PDA

View Full Version : پیجینگ دستی D:

morteza1207
یک شنبه 09 فروردین 1394, 21:07 عصر
سلام.من میخوام یک پیجنگ بنویسم کسی هست که کمکم کنه؟ یه پیجینگ که مثلا تا 3 نوشته بعد یه دونه ... گذاشته و بعدش باز 2 3 تا نوشته باشه و به طور مرتب اعداد عوض بشن.اگه کد آماده کسی داره بی زحمت بزاره استفاده کنیم :خجالت:
یک پیجینگ مثل فایل ضمیمه
ممنون میشم زود جواب بدین خیلی لازمش دارم

malloc
دوشنبه 10 فروردین 1394, 00:49 صبح
والا کد آماده که چه عرض کنم خوب کاری نداره که ..... شما تعداد کل رکوردهای دیتابیستو میدونی و میتونی بدست بیاری .... تعداد کل رو به تعداد توی صفحت تقسیم کن بعد عدد بدست اومده رو بنداز توی یه حلقه و اونها رو تولید کن تمام

morteza1207
دوشنبه 10 فروردین 1394, 01:51 صبح
سلام.ممنون از پاسختون ولی اگه تعداد پست ها زیاد بشه اونوقت میزنه قالب صفحه رو خراب میکنه کثلا 30 تا صفحه داشته باشیم چجوری همشو تو یه ضفحه جا کنم؟!!!
منظورم اون قسمتی هست که ... گذاشته 5تا گذاشته بعد ... گذاشته بعدش 3 تا گذاشته اینارو تو حلقه چجوری اعمال کنم؟ منظورتون یه همچین کدی هست؟من موندم اینارو چجوری نمایش بدم!!!!

(++for(int i=0;i<count;i
Response.Write
;("<div>i</div>")

Mousavmousab
دوشنبه 10 فروردین 1394, 09:11 صبح
سلام

به این شکل باید صفحات را تولید کنید:

string paging = "<ul> ";

string Page= "<li> <a href='default.aspx?p='{0}'> {1} </a> </li>";
paging += "\n";
for(int i=1; i <5; i++)
{
paging += string.Format(Page, i, i);
paging += "\n";

}

paging += " </ul>";

در انتهای کار یک شی از نوع Literal در نقطه ای از سایت که قرار است صفحه بندی انجام شود ، قرار دهید.

Literal1.text = paging;

www.hoolity.com (http://www.hoolity.com)

موفق باشید

malloc
دوشنبه 10 فروردین 1394, 12:52 عصر
دوست عزیز اون بحث نقطه گذاری و .... که مثلا 5 تاشو نشون بدی و بقیه از اول و آخر سه نقطه بخوره دیگه به خودت و اون حلقه که نوشتی بستگی داره .... مثلا توی فور بتویس که اگه صفحه فعلی بزرگتر از 3 بود اونوقت حلقه فقط دوتای قبل و دوتای بعد از صفحه فعلی رو تولید کنه.

در هر صورت توی همون حقله فور باید جمعش کنی

morteza1207
دوشنبه 10 فروردین 1394, 12:57 عصر
دوست عزیز اون بحث نقطه گذاری و .... که مثلا 5 تاشو نشون بدی و بقیه از اول و آخر سه نقطه بخوره دیگه به خودت و اون حلقه که نوشتی بستگی داره .... مثلا توی فور بتویس که اگه صفحه فعلی بزرگتر از 3 بود اونوقت حلقه فقط دوتای قبل و دوتای بعد از صفحه فعلی رو تولید کنه.

در هر صورت توی همون حقله فور باید جمعش کنی

ممنون میشم اگه یکی شما بنویسین منم استفاده کنم منم مشکلم تو همین هست که چجوری جمعش کنم!!! http://barnamenevis.org/images/smilies/yahoo/113.gif
مثلا یه چیزی شبیه به اون فایل که ضمیمه کردم اول پست

morteza1207
دوشنبه 10 فروردین 1394, 22:58 عصر
از داداشا اساتیدا یکی نیس که به ما یه کمکی کنه؟:گریه:

morteza1207
سه شنبه 11 فروردین 1394, 13:20 عصر
کسی اگه بلده کمکم کنه بی زحمت