PDA

View Full Version : skin for grid view

h_baqery
چهارشنبه 14 تیر 1385, 07:47 صبح
سلام
من می خواهم در فایل skin کدی بنویسم که کلیدهای edit و delete در کل gridView ها به شکل خاصی باشند . وقتی داخل تگ columns این حالات را تعریف می کنم به همون شکلی که دریک صفحه تعریف می شود و به خوبی کار می کند ولی وقتی در skin کلی می زارمش کار می کنه ولی فیلد ها رو دیگه نشون نمی ده.

nazaninam
چهارشنبه 14 تیر 1385, 08:34 صبح
منم ان مشکل رو داشتم از css برای باتن ها استفاده کردم هم سریع تره هم راحت
تو بخش control style تعیینش کنید

h_baqery
چهارشنبه 14 تیر 1385, 09:27 صبح
می شه بیشتر توضیح بدید .
یک فایل css ساختم حالا تو قسمت body چی باید بنویسم تا یک عکس در قسمت delete نمایش داده بشه و ایا مشخصات رو تو فایل skin بدم یا تو فایل CSS

nazaninam
چهارشنبه 14 تیر 1385, 10:00 صبح
ببینید دوست عزیز من css رو برای فرمت دادن به باتن عرض کردم نه برای گذاشتن عکس
برای نمایش عکس در delete button کار سادست فقط کافیه نوع button به image تغییر بدید و یک imageurl براش تعریف کنید

h_baqery
چهارشنبه 14 تیر 1385, 11:15 صبح
ممنون از جوابتون ولی کد زیر رو توی skin اضافه کردم ولی فیلدهای جداول رو دیگه نشون نمی ده.

<asp:GridView runat="server" AutoGenerateColumns="False">
<Columns>
<asp:CommandField ShowDeleteButton="True" ButtonType="Image" DeleteImageUrl="~/images/deleteIcon.bmp" />
</Columns>
</asp:GridView>
یعنی فقط همین یک کلید رو به تعداد رکوردها نشون می ده و از ستون فیلدها خبری نیست.

nazaninam
چهارشنبه 14 تیر 1385, 11:51 صبح
شما باتن ها رو بصورت دستی وارد کنید نه بوسیله اسکین
جواب میده

h_baqery
چهارشنبه 14 تیر 1385, 14:01 عصر
خیلی ممنون مشکلی توی دستی وارد کردن نداشتم .
می خوام همه گریدهام رو با هم تغییر بدم و اگر خواستم یه عکسی رو تغییر بدم نیاز به تغییر همه نباشه.

fafaaaaaaa
شنبه 04 شهریور 1385, 15:02 عصر
سلام
درgridview دکمه ویرایش گذاشتم وقتی کلیک میکنم و به صفحه ویرایش وارد میشم پارامتر های قبلی نشان داده نمیشه چی کار کنم؟