PDA

View Full Version : وقتی سایت فیلتر میشه...

DelDard
چهارشنبه 20 اسفند 1393, 16:56 عصر
سلام
این سایتایی که هاست میفروشن اگه سایت ما فیلتر بشه میتونند سایت رو از سرور حذف کنن و بقیه پولمونم ندن به این بهونه که سایتتون غیر قانونیه؟؟
البته نه اون قدر غیر قانونی! آخه فتا که نمیاد بگه چون شما یه فیلم سانسور نشده گذاشتی که توش دیکاپریو زنشو بوسیده بازداشتی!
ولی در این حال تقریبا ماهی یک بار فیلتر میشن سایتای دانلود
یا مثلا سایتای فل-ت-ر ش-کن یا سایتای همسر یابی که اونام هر چند وقت یه بار فیلتر میشن

حالا سوال اینه که آیا این میتونه بهونه ی هاستینگ باشه برای پیچوندنه ما?

joker
چهارشنبه 20 اسفند 1393, 17:02 عصر
سرویس دهنده ها معمولا موقع ثبت یک توافقنامه دارند که باید قبول کنید
معمولا ی همچین متنی هست :
قوانین کلی

تمامی کاربران ملزم به تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران درج شده در وبسایت ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی میباشند. هر گونه تخطی از مفاد ذکر شده در قوانین جرائم رایانه‌ای منجر به غیر فعال شدن اکانت کاربر خواهد گردید. ارایه سرویس به وب سایت های با محتوی مستهجن، همسریابی، سیاسی و فروش وی پی ان در حال حاضر مقدور نمی باشد.
استفاده غیر قانونی :

کلیه سرویسها می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست) • قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز • استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران • استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور • انتشار اکاذیب علیه دیگران • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود • سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی • سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریستی طبق لیست دولت ایالات متحده آمریکا (با توجه به قرارگیری سرورها در آلمان، آمریکا و کانادا)

Unique
چهارشنبه 20 اسفند 1393, 20:01 عصر
قبول کنید که شرکت های هاستینگ باید طبق قوانین کشور عمل کنند وگرنه براشون مشکل پیش میاد. اینکه حالا یک شرکتی ممکنه سوء استفاده کنه و بی دلیل و با بهانه تراشی سرویسش را قطع کنه یه داستان دیگه هست و همه این کاره نیستند.

DelDard
چهارشنبه 20 اسفند 1393, 20:22 عصر
ممنون ازتون
ولی احیانا کسی در ابن مورد خاص (سایت دانلود) تجربه داره؟
الان این همه سایت دانلود فیلم و سریال از کجا میخرند چون اگه از خارج هم بخرند مشکل تحریم پیش میاد؟

تازه من فیلمای بد مثل am-eri-can- p-ie رو سایت نمیزارم. به جون خودم
اگه کسی جایی رو برای خرید هاست که مشکلی با این داستان نداشته باشه میشناسه معرفی کنه ممنون میشم

Unique
پنج شنبه 21 اسفند 1393, 01:38 صبح
نمیتونم جوابتون را بدم چون خلاف قوانین انجمنه اما قضیه تحریم الکیه. شما که با ف×ی×ل×ت×ر میری توی سایت ها و اینجوری اونجا هم غیر ایراین معرفی میشی.

joker
پنج شنبه 21 اسفند 1393, 11:15 صبح
ممنون ازتون
ولی احیانا کسی در ابن مورد خاص (سایت دانلود) تجربه داره؟
الان این همه سایت دانلود فیلم و سریال از کجا میخرند چون اگه از خارج هم بخرند مشکل تحریم پیش میاد؟
تازه من فیلمای بد مثل am-eri-can- p-ie رو سایت نمیزارم. به جون خودم
اگه کسی جایی رو برای خرید هاست که مشکلی با این داستان نداشته باشه میشناسه معرفی کنه ممنون میشم

دنبال هاستهای warez (https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=warez+hosting)بگردید