PDA

View Full Version : کد ussd اندروید

hosseinaryai
دوشنبه 03 فروردین 1394, 23:08 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان..
نمی دونم جای درستی دارم این سوالو مطرح می کنم یا نه
اما موضوع از این قراره
من کدهای دستوری گوشی های اندرویدو روی گوشی خودم می زنم اصلن هیچ جواب و عکس العملی نشون نمیده .. روی گوشی برادرمم تست کردم همینطور بود ..
به عنوان مثال :
*#*#4636#*#*
این کد تنظیمات گوشیو باید نشون بده اما توی گوشی من هیچ اتفاقی نمی افته .. مشکل از کجاست ؟
علت طرح این سوال در این مجموعه هم این بوده که می خواستم در همین راستا یه اپ بنویسم ، ولی اصل ماجرا رو گوشی خودم بطور کار نمی کنه .. دیگه چه برسه به توی برنامه

o0o0okay
سه شنبه 04 فروردین 1394, 19:24 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان..
نمی دونم جای درستی دارم این سوالو مطرح می کنم یا نه
اما موضوع از این قراره
من کدهای دستوری گوشی های اندرویدو روی گوشی خودم می زنم اصلن هیچ جواب و عکس العملی نشون نمیده .. روی گوشی برادرمم تست کردم همینطور بود ..
به عنوان مثال :
*#*#4636#*#*
این کد تنظیمات گوشیو باید نشون بده اما توی گوشی من هیچ اتفاقی نمی افته .. مشکل از کجاست ؟
علت طرح این سوال در این مجموعه هم این بوده که می خواستم در همین راستا یه اپ بنویسم ، ولی اصل ماجرا رو گوشی خودم بطور کار نمی کنه .. دیگه چه برسه به توی برنامه

این ussd باید چه خروجی بده؟
عموما ussd های اندروید رو وارد میکنی خودش خروجی میده، بدونه اینکه ok & send کنی.
واسه منم (sony Z1) خروجی برنگردوند. یا کد ussd اشتباه یا روی ورژن های قبلی جواب میداده.

power_man2
سه شنبه 04 فروردین 1394, 19:35 عصر
رو گوشی من جواب داد

hosseinaryai
سه شنبه 04 فروردین 1394, 22:15 عصر
این گوشی یه سری اطلاعات در مورد خود گوشی میده ..
درسته .. کدهای دستوری اندروید باید خودشون بعد از تایپ آخرین کد اجرا بشن .. اما رو گوشی من هر کاری کردم انگار نه انگار ..
می خواستم علتشو بدونم .. یعنی روی هر گوشی ای جواب نمیده ؟
خب با این حساب کلن باید بیخیال برنامه ای با این ویژگی بشم که با کد دستوری بتونه کار کنه اخه اینجور که معلومه خیلی از گوشیا ساپورتش نمی کنن

o0o0okay
چهارشنبه 05 فروردین 1394, 10:38 صبح
این گوشی یه سری اطلاعات در مورد خود گوشی میده ..
درسته .. کدهای دستوری اندروید باید خودشون بعد از تایپ آخرین کد اجرا بشن .. اما رو گوشی من هر کاری کردم انگار نه انگار ..
می خواستم علتشو بدونم .. یعنی روی هر گوشی ای جواب نمیده ؟
خب با این حساب کلن باید بیخیال برنامه ای با این ویژگی بشم که با کد دستوری بتونه کار کنه اخه اینجور که معلومه خیلی از گوشیا ساپورتش نمی کنن

قبلا هم من به چنین مشکلی بر خورده بودم، مثلا یکسری کد روی گوشی سونی میومد، روی HTC اجرا نمیشد. خود شرکتها میتونن این کدهارو ببندن، یا کم و زیادش کنن.

hosseinaryai
چهارشنبه 05 فروردین 1394, 21:03 عصر
ممنونم از دوستانی که جوابمو دادن :قلب: