PDA

View Full Version : گفتگو: دریافت نماد اعتماد جهت فروشگاه (عملیات غیرممکن!)

پیام حیاتی
شنبه 23 اسفند 1393, 22:13 عصر
سلام
شرایط گرفتن نماد رو جدیدا" مطالعه کردید؟!!!!!
واقعا" داشتم مطالعه می کردم یاد فیلم عملیات غیر ممکن افتادم.
این همه مراحل و پیش نیاز برای راه اندازی یک فروشگاه اونهم نه به شکل یکپارچه .
بررسی ها شامل هزینه هم شده ، اونهم در چندین مرحله!!! :
129433
فقط میتونم بگم متاسفم. نمونه حمایت از کسب و کارهای کوچک در زمینه فناوری و اینترنت.
بانک ها رو هم موظف کردن تا نماد نداشته باشید درگاه پرداخت به شخص حقیقی یا حقوقی تعلق نگیره.

ABZiko
شنبه 23 اسفند 1393, 22:47 عصر
چیزه دیگه ای نیاز به تایید نداره؟ هههه ...

سعید کشاورز
شنبه 23 اسفند 1393, 22:48 عصر
به این چیزا فکر کنی اعصابت خورد میشه...

ABZiko
شنبه 23 اسفند 1393, 22:48 عصر
یکم قیمت نفت اومده پایین، تمام نهاد ها نگران وضع جیب هاشون هستن ....

ravand
یک شنبه 24 اسفند 1393, 08:49 صبح
یعنی ما که الان شرکت نداریم نمیتونیم یه پرداخت انلاین داشته باشیم؟

soroush.r70
یک شنبه 24 اسفند 1393, 10:32 صبح
من نمادگرفتم برای کسب و کارم که یه سایت آگهی (http://iranniaz.org/) هست کلا برای گرفتن نماد و پست و همه نزدیک 60 تومن برام هزینه داشت تازه هرسه ماه هم تمدید باید بشه معلوم نیست بازم چقدر بگیرن ولی خب چه میشه کرد باید ساخت

پیام حیاتی
یک شنبه 24 اسفند 1393, 13:57 عصر
یعنی ما که الان شرکت نداریم نمیتونیم یه پرداخت انلاین داشته باشیم؟
چرا عزیز میتوتی قبلا" هزینه ای نداشت اما الآن برای بررسی هایی که می خوان انجام بدن باید هزینه کنی و این بررسی ها چندین مرحله ای در بازه های زمانی تعیین شده و متداوم هست.

mehbod.rayaneh
یک شنبه 24 اسفند 1393, 18:58 عصر
سلام
فقط هزینه بگیرن برا 4 تا کاری ک قبلا هم رایگان انجام میشده ک چی بشه؟
35 هزار تومن برا پست 1 پاکت و 2 تا تماس؟
ب جای این ک شرایطشو سخت تر کنن ب نفع حقوق مصرف کننده، ب فکر جیب خودشونن!
همینجوری هر چی نماد ساختن ب فنا دادن! مث علامت استاندارد ایران! اینم نماد بعدیه ک زمین میخوره و مردم دیگه بهش توجه نمیکنن!
موفق باشین!!!

hiwaaa
یک شنبه 24 اسفند 1393, 19:44 عصر
یزاس پزداخت الکترونیکی از سرویس شزکتهای واسط مثل payline، parspasl و زرین پال استفاده کنید و نماد رو بیخیال بشید
مگه اینکه واقعا مجبور بشید این خفت خان رستم رو طی کنید.
به جای این نماد خودتون اعتماد مخاطبتون رو جلب کنید. با روشهای مختلف.

اخیراً هم تبلیغ میگذارن روی لوگوی نماد الکترونیکی. باورنکردنیه!

ABZiko
یک شنبه 24 اسفند 1393, 21:59 عصر
سلام
فقط هزینه بگیرن برا 4 تا کاری ک قبلا هم رایگان انجام میشده ک چی بشه؟
35 هزار تومن برا پست 1 پاکت و 2 تا تماس؟
ب جای این ک شرایطشو سخت تر کنن ب نفع حقوق مصرف کننده، ب فکر جیب خودشونن!
همینجوری هر چی نماد ساختن ب فنا دادن! مث علامت استاندارد ایران! اینم نماد بعدیه ک زمین میخوره و مردم دیگه بهش توجه نمیکنن!
موفق باشین!!!

از همون موقع دارم به این حرفتون می خندم : همینجوری هر چی نماد ساختن ب فنا دادن!

Hoossiin
چهارشنبه 27 اسفند 1393, 14:05 عصر
دوستان من تازه یه فروشگاه محصولات مجازی راه اندازی کردم
بفکر نماد بودم الان این تاپیکو دیدم کلا اعصابم خیلی داغون شد
یه سوال برای محصولات مجازی هم همینقدر سخت میگیرن؟

joker
چهارشنبه 27 اسفند 1393, 14:12 عصر
فکر کنید فروشگاه آنلاین دارید ولی کسی جرات خرید نداره ! انگار هیچ محصولی ندارید برای فروش آنلاین.

سخت نگیرن بدتر میشه چون به راحتی کلاهبرداران از این سخت نگرفتنها سوء استفاده میکنند و اطمینان عملیات خرید آنلاین را به حد زیادی در قشر عمومی جامعه کم میکنند ، ضررش برای فروشندگان آنلاین به مراتب بیشتر هست تا یک سختیگیری اینطوری.

پیوست : اما در مورد 35هزارتومن به ظاهر ناقابل ، این نکته هم هست که این چندین سال هم بدون نماد ملت داشتن خریدشون را میکردند بی مشکل.... فقط به لینک سایت بانکیش دقت میکردند که جعلی نباشه
فکر کنم زن و بچه مسئولیین محترم هم بلاخره خررررررج دارند ! کی بهتر از منو شما که پول بریزیم تو جیبشون. ... شایدهم جیب دکترشون ;)

ABZiko
چهارشنبه 27 اسفند 1393, 15:16 عصر
فکر کنید فروشگاه آنلاین دارید ولی کسی جرات خرید نداره ! انگار هیچ محصولی ندارید برای فروش آنلاین.

سخت نگیرن بدتر میشه چون به راحتی کلاهبرداران از این سخت نگرفتنها سوء استفاده میکنند و اطمینان عملیات خرید آنلاین را به حد زیادی در قشر عمومی جامعه کم میکنند ، ضررش برای فروشندگان آنلاین به مراتب بیشتر هست تا یک سختیگیری اینطوری.

پیوست : اما در مورد 35هزارتومن به ظاهر ناقابل ، این نکته هم هست که این چندین سال هم بدون نماد ملت داشتن خریدشون را میکردند بی مشکل.... فقط به لینک سایت بانکیش دقت میکردند که جعلی نباشه
فکر کنم زن و بچه مسئولیین محترم هم بلاخره خررررررج دارند ! کی بهتر از منو شما که پول بریزیم تو جیبشون. ... شایدهم جیب دکترشون ;)
آقا بالاخره اطمینان هم تا یک حد دیگه ... ، دیگه کم مونده بخوان شماره عمه و دایی و جد و آباد ما رو هم بخوان و تایید کنن ...

mehbod.rayaneh
چهارشنبه 27 اسفند 1393, 17:52 عصر
از همون موقع دارم به این حرفتون می خندم : همینجوری هر چی نماد ساختن ب فنا دادن!
خنده داره مگه؟
کاملا جدی گفتم! :متفکر:

ABZiko
چهارشنبه 27 اسفند 1393, 18:31 عصر
آره، در عین جدیت خندیت !! چی گفتم ...:متفکر:

CannibalCorpse
سه شنبه 04 فروردین 1394, 19:29 عصر
واقعا مسخره س . بجای اینکه بیان حمایت کنن نگاه چیکار می کنن. من با همین شرایط جدید نماد گرفتم خیلی پروسه ی مسخره و وقت گیری داشت. اون هزینه هاش هم که آخر بی معنی.