompat_v7 رو پاک کنید و سپس import کنید، در زمان import کردن، تیک کپی شدن توی محیط کاری رو هم بزنید.

موفق و پایدار.

ali.s7092
دوشنبه 18 اسفند 1393, 22:27 عصر
درود به ترتیب بررسی کنید اگر حل نشد به سراغ بعدی بروید : 1. درهمان appcompat_v7 فایل manifest.xml رو بررسی کنید که حداقل sdk چند می باشد و آیا شما اون sdk رو دارید یا خیر. 2. روی appcompat_v7 راست کلیک=> properties، و سپس Build Target رو روی 5 بذارید. 3. appcompat_v7 رو پاک کنید و سپس import کنید، در زمان import کردن، تیک کپی شدن توی محیط کاری رو هم بزنید. موفق و پایدار. مراحل 1و2 را انجام دادم ولی فایده ای نداشت در مرحله 3 بعد از حذف appcompat_v7 نتوانستم دوباره import کنم ولی هنگام ساخت پروژه جدید خودش دوباره ایجاد می شود

smemamian
سه شنبه 19 اسفند 1393, 19:05 عصر
appcompat_v7 الان در محیط کاریتون هست. از محیط کاریتون یک بار پاک کنید سپس دوباره از مسیر:

\sdk\extras\android\support\v7

import با کپی انجام دهید.

ali.s7092
سه شنبه 19 اسفند 1393, 19:22 عصر
appcompat_v7 را پاک کردم و از مسیر گفته شده دوباره emport کردم ولی فایده ای نداشت ولی بالاخره توانستم مشکل را برطرف کنم
appcompat_v7 را به library افزودم مشکلم حل شد