PDA

View Full Version : اجرای برنامه C# در بک گراند

..Johnny
شنبه 23 اسفند 1393, 12:38 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
میخوام ی برنامه بنویسم که وقتی نصبش میکنم توی استارت آپ کامپیوتر قرار بگیره و در بک گراند اجرا بشه
ممکنه راهنماییم کنید که چکارایی باید انجام بدم؟
ممنون

امیر مهرشاد
شنبه 23 اسفند 1393, 14:42 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
میخوام ی برنامه بنویسم که وقتی نصبش میکنم توی استارت آپ کامپیوتر قرار بگیره و در بک گراند اجرا بشه
ممکنه راهنماییم کنید که چکارایی باید انجام بدم؟
ممنون

RegistryKey key = Registry.LocalMachine.OpenSubKey(@"Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run", true);
key.SetValue("www.AmirReza.Com",textBox1.Text );

بجای تکس میتونی آدرس و نام فایلی که میخوای توی استارتآپ بیاد بدی یا تکس باکس را حذف کن تو برنامت بهش دستورشو بده :لبخند:

..Johnny
شنبه 23 اسفند 1393, 19:19 عصر
اگه ممکنه میشه بیشتر توضیح بدید؟ من میخوام برناممو ببرمش توی استارت آپ و همچنین در بک گراند اجراش کنم که کاربر متوجهش نشه

Mofid.m
شنبه 23 اسفند 1393, 20:13 عصر
خاصیت های WindowState فرم رو برابر با Minimized و خاصیت ShowInTaskbar رو برابر با false کن.
حالا برنامتو اجرا کنی هیچ فرمی نشون نمیده و در بک گراند اجرا میشه.

drsina
دوشنبه 03 فروردین 1394, 17:10 عصر
نکته ای که شاید خیلیا ندونن اینه وقتی privacy policy ویندوز رو agree می کنید ، ویندوز یا اگه آنتی ویروسش security essential نصب باشه ، تمامی فایل های startup رو با process tree هایی که دارن رو برای مایکروسافت میفرسته تا جلوی تروجان های ویندوزی بگیره ، در عوض مایکروسافت متعهد میشه که اگر فایل نکته ی امنیتی نداشته باشه ، این فایل رو به شخص ثالثی نده ... چون اینگونه کارا به نظر من 99 % تروجان اند .....
http://gizmodo.com/5937649/windows-8-tells-microsoft-about-everything-you-install-not-very-securely