PDA

View Full Version : مشکل در ایجاد پروژه جدید

MRasoul
چهارشنبه 05 فروردین 1394, 13:33 عصر
سلام به همه،عیدتون مبارک
من تازه میخوام برنامه نویسی اندروید رو شروع کنم، برای شروع کارای زیر رو انجام دادم
نصب SDK و API 7 و API 8 و API 14
نصب JDK
نصب JRE
نصب Eclipse
نصب ADT
حالا وقتی میخوام پروزه جدید ایجاد کنم،طبق عکسای زیر عمل می کنم اما در آخر خطا دارم، توی شکل آخر مشخصه
لطفا راهنماییم کنید
129709
129710
129711
129712
129713
129714
129715
129716

esideli
چهارشنبه 05 فروردین 1394, 14:29 عصر
در عکس شماره سه، مقدار Theme رو روی none بزار. در غیر این صورت باید کتابخانه v7 رو به پروژت اضافه بکنی.

MRasoul
چهارشنبه 05 فروردین 1394, 17:05 عصر
در عکس شماره سه، مقدار Theme رو روی none بزار. در غیر این صورت باید کتابخانه v7 رو به پروژت اضافه بکنی.

اینکارو کردم بازم همین مشکله

esideli
چهارشنبه 05 فروردین 1394, 17:57 عصر
اینکارو کردم بازم همین مشکله

target رو هم بیار پایین روی sdk ای که داری بزار مثلا همون 17.

MRasoul
پنج شنبه 06 فروردین 1394, 18:06 عصر
target رو هم بیار پایین روی sdk ای که داری بزار مثلا همون 17.

این کارم کردم نشد:گریه::گریه::گریه::گریه:

esideli
پنج شنبه 06 فروردین 1394, 23:05 عصر
اول از همه بپرسم شما از adt bundle (نسخه ایکلیپس آماده شده برای آندروید) استفاده میکنی؟ اگه نه پس برو اون رو نصب کن (32 بیتی) بعد دیگه فقط باید jdk و jre رو نصب کنی و البته sdk هر ورژن رو هم که بخوای باید خودت اضافه بکنی.

اگه فعلا نیازی به اکشن بار نداری اول توی فایل جاوا عبارت extends ActionBarActivity رو به extends Activity تغییر بده و توی مانیفست از تگ application تم برنامه رو تغییر بده و بزار روی AppTheme این جوری :
android:theme="@style/AppTheme"

خب بهتره بجای پاک کردن صورت مسئله بیای به جواب برسی البته من از adt bundle استفاده میکنم ولی روال کار به شکل زیره:

شما اول کتابخانه appcompat v7 رو به ایکلیپس وارد کن.(import کن). بعد روی پروژه کلیک راست بکن و بعد properties رو می زنی. بعد از منوی سمت چپ android رو انتخاب می کنی و بعد هم از توی صفحه add رو میزنی و appcompat v7 رو به پروژت اضافه می کنی. تیک is laibrary هم نمی خواد بزنی.

حالا اگه باز هم پروزه ارور داشت باید یه سری کار بکنی که من قبلا توی لینک زیر توضیح دادم. انشاالله مشکلت حل میشه.

http://barnamenevis.org/showthread.php?481694-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-support-v7&p=2157597&viewfull=1#post2157597

MRasoul
جمعه 07 فروردین 1394, 16:02 عصر
اگه فعلا نیازی به اکشن بار نداری اول توی فایل جاوا عبارت extends ActionBarActivity رو به extends Activity تغییر بده و توی مانیفست از تگ application تم برنامه رو تغییر بده و بزار روی AppTheme این جوری :
android:theme="@style/AppTheme"

خب بهتره بجای پاک کردن صورت مسئله بیای به جواب برسی البته من از adt bundle استفاده میکنم ولی روال کار به شکل زیره:

شما اول کتابخانه appcompat v7 رو به ایکلیپس وارد کن.(import کن).
ممنون از وقتی که میذاری
نه من از adt bundle استفاده نمیکنم
من تازه شروع کردم، این " مانیفست " که میگی چیه و کجاست؟
چجوری کتابخانه به ایکیلیپس اضافه کنم

من SDK رو یکم آپدیت کردم ، الان بعد از ساخت پروژه خطا ها کم شده اما شمای گرافیکی صفحه نیست!شکل زیر

129762
129763

esideli
جمعه 07 فروردین 1394, 16:35 عصر
به نظر من آخرین نسخه adt bundle رو نصب کن و خودت رو راحت کن بعد این کارا که گفتم رو بکن. مافیفست هم یه فایل xml هست دقیقا بعد از پوشه value توی عکسی که گذاشتی. برای اضافه کردن کتابخانه v7 هم باید روی فضای سفید سمت چپ کلیک راست کنی و impurt رو زنی. بعد مشیر پوشه appcompat رو بدی البته شما که توی ایکلیپست هست نمیخواد کاری کنی.

MRasoul
جمعه 07 فروردین 1394, 16:52 عصر
به نظر من آخرین نسخه adt bundle رو نصب کن و خودت رو راحت کن بعد این کارا که گفتم رو بکن. مافیفست هم یه فایل xml هست دقیقا بعد از پوشه value توی عکسی که گذاشتی. برای اضافه کردن کتابخانه v7 هم باید روی فضای سفید سمت چپ کلیک راست کنی و impurt رو زنی. بعد مشیر پوشه appcompat رو بدی البته شما که توی ایکلیپست هست نمیخواد کاری کنی.
ینی adt bundle رو دان کنم حله؟
آخرین ورژنش چنده؟

esideli
جمعه 07 فروردین 1394, 23:24 عصر
ینی adt bundle رو دان کنم حله؟
آخرین ورژنش چنده؟
بله. من که باهاش مشکلی ندارم. آخرینش رو خبر ندارم ولی من از نسخه Android SDK Bundle 2013-10-30 x86-32bit استفاده می کنم که البته نسخه بالا تر هم هست. فقط موقع ساخت پروژه اون theme رو روی none بزار.

MRasoul
شنبه 08 فروردین 1394, 23:50 عصر
دانلودش کردم
پروژه ایجاد میکنم خطا نمیده اما در هنگام Run کردن خطا دارم
نمیشه ADT بهش اضافه کرد،نیازه یا خودش داره؟

esideli
دوشنبه 10 فروردین 1394, 05:41 صبح
دانلودش کردم
پروژه ایجاد میکنم خطا نمیده اما در هنگام Run کردن خطا دارم
نمیشه ADT بهش اضافه کرد،نیازه یا خودش داره؟

نیازی نیست کاری بکنین فقط باید آدرس پوشه sdk رو یه بار به اکلیپس بدی. چه اروری میده؟

MRasoul
دوشنبه 10 فروردین 1394, 10:35 صبح
نیازی نیست کاری بکنین فقط باید آدرس پوشه sdk رو یه بار به اکلیپس بدی. چه اروری میده؟
پوشه sdk رو که آدرسش رو دادم
قبلا اجرا نمیتونستم بگیرم، سیستم رو خاموش کردم و روشن کردم اجرا داد ،حالا بعد از بستن ماشین مجازی خط های قرمز رنگ زیر نمایش داده میشه، دلیلش چیه
129880

MRasoul
دوشنبه 10 فروردین 1394, 10:50 صبح
الان یک Button اضافه کردم، هم روی خود Button بهم Warning میده هم موقع اجرا خطا میده
شکل زیر
129881

MRasoul
دوشنبه 10 فروردین 1394, 19:49 عصر
دلیل Warning رو متوجه شدم، بخاطر استفاده نکردن از فایل String برای مقدار دهی به نام های اشیا بود

MRasoul
سه شنبه 11 فروردین 1394, 17:54 عصر
آقا یکی بگه این قرمزا که توی عکس بالا در قسمت Console هست چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

majid_7
جمعه 04 اردیبهشت 1394, 09:36 صبح
دلیل Warning رو متوجه شدم، بخاطر استفاده نکردن از فایل String برای مقدار دهی به نام های اشیا بود

سلام
Warning ها مهم نیستند
فقط اگه میتونی از فایل کنسول(همین خط های قرمز که خطا داده) یه خروجی بگیر و همینجا توی تگ جاوا بذار تا بخونیم ببینیم چی میگه!