PDA

View Full Version : تبلیغ با نوتیفیکیشن

gwtw2013
سه شنبه 04 فروردین 1394, 11:30 صبح
سلام
تازگیا توسعه دهنده ها تو بعضی برنامه ها تبلیغ برنامه های دیگه شون رو با نوتیفیکیشن میزارن که هر چند ساعت یک بار نوتیفیکیشن میاد که وقتی روش میزنی میره به صفحه برنامه تو بازار.
چطور میشه این کارو کرد؟
لطفا توضیح کاملتری بدید چون من تازه کارم:خجالت:

raha_jon
سه شنبه 04 فروردین 1394, 15:30 عصر
سلام
از سرور اطلاعات 1 و 0 بگیر
و ادرس را با سرور بفرس به همین راحتی

gwtw2013
سه شنبه 04 فروردین 1394, 23:22 عصر
کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

raha_jon
سه شنبه 04 فروردین 1394, 23:57 عصر
کسی سورس اماده تحویل نمیده کجاش مشکل داری بگو دوستان راهنمایی کنن

eai-eiliya
چهارشنبه 05 فروردین 1394, 00:19 صبح
از سرویس نوتیفیکیشن parse استفاده کن
www.parse.com

gwtw2013
پنج شنبه 06 فروردین 1394, 17:05 عصر
اینم که ارور میده no registered device yet
حتی بعد از اینکه رو گوشی نصب می کنم

iman0111
سه شنبه 01 اردیبهشت 1394, 15:58 عصر
سلام واسه این کار اول باید یه هاست داشته باشی بعد که مسعله هاستت جور شد میمونه تباذل اطلاغت بین هاست و برنامت به این صورت که فرضا شما میخوای یه نوتیفیکیشن نشون بدی یه فایل می زاری تو هاست تا با استفاده از اون فایل تایین کنی که ایا نوتیفیکیشن نشون بده یا نه و بقیه کارا هم همینجور

tux-world
سه شنبه 01 اردیبهشت 1394, 16:20 عصر
استفاده از سیستم Parse ارزش نداره و نمی صرفه برای کاربرای ایرانی.

raha_jon
سه شنبه 01 اردیبهشت 1394, 19:23 عصر
سلام میشه دلیلشو بگین؟

c0mmander
سه شنبه 01 اردیبهشت 1394, 19:44 عصر
دوستان من یک بار یک سیستم نوتیفکیش رو پیاده سازی کردم اما یک مشکلی پیش اومد وقتی کاربران بیشتر از 500 تا رسیدن چون هر بار موقع وصل شدن به نت یک پیام به سرور برای بررسی میفرستادن بعد از یک هفته سرور به دلیل استفاده بیش از حد از پردازنده بلوک شد :|

راه حل مناسبی وجود نداره که بشه مشکل رو حل کرد؟

tux-world
سه شنبه 01 اردیبهشت 1394, 21:11 عصر
خوب برای تراکنش های بالا این اتفاق میتونه بیفته ولی من خودم رو یه سرور خیلی خیلی کوچیک را انداختم برای مشتریام. هر ده دیقه مثلا وصل میشم به سرور اگه موردی بود تو ناتیفیکیشن نشون میدم. بدون درد و خونریزی :لبخندساده:

c0mmander
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 00:28 صبح
خوب برای تراکنش های بالا این اتفاق میتونه بیفته ولی من خودم رو یه سرور خیلی خیلی کوچیک را انداختم برای مشتریام. هر ده دیقه مثلا وصل میشم به سرور اگه موردی بود تو ناتیفیکیشن نشون میدم. بدون درد و خونریزی :لبخندساده:

مرســـــــــی .. مشکلی که من پیدا کردم با این بلوکه شدن فقط به از کار افتادن پیام ها هم ختم نشد ! سیستم api بازار رو هم داخل همون هاست گذاشته بودم که اونم قطع شده بود و حالا فکرش رو بکن وقتی که صبح از خواب پا شدم ایمیلم و نظرات رو بررسی کردم چه حالی پیدا کردم! :اشتباه:

اره فکر خیلی خوبی بود حتما برای خودم استفاده ش میکنم چون برنامه من بر اساس اتصال به اینترنت پیام ها رو دربلد میکنه باید این 10 بار رو 10 بار اتصال به اینترنت بزارم. مرسی تست میکنم.