PDA

View Full Version : نمایش تصاویر علاقه مندی ها

فاطمه وطن دوست
شنبه 08 فروردین 1394, 18:24 عصر
سلام
من توی لیست ویو (سفارشی)چند تا آیتم دارم.
کاربر وقتی آیتم مورد نظر رو انتخاب میکنه میره صفحه ی بعدی و فقط تصویر اون آیتم تو صفحه بعدی نشون داده میشه.
=====تا اینجا مشکلی نیست.

تویه صفحه ای که فقط عکس آیتم نشون داده میشه. یه ستاره بعنوان علاقه مندی ها درج شده. کاربر با انتخاب این ستاره تصویر رو به لیست علاقه مندی ها اضافه میکنه)===تا این قسمت هم همه چیز درسته.

منتها : من میخوام تو یه لیست ویو دیگه ای بیام تمام تصاویر علاقه مندی رو نشون بدم. اما باید چک کنم ببینم اسم کدوم تصویر بعنوان علاقه مندی ها قبلا ثبت شده است.
و بعد اون تصاویر رو بیارم تو لیست ویو سفارشی.
تصویر ثابت و تصاویر متفاوت بدون شرط و بلدم ولی اینو نتونستم پیدا کنم چطوری میشه این کارو انجام داد.

ممنون اگر راهنمائی کنید.

فرض کنید من یه آرایه ای منطقی دارم بعدش تک تک خونه های آرایه رو بررسی میکنم ( البته آرایه رو با محتویات موجود تویه کلیدی که قبلا ثبت شده پر میشهو ... اگر flag[1] درست بود عکس اول تو لیست ویو سفارشی نشون بده و الا آخر.

در ضمن من این کارو انجام دادم منتها فقط عکس آخر در تمامی سطرهای لیست ویو نشون داده میشه.

فاطمه وطن دوست
دوشنبه 10 فروردین 1394, 21:32 عصر
باید محتویات هر آیتم لیست ویو بررسی بشه و بعد تصویر مورد نظر در ایمیج مربوط یه اون آیتم نشون داده بشه.

textView.setText(strArr.get(position).toString());
ImageView tasvir = (ImageView) rowView.findViewById(R.id.myimg);
if (textView.getText() == getResources().getString(R.string.lipstick_1)) tasvir.setImageResource(R.drawable.pic1);