PDA

View Full Version : آموزش: مسیج باکس سفارشی شده

Mori Bone
یک شنبه 02 فروردین 1394, 20:58 عصر
سلام و وقت بخیر. سال نو هم مبارک و انشاالله هر سالتون فاطمی باشه.

یه مسیج باکس درست کردم براتون بیاو ببین. البته به این خشگلی نبودا:خجالت:. اصلشو ضمیمه کردم براتون
آموزش استفاده فکر نکنم بخواد،:متفکر: یه نگاه به متداش بندازین تمومه. ولی مشکلی بود، چشم جواب میدم:قلب:

فعلا با عکساش حال کنید تا برسید به اصلش :چشمک::

129666129667129668129669

وقتی فایل رو دریافت کردید به رفرنس های پروژه اضافه کنید. حالا کد زیر رو به بالای کد بیهایند پنجره ای که میخواهید از این میسج باکس استفاده کنید، اضافه کنید.

using MessageBox = WPFMessageBox.MessageBox;

همین.
یه مثال:

MessageBoxResult msgresult = MessageBox.ShowQuestion(this, "آیا مطمئنید برای متوقف شدن بازی؟", "توقف کامل بازی");
if (msgresult == MessageBoxResult.Yes)
{
this.IsGameStart = false;
}

ممنونم از همتون. امید وارم خوشتون اومده باشه. لطفا مشکلاتش رو بگید تا اعمال بشه.

مسیج باکس سفارشی شده از روی فایل پایینی
129665

مسیج باکس اصلی
129664

Mori Bone
دوشنبه 03 فروردین 1394, 23:42 عصر
منتظر بروز رسانی باشید....:قلب:

چند روز دگ میذارم بروز رسانی رو. میخوام به آیکون های میسج باکس انیمیشن بدم. :خجالت:

Mori Bone
پنج شنبه 06 فروردین 1394, 17:46 عصر
اینم سورسش.:قلب::بوس:
129734

MehdiElexal
شنبه 24 مرداد 1394, 16:50 عصر
دوست عزیز طریقه استفاده رو میگی در ویندوز فرم چطور میشه استفاده کرد ؟ تشکر

Mori Bone
یک شنبه 25 مرداد 1394, 20:08 عصر
دوست عزیز طریقه استفاده رو میگی در ویندوز فرم چطور میشه استفاده کرد ؟ تشکر

سلام. توی نت زیاد توضیح داده شده درباره این مطلب لطفا جستجو کنید. از دکمه تشکر هم استفاده کنید:خجالت:

winner1
سه شنبه 27 مرداد 1394, 00:18 صبح
راجب فونت ورنگ بندب دکمه ها میشه توضیح بدین که این چه سبکب هستش و کجا میتونیم به این رنگ بندی برسیم ینی یایتی هس که ایکون های این شکلی و رنگ بن های این مدلی رو بهمون بده و اسم فونت چیه ممنون <3

Mori Bone
سه شنبه 27 مرداد 1394, 12:02 عصر
راجب فونت ورنگ بندب دکمه ها میشه توضیح بدین که این چه سبکب هستش و کجا میتونیم به این رنگ بندی برسیم ینی یایتی هس که ایکون های این شکلی و رنگ بن های این مدلی رو بهمون بده و اسم فونت چیه ممنون <3

رنگ بندی رو از سایتی که در زیر لینکشو گذاشتم بر داشتم. اسمه این سمته فلته که آیکوناش توی نت زیاده. که البته من خودم این آیکونارو درست کردم. اسمه فونت هم segoe ui(فونت پیشفرش ویندوز8) هستش

http://designmodo.github.io/Flat-UI/