PDA

View Full Version : مشکل پاک شدن اطلاعات ثبت شده در دیتابیس بعد از بستن برنامه

pouyamohammadix
جمعه 22 اسفند 1393, 19:24 عصر
درود دوستان خسته نباشید و امیدوارم روزگار به کام باشه. من به یه مشکل خیلی عجیب و خنده دار برخورد کردم و واقعا کلافه شدم دیگه. برنامه تحت ویندوز هست و به دیتا بیس وصله. وقتی اطلاعات رو در برنامه میریزم تو بانک همه چی درسته ثبت هم میشه اما همین که از برنامه خارج میشم اطلاعات داخل بانک هم پاک میشه! از sqlserver 2012 و vs 2012 استفاده میکنم. دیتا بیس هم deattach شده از برنامه. لطفا اگه کسی راه حلی داره بگه.

systam
جمعه 22 اسفند 1393, 19:39 عصر
سلام
کد ها استفاده شده رو لطف میکنی

golbafan
جمعه 22 اسفند 1393, 20:08 عصر
سلام
احتمالا ببین rollback انجام نشده؟؟؟

pouyamohammadix
جمعه 22 اسفند 1393, 20:12 عصر
دوست عزیز کد چه قسمتی رو ؟ کانکشن استرینگ یا قسمتی که insert انجام میشه؟

pouyamohammadix
جمعه 22 اسفند 1393, 20:13 عصر
یکم راجع به rollback توضیح میدین ؟

systam
جمعه 22 اسفند 1393, 20:14 عصر
دوست عزیز کد چه قسمتی رو ؟ کانکشن استرینگ یا قسمتی که insert انجام میشه؟
آره
اگه امکانپذیره برنامه گذاشتی بهتر

CsharpNevisi
جمعه 22 اسفند 1393, 20:23 عصر
سلام
احتمالا ببین rollback انجام نشده؟؟؟

سلام .. چطوری باید چک کنه که همچین اتفاقی میوفته یا نه ؟؟؟
تو این برنامه وقتی برنامه در حال توسعه بود و موقعه تست که برنامه به SQLManagment اتچ بود این اتفاق نمیوفتاد .. ولی وقتی دی اتچ شد این اتفاق براش میوفته .. !!!
اگه امکانپذیره بگید rollback چیه و چطوری میشه از شرش راحت شد :لبخند:

Mahmoud Zaad
جمعه 22 اسفند 1393, 20:34 عصر
سلام
این مشکل خاصی نیست. در واقع در حال حاضر هر بار که شما برنامه رو build می کنید یه نمونه از دیتابیس شما در محل کپی میشه برای رفع مشکل: شما اگه به solution explorer نگاه کنید عنوان دیتابیس شما در solution explorer وجود داره، بر روی عنوان دیتابیس کلیک کنید از بین آیتم های properties ، گزینه copy to output directory رو بر روی do not copy قرار بدید.

pouyamohammadix
جمعه 22 اسفند 1393, 20:43 عصر
سلام
این مشکل خاصی نیست. در واقع در حال حاضر هر بار که شما برنامه رو build می کنید یه نمونه از دیتابیس شما در محل کپی میشه برای رفع مشکل: شما اگه به solution explorer نگاه کنید عنوان دیتابیس شما در solution explorer وجود داره، بر روی عنوان دیتابیس کلیک کنید از بین آیتم های properties ، گزینه copy to output directory رو بر روی do not copy قرار بدید.
مرسی دوست عزیز واقعا ممنونم.
فقط اگه کپی نکنه که مشکلی به وجود نمیاد ؟

Mahmoud Zaad
جمعه 22 اسفند 1393, 21:05 عصر
مرسی دوست عزیز واقعا ممنونم.
فقط اگه کپی نکنه که مشکلی به وجود نمیاد ؟
نه مشکلی پیش نمیاد، اگه بخوایم مقایسه کنیم: شما فرض کنید یه فایل دارید که هر بار دارید کلمات و مقادیر جدیدی توش می نویسید و کلمات قبلی هم توش ذخیره شدن. در حالت قبلی هر بار یه فایل با همون عنوان و فرمت به صورت خالی ایجاد میشد!