PDA

View Full Version : انتقال دیتابیس با خود برنامه

hasti69
چهارشنبه 19 فروردین 1394, 02:12 صبح
سلام
من برای برنامه که درست کردم دیتابیسی درست کردم ولی وقتی برنامه رو یک دستگه دیگه نصب میکنم دیتابیس خالی هست
اصلا انگار دیتابیس رو انتقال نمیده !!!
دلیلش چی میتونه باشه؟

ali_khodayar
چهارشنبه 19 فروردین 1394, 09:05 صبح
خب نباید هم انتقال بده. اطلاعاتی که شما فرضأ روی گوشی A ثبت میکنی مخصوص همون گوشی هست. اگر برنامه رو روی گوشی B نصب کنی ، قرار نیست که اطلاعات A به B انتقال پیدا کنه.

o0o0okay
چهارشنبه 19 فروردین 1394, 11:26 صبح
سلام
من برای برنامه که درست کردم دیتابیسی درست کردم ولی وقتی برنامه رو یک دستگه دیگه نصب میکنم دیتابیس خالی هست
دلیلش چی میتونه باشه؟
الان توضیحاتتون یکم گنگه!
شما دیتابیسی توی برنامه اندرویدی خودتون درست کردید که وقتی نصبش میکنید دیتابیسش براتون به نمایش نمیاد!

atpf67
چهارشنبه 19 فروردین 1394, 11:59 صبح
سلام
دلیلش چی میتونه باشه؟

سلام بزرگوار

اگه می خواید یه دیتابیس حاوی اطلاعات داشته باشید روال کار اینطوریه که شما باید اول با یه برنامه اطلاعات رو توی دیتابیستون ثبت کنید بعد دیتابیس پر شده رو کپی کنید توی سورس پروژه تون توی پوشه assets بعد وقتی برنامه تون اجرا میشه چک کنید ببینید دیتابیستون اونجایی که باید باشه (مثلاً توی مموری کارت یا توی پوشه ی برنامه یا ...) هست یا نیست اگر هست که ازش استفاده کنید ولی اگر نیست اول از پوشه ی assets اونو کپی کنید تو محل مورد نظرتون بعد استفده کنید.

من خودم چون داریم تیمی کار می کنیم به شخصه روی این مبحث کار نکردم، اما تا جایی که اطلاع دارم روال کار همینه که بهتون گفتم!

امیدوارم توضیحاتم مفید باشه و بهتون کمک کنه.

پیروز و سرافراز باشد همیشه- یا علی

hasti69
چهارشنبه 19 فروردین 1394, 19:40 عصر
الان توضیحاتتون یکم گنگه!
شما دیتابیسی توی برنامه اندرویدی خودتون درست کردید که وقتی نصبش میکنید دیتابیسش براتون به نمایش نمیاد!

فرض کنید مثلا برنامه من یک دیکشنری هست وقتی داخل sdcard ذخیره مینم و برنامه رو بخوام روی یک گوشی دیگه ببرم اون دیتابیس خالی هست.

hasti69
چهارشنبه 19 فروردین 1394, 19:42 عصر
سلام بزرگوار

اگه می خواید یه دیتابیس حاوی اطلاعات داشته باشید روال کار اینطوریه که شما باید اول با یه برنامه اطلاعات رو توی دیتابیستون ثبت کنید بعد دیتابیس پر شده رو کپی کنید توی سورس پروژه تون توی پوشه assets بعد وقتی برنامه تون اجرا میشه چک کنید ببینید دیتابیستون اونجایی که باید باشه (مثلاً توی مموری کارت یا توی پوشه ی برنامه یا ...) هست یا نیست اگر هست که ازش استفاده کنید ولی اگر نیست اول از پوشه ی assets اونو کپی کنید تو محل مورد نظرتون بعد استفده کنید.

من خودم چون داریم تیمی کار می کنیم به شخصه روی این مبحث کار نکردم، اما تا جایی که اطلاع دارم روال کار همینه که بهتون گفتم!

امیدوارم توضیحاتم مفید باشه و بهتون کمک کنه.

پیروز و سرافراز باشد همیشه- یا علی

سلام

یعنی من از دیتابیس یک کپی داخل پوشه
assets ببرم، زمانی که بخوام این برنامه رو داخل یک گوشی دیگه نصب کنم آیا محتویات
assets هم منقل میشه به گوشی جدید ؟