PDA

View Full Version : پرداخت درون برنامه ای بازار تغیری کرده؟؟

mohammad-de
جمعه 07 فروردین 1394, 17:08 عصر
سلام دوستان
میخواستم بدونم آیا پرداخت درون برنامه ای بازار جدیدا تغیری کرده؟؟

من با پرداخت درون برنامه ای بازار از حدود هشت ماه پیش هفت هشت تا برنامه نوشتم همشون هم درست بودن

اما جدیدا اومدم با همون سورس برنامه ی قبلیم برنامه ی جدیدی بنویسم پرداخت درون برنامه ای بازار رو هر کاری میکنم درست نمیشه !!! بازار رو هم آپدیت کردم برنامه رو بره برسی هم فرستادم ولی در پاسخ گفتن که پرداخت درون برنامه ای خرابه !!

بعد از پرداخت پول از حساب کشر میشه - سطح کاربری ارتقاع داده میشه - ولی وقتی از اکتیویتی مربوط به ارتقا سطح کاربری خارج و دباره وارد میشم دباره سطح کاربری رو کاربر عادی تشخیص میده و قسمت هایی هم که مربوط به کاربران ویژه هست نمایش داده نمیشه!!

hedayatix
جمعه 07 فروردین 1394, 18:21 عصر
خدا خیرت بده! جواب پیدا کردی به ما هم بگو! الان 20 تا برنامه با پرداخت درون برنامه ای دارم! شش هفت ماهه که درست کار می کردن! الان همون برنامه ها بدون اینکه حتی من آپدیت کرده باشم روزی یکی دو تا فحش و بد و بیراه از کابرا می گیرم که پول کسر شد اما ارتقا پیدا نکرد!!!! من هم نفهمیدم مشکل کجاست! بازار هم ایمیل زدم جوابی نگرفتم!
قطعا اگر بازار آپدیتی هم برای پرداخت درون برنامه ای داده باید توی پنل توسعه دهندگان یه پیغام چیزی می داد!
به هر حال این مشکل مختص شما نیست و خیلی ها الان درگیرش هستن

mohammad-de
شنبه 08 فروردین 1394, 10:42 صبح
خدا خیرت بده! جواب پیدا کردی به ما هم بگو! الان 20 تا برنامه با پرداخت درون برنامه ای دارم! شش هفت ماهه که درست کار می کردن! الان همون برنامه ها بدون اینکه حتی من آپدیت کرده باشم روزی یکی دو تا فحش و بد و بیراه از کابرا می گیرم که پول کسر شد اما ارتقا پیدا نکرد!!!! من هم نفهمیدم مشکل کجاست! بازار هم ایمیل زدم جوابی نگرفتم!
قطعا اگر بازار آپدیتی هم برای پرداخت درون برنامه ای داده باید توی پنل توسعه دهندگان یه پیغام چیزی می داد!
به هر حال این مشکل مختص شما نیست و خیلی ها الان درگیرش هستن

البته این مشکلی که شما میگید کاربرا دارن فکر میکنم بخاطر این باشه که کاربراتون "کافه بازار" رو آپدیت نکردن

ولی من از دیروز تا حالا هرچی با برنامم ور میرم درست نمیشه و مطمعن شدم که مشکل از کد هام نیست
کسی نبود راهنمایی کنه؟؟

hedayatix
شنبه 08 فروردین 1394, 10:51 صبح
البته این مشکلی که شما میگید کاربرا دارن فکر میکنم بخاطر این باشه که کاربراتون "کافه بازار" رو آپدیت نکردن

ولی من از دیروز تا حالا هرچی با برنامم ور میرم درست نمیشه و مطمعن شدم که مشکل از کد هام نیست
کسی نبود راهنمایی کنه؟؟

دوست عزیز این مشکل رو من هم فکر می کردم با آپدیت به نسخه ی جدید کافه بازار برطرف می شه! اینجا هم خودم در موردش نوشتم (مشکل با پرداخت درون برنامه ای کافه بازار (http://barnamenevis.org/showthread.php?489189-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1&p=2188230#post2188230)) اما من به کاربرایی که این مشکل رو دارن گفتم به نسخه ی کافه بازار رو آپدیت کنن ولی باز هم برای خیلی ها این مشکل برطرف نشده! حتی رو یکی از دیوایس های خودم این مشکل با آپدیت برطرف شد اما روی یه دیوایس دیگه با آپدیت هم مشکل حل نشد!

Abbas Naghdi
سه شنبه 11 فروردین 1394, 16:20 عصر
یه نسخه بروز رسانی بازار داره این مشکل مال اون نسخه هست ... یادمه ده روزی میشه درستش کردن ...
من با بازار در ارتباط بودم ... احتمالا شما کدتون یه چیزایی نداره .

mohammad-de
سه شنبه 11 فروردین 1394, 16:53 عصر
....................

Abbas Naghdi
سه شنبه 11 فروردین 1394, 18:49 عصر
وای چقدر بد کد نویسی شده ... قرار نیست هرچیزی هرجا ننوشته شد استفاده کنیم که .

اون قسمت چک if (mIsPremium) ... داخل این قسمت یه true یا false یه جایی ذخیره کن که بعدا با تستفاده از این true و false بفهمی فعال شده ...

مثلا با استفاده از sharedprofrance .

این کد چطوری کار میکرده !!!!!!!!