PDA

View Full Version : راه کار عملی اتصال به وایبر تحت وب!!!

ehsaun_kkt
شنبه 08 فروردین 1394, 17:06 عصر
دوستان سرچ زیادی کردم هم تو گوگل و هم توی انجمن، ولی چیزی دستم رو نگرفت.

بالاخره چطوری باید به وایبر تحت وب متصل شد؟؟؟

با وبسرویس؟؟؟ کدام وبسرویس؟؟
با api؟ کدام api?
با برنامه ویندوزی یا لینوکسی؟؟؟؟ روند کارش چگونه ست؟؟

خواهش میکنم هر کی هر اطلاع جامعی داره در این تاپیک بگذاره، تا خیلی ها که مثه من دنبال این سوالن سرگردون نشند و به این تاپیک ارجاع داده بشن.

ehsaun_kkt
شنبه 08 فروردین 1394, 18:16 عصر
کسی نیست راهنمایی کنه؟

MMSHFE
شنبه 08 فروردین 1394, 19:07 عصر
دوست عزیز، اینجا چت روم نیست که یک ساعته جواب میخواین! لطفاً Spam نفرستین. ایام عیده و اکثراً درگیر دید و بازدید عید هستن و باید صبر کنید تا به جواب برسین.

ehsaun_kkt
یک شنبه 09 فروردین 1394, 16:52 عصر
دوست عزیز، اینجا چت روم نیست که یک ساعته جواب میخواین! لطفاً Spam نفرستین. ایام عیده و اکثراً درگیر دید و بازدید عید هستن و باید صبر کنید تا به جواب برسین.

ممنون از شما که اینقد ادب خرج کردید بجای علم..

prgakbarzadeh
سه شنبه 01 اردیبهشت 1394, 16:32 عصر
دوستان سرچ زیادی کردم هم تو گوگل و هم توی انجمن، ولی چیزی دستم رو نگرفت.

بالاخره چطوری باید به وایبر تحت وب متصل شد؟؟؟

با وبسرویس؟؟؟ کدام وبسرویس؟؟
با api؟ کدام api?
با برنامه ویندوزی یا لینوکسی؟؟؟؟ روند کارش چگونه ست؟؟

خواهش میکنم هر کی هر اطلاع جامعی داره در این تاپیک بگذاره، تا خیلی ها که مثه من دنبال این سوالن سرگردون نشند و به این تاپیک ارجاع داده بشن.

با سلام
وایبر هیچ api و وب سرویسی نداره !
نگرد نیست !

خودش از پروتکل TCP/UDP (http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&uact=8&ved=0CE0QtwIwBQ&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D__S R6JO6l-A&ei=0EU2Vc-jBceWsgGc7oHQAQ&usg=AFQjCNGtf8zV6kgCL3YoKAuxEkfmj8y_nw&sig2=5pR1lbhKLjpOcnh3APDl9w) استفاده میکنه
ولی اگه مد نظر شما این باشه که وب سایتی داشته باشید که بتونید ارسال انبوه وایبر انجام بده

من توصیه ام مشورت با گروه مهندسین داده پرور است : یک سایت هم دارن dpws.ir که روی این قضیه رو کمی باز کرده، که قابلیت اتصال به سایت رو داره با نسخه های vps بهتره با اونها مشورت کنید.