PDA

View Full Version : نظرتون با اینده اندروید چیه؟به نظرتون این پیشرفت ادامه داره یا نه به زودی سیستم عامل دیگه جاشو میگیر

saeed-71
جمعه 14 فروردین 1394, 12:25 عصر
سلام.
نظرتون با اینده اندروید چیه؟به نظرتون این پیشرفت ادامه داره یا نه به زودی سیستم عامل دیگه جاشو میگیره؟
یا مثلا هر کدوم از شرکت ها مثل سامسونگ و ... یه سیستم عامل جدید برا خودشون میسازن و دیگه کاری به اندروید ندارن؟
بیشتر برای بازار کا اینده اینده اینو پرسیدم.

barnamenevisjavan
جمعه 14 فروردین 1394, 13:29 عصر
بزودی با اومدن ویندوز 10 نسل اندروید منقرض میشه
ویندوز 10 بدون مشکل و با بهترین کیفیت و سرعت حتی بهتر از اندروید روی گوشی اندرویدی شیائومی MI4 نصب شده.(روی سخت افزاری نصب شده که برای اون بهینه و طراحی نشده!!!!!)
دیگه مشکل برنامه ها توی گوشی های ویندوز فونی حل شده و دیگه اندروید حرفی برای گفتن نداره.

harani
جمعه 14 فروردین 1394, 13:35 عصر
کلا it در حال نابودی به عبارت بهتر it (مخصوصا نرم افزار) همچنان که هم چنان به پختگی نرسیده همچنان باید نابود بشه و به شکل دیگر تبدیل بشه .
ای تی مخصوص افرادی که مدام خواستار تغییراتن خیلی خوبه .
البته اون افرادی که تو c , c++ و حتی خود جاوا به درج اعلی رسیدن همیشه حرفی برای گفتن دارن .

storm_saeed
جمعه 14 فروردین 1394, 14:59 عصر
دیگه مشکل برنامه ها توی گوشی های ویندوز فونی حل شده و دیگه اندروید حرفی برای گفتن نداره.
این حرف کاملا غلطه و مثل جوک میمونه

نکته خیلی مهم اینه که سیستم عامل اندروید و ios سال هاست که دست میلیون ها نفر بوده و دایما در حال رفع باگ ها مشکلات مختلف بوده پس سیستم عامل جدید باید همه ی این مسایل رو برطرف کنه و یه چیز جدیدتر هم بیاره که زمان بره .
خیلی گزینه های دیگه هم دخیله مثلا کاربران google drive و جیمیل بیشترین کاربرا تو سرویس های مشابه هشو داره بهترین integration این سرویس ها تو اندروید بوده . همین اپن سورس بودن اندروید خودش خیلی نکته مهمیه .

الان ساسونگ چند بار تو سیستم عامل هایی که خودش زده به شکست خورده این جور شرکت ها هم به دنبال درآمد زایی هستند وقتی میبینن با کمترین هزینه میتونن سیستم عامل شخصی سازی شده اندرویدی خودش رو بزنن دیگه منطقی نیست بخوان از اینجور کارا کنن
ولی درکل اندروید پشتش گوگله داره به بهترین شکل ساپورتش میکنه

من خیلی به اوبونتو تاچ امید دارم خیلی بیسش خوبه اگه روش سرمایه گزاری شه میتونه جایگزین بهتری بشه

برای بازار کار اینده هم نیازی به برنامه ریزی از الان نیس اگر فرض کنیم سیستم عاملی میخواد بیاد و بازار رو از چنگ اندروید در بیاره یه شبه اینکارو نمیکنه زمان زیادی میبره پس خیلی راحت در عرض یکی دو ماه میشه برنامه نویسی سیستم عامل مربوطرو هم یاد گرفت

poorman
جمعه 14 فروردین 1394, 20:53 عصر
تنها همین نکته بس که الان حدود یک میلیارد و 500 میلیون دستگاه اندرویدی فعال هست

تا اینا بیان بفروشن و برن یه سیستم عامل دیگه بگیرن ما هستیم :قهقهه:

dasssnj
جمعه 14 فروردین 1394, 22:27 عصر
یه سیستم عامل جدید بزنن هم مشکلی ایجاد نمی کنه . اصلش جاوا و سی ++ هست که بیشترمون بلدیم ، بلد نباشیم هم راحت یاد میگیریم و برا اون سیستم عامل کد می زنیم . مگه یادگیری همین اندروید خیلی سخت بود ؟

saeed-71
جمعه 14 فروردین 1394, 22:41 عصر
ممنون از پاسخ همتون به جوابم رسیدم.
بله تا بخواد جا بیفته میشه یادش گرفت.

Abbas Naghdi
جمعه 14 فروردین 1394, 22:54 عصر
تو زندگیم همیشه یاد گرفتم از چیزی نترسم و با همه چیز سازگار باشم
تازه بعد یه مدت تنوع لازمه من که تنوع رو خیلی دوست دارم حداقل یکی دو سال دگه اندروید رو ول میکنم من .

amir.hadian
شنبه 15 فروردین 1394, 06:42 صبح
همین الان هم برنامه های اندروید کارایی چندانی برای شرکت ها نداره و اغلب برنامه های ساده ایه و مانور اصلی روی برنامه های تحت ویندوز هستش و الان هم بعضی شرکت ها به جای اندروید از ویندوز 8 استفاده کردن و با اندروید خداحافظی کردن :لبخندساده: