PDA

View Full Version : مشکل در اجرای برنامه

zarabela
چهارشنبه 27 اسفند 1393, 19:11 عصر
سلام
خسته نباشید
چند روزه وقتی میخوام برنامه رو اجرا کنم اجرا نمیشه و چنین پیامی در قسمت Console میاد:
The connection to adb is down, and a severe error has occured.
You must restart adb and Eclipse.
Please ensure that adb is correctly located at 'D:\android programming\Android\adt-bundle-windows-x86\sdk\platform-tools\adb.exe' and can be executed.

از شبیه ساز Genymotion استفاده میکنم ، البته با شبیه ساز اصلی هم اجرا نمیشه
اکلیپس رو ریستارت میکنم دوباره درست نمیشه ، اون آدرسم که گفته میرم و اون فایل هم هست،به نظرتون مشکل کار کجاست؟

gjmkdyttyhujk
چهارشنبه 27 اسفند 1393, 19:31 عصر
فایل adb.exe شما ضمن اینکه باید در محل مورد نظر باشه باید قابلت اجرا رو هم داشته باشه. من وقتی اکلیپس رو اجرا می کنم توی تاسک منیجر ویندوز یه پروسسی با نام adb.exe هم اجرا میشه. شما باید ببینید این فایلتون درست اجرا میشه یا نه. اگه نه باید با یه adb جدید جایگزینش کنید یا اگه شد تعمیر.

zarabela
چهارشنبه 27 اسفند 1393, 19:52 عصر
خب از کجا بفهمم درست اجرا میشه یا نه؟adb جدید رو چطور جایگزین کنم؟

Abbas Naghdi
چهارشنبه 27 اسفند 1393, 20:36 عصر

با استفاده از Android SDK .... خودش شناسایی میکنه و دانلود میکنه...

gjmkdyttyhujk
چهارشنبه 27 اسفند 1393, 21:28 عصر

توی خطایی که گذاشتید نوشته شده که باید مطمئن بشید فایل adb تون می تونه اجرا میشه. یعنی اینکه به گفته دوستمون اگه مشکلی نداشته باشه android sdk اون رو شناسه میکنه. جایگزینی هم اینکه فایل adb مشکل دارتون رو با یه فایل adb جدید که سالم هست جایگزین کنید و برنامه رو با این فایل تست کنید و ببینید درست کار می کند.

zarabela
چهارشنبه 27 اسفند 1393, 21:41 عصر
خب من داخل اکلیپس از قسمت Windows>>android sdk manager رو انتخاب کردم ولی هیچی دانلود نمیکنه:
129576129575
مراحل رو اشتباه رفتم یا مشکل جای دیگست؟