PDA

View Full Version : اعمال نشدن تغییرات در پروژه

salmah
دوشنبه 10 فروردین 1394, 22:51 عصر
سلام
برنامه من web application هست صفحاتی که چند بار قبلا اجرا شده اندو حالاتغییراتی توی صفحات میدم هنگام اجرا اعمال نمیشه و همون مقادیر قبلی را نشون میده

قبلا این مشکلات را برای تغییراتی که توی style ها میدادم اعمال نمیشد که با F5+Ctrl تغییرات اعمال میشد ولی نمیدون چرا codebehind اینجوری هست و اعمال نمیشه

salmah
سه شنبه 11 فروردین 1394, 12:04 عصر
چرا کسی راهنمایی نمیکنه:افسرده:

hossein_va
سه شنبه 11 فروردین 1394, 12:45 عصر
یه بار پروژت را rebuild کن شاید درست شد.ولی ب احتمال زیاد حتما از ی جای دیگه تغییرات اعمال میشه ک باعث میشه این تغییرات دیده نشه.دقیقتر بگو چکار میخوای بکنی ک اعمال نمیشه.کد را بذار تا معلوم بشه

salmah
سه شنبه 11 فروردین 1394, 13:29 عصر
یه بار پروژت را rebuild کن شاید درست شد.ولی ب احتمال زیاد حتما از ی جای دیگه تغییرات اعمال میشه ک باعث میشه این تغییرات دیده نشه.دقیقتر بگو چکار میخوای بکنی ک اعمال نمیشه.کد را بذار تا معلوم بشه
مثلا چند تا لینک را تغییر دادم ولی الان وقتی بر روی لینک ها کلیک می کنم به همون صفحاتی که قبلا آدرس داده بودم میره
یا اینکه چندتا دکمه و textbox که روی صفحات دارم وموقع اجرا کار می کننه را برنامه نمیشناسه و الان توی Error list زده که ناشناسن

من همیشه build solution می کردم ,ولی الان rebuild solution را زدم ودرست شدولی مجبور شدم که codebehind را برای تمام صفحات به codeFile تغییر بدم تا صفحه نمایش داده بشه نمی دونم بعدا برای آپلود مشکلی پیش بیاد یا نه