PDA

View Full Version : اپلود دیتابیس در هاست

shima and pariya
پنج شنبه 20 فروردین 1394, 18:50 عصر
سلام خدمت دوستان
یه سوال ساده :خجالت::خجالت:
بنده در اپلود هاست به مشکل برخوردم در پنل دیتابیس و یوزرساختم
فایل bak رو اپلود کردم منتها باید اون یوزر و نام دیتابیس رو تو اسکریپت دیتابیس تغییر بدم نمیدونم چطور این رو تو فایل bak عوض کنم:ناراحت:
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

shima and pariya
جمعه 21 فروردین 1394, 14:25 عصر
کسی هست منو راهنمایی کنه
من نمیدونم چیکار کنم
اینجا رو خوندم ولی متوجه توضیحات نشدم (http://barnamenevis.org/showthread.php?132091-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA) که چطوری باید ریستو رکنم! پنل من از نوع web site panell هست پشتیبانی هم تنها چیزی که به من داد ip سرور بود
ممنون میشم منم راهنمایی کنید

keiv@n
جمعه 21 فروردین 1394, 17:30 عصر
شما باید یوزر و پس رو در فایل وب کانفیگ و در تگ connectionString تنظیم کنید !

shima and pariya
جمعه 21 فروردین 1394, 17:46 عصر
متشکرم بابات پاسخگویی شما . تو وبکانفیگ سه تا کانکشن استریگ دارم که هر سه تاشو اینجا نوشتم که Initial Catalog نام دیتابسی که تو هاست ساختم رو براش گذاشتم و مقدار UID نام یوزری که ساختم و مقدار Password هم پسور اون هستش
داخل دیتابیس هاست هم فایل bak رو اپلود کردم ولی ارور 500 رو دریافت میکنم .این رو بگم که فعلا چون مرتب وب وبکانفیگ رو تغییر میدم برای راحتی کارم پروژه رو پاپلیش نکردم و همینطوری اپلود شده است

<connectionStrings>
<add name="ApplicationServices" connectionString="Server=111.11.1.111,2008;Integrated Security=True;User Instance=True;
Initial Catalog=DBName;UID=@@@@@@@@; Password=*******"
providerName="System.Data.SqlClient" />

<add name="ASPNETDBConnectionString1" connectionString="Server=111.11.1.111,2008;Integrated Security=True;User Instance=True;
Integrated Security=True;User Instance=True;

<add name="ASPNETDBConnectionString" connectionString="Server=111.11.1.111,2008;Integrated Security=True;User Instance=True;
Integrated Security=True;User Instance=True;
</connectionStrings>

و مقدار این قسمت از وب کانفیگ رو هم فک کنم بد نیست بزارم

<customErrors mode="off"/>
<trace enabled="true" localOnly="true"/>

ممنون میشم اگه بررسی کنید

keiv@n
جمعه 21 فروردین 1394, 17:49 عصر
تو این قسمت فک کنم مشکل داره Server=111.11.1.111,2008 ، آدرس سایت رو بزن مثلا www.google.com (http://www.google.com) و در نهایت میتونی توسط sql management studio هم چک کنی ببینی می تونی کانکت بشی یا نه ؟

shima and pariya
جمعه 21 فروردین 1394, 18:14 عصر
متشکرم از شما
اسم سایت رو هم به صورتی که شما فرمودید به جای Server گذاشتم که متاسفانه حل نشد و همون ارور 500 رو داشتم
راستش بنده همیشه از Sql express استفاده میکردم فایل bak رو شخص دیگه ای لطف کردن برام ساختن و تو هاست ارور میداد مجبور شدم خودم Sqlserver رو نصب کنم و فایل bak رو بسازم که این رو تونستم اپلود کنم و خب واقعیتش اینکه که هیچ وقت از sqlserver برای اتصال استفاده نکردم و یاد ندارم که بخام با اون چک کنم:خجالت::خجالت::خجالت::خجا ت: ولی اینو میدونم که تو لوکال مشکلی ندارم :لبخندساده:
راه ساده تری برای تست هست؟

nasserheidary
جمعه 21 فروردین 1394, 21:15 عصر
فایل دیتابیس را با نوت پد باز کنید نام کاربری و پسورد قبلی را اگر می دانید با گزینه Find پیدا کنید تغییر بدهید و ذخیره کنید

shima and pariya
جمعه 21 فروردین 1394, 21:48 عصر
فایل دیتابیس را با نوت پد باز کنید نام کاربری و پسورد قبلی را اگر می دانید با گزینه Find پیدا کنید تغییر بدهید و ذخیره کنید

فایل با پسوند sql رو میشه با نت پد باز کرد
پسوند bak اماااااااااااااااا

shima and pariya
شنبه 22 فروردین 1394, 11:03 صبح
از دوستان خواهش میکنم چنانچه اطلاعات دارن لطفا من رو راهنمایی کنید
اه هزینه هم داره پرداخت میکنم

keiv@n
شنبه 22 فروردین 1394, 11:50 صبح
User Instance=True اینو پاک کن ببین درست میشه ؟ نسخه پایگاه داده رو سیستم لوکالت ورژن 2008 ؟

shima and pariya
شنبه 22 فروردین 1394, 21:03 عصر
User Instance=True اینو پاک کن ببین درست میشه ؟ نسخه پایگاه داده رو سیستم لوکالت ورژن 2008 ؟
بابت پاسخگویی ممنون
متاسفانه مشکل حل نشد
ویندوز عوض کردم و ویژال رو نصب نکردم:خجالت: . ورژنی که برای این پروژه استفاده کردم 2010 بودش که فک کنم sql2008 بود

DPSxerex
دوشنبه 24 فروردین 1394, 16:28 عصر
ببینید شما به جای تولید فایل bak و بازیابی اون تو هاست با SQL Server Management studio فایل script دیتابیست رو تولید کن و بعد از اون روی دیتابیس هاستت اونو run کن

setareh2013
دوشنبه 24 فروردین 1394, 18:36 عصر
سلام
من نمیدونم هاست شما چه مدلیه ! ولی من برای آپلود دیتابیس روی هاست این کارها رو انجام میدم. مشکلی هم نداره . اجرا میده
<
connectionStrings>

<!--
<add name="MyConnectionString" connectionString="Data Source=.;Initial Catalog=MyDB;User Id=mysite;Password=mypass"

-->

</connectionStrings>
البته اینجا که من مقابل دیتاسورس نقطه گذاشتم در هاست های مختلف فرق میکنه که گفتید خودشون انگار دادند بهتون.
برای ریستور دیتابیس هم داخل databases هاست میرم . بخش آپلود منیجیر و اونجا گزینه ریستور داره . ریستور می کنم . بعد همون جا یوزر پسورد برای دیتابیس می سازم البته دقیقا عین همان یوز پس داخل وب کانفیگ . دیگه کاری لازم نیست انجام بدم .مشکلی بود بگید !

shima and pariya
سه شنبه 25 فروردین 1394, 22:28 عصر
ممنونم از توضیحاتتون
به همون روش یکه دوستان اشاره کردید اپلود کردم (ساخت دیتابیس و اپلود فایل bak و یوزر و پذاشتن پسورد و تنظیم کانکشت استرینگ ها)
ولی این اروزر رو بهم میده
130345

از نام دیتابیس و پسورد و یوزرم مطمعن هستم
و اون قسمتی که که تو برنامه اتصال به دیتابیس رو تعریف کردم(به جر تو فایل کانفیگ) که ارور میگیره

string ConnectionString =@"Data source=11111.1.111,2008;
Initial catalog=DBname;User Id=username me; Password=@@@@@@@@";
System.Data.SqlClient.SqlConnection Connection = new System.Data.SqlClient.SqlConnection(ConnectionStri ng);
string CommandText = "Counter_UpdateSiteViewed";
System.Data.SqlClient.SqlCommand Command = new System.Data.SqlClient.SqlCommand(CommandText, Connection);
Command.CommandType = System.Data.CommandType.StoredProcedure;

Connection.Open();
Command.ExecuteNonQuery();
,

و تو وب کانفیگ هم به این صورت تعریف شده

<connectionStrings>
<add name="ApplicationServices" connectionString="Provider=SQLOLEDB;Data source=111.1.1.111,2008;
Initial Catalog=DBname;User Id=username me; Password=@@@@@;"/>
<add name="ASPNETDBConnectionString1" connectionString="Provider=SQLOLEDB;Data source=111.11.1111,2008;
<add name="ASPNETDBConnectionString" connectionString="Provider=SQLOLEDB;Data source=111.11.1.111,2008;
</connectionStrings>

salibsatan
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 09:36 صبح
1-برید داخل پنل مدیریتی سایتتون
2-داخل قسمت مدیریت بانک اطلاعاتی اس کیو ال سرور
3-یک یوزر نیم پسورد جدید بسازید
4-اون یوزرنیم و پسورد رو ادمین بانک قرار بدید(به بانک نسبت بدید و اختیارات بهش بدید)
5-یوزرنیم و پسورد فایل وب کانفیگ رو اغییر بدید
سعی کنید از یوزرنیم بدون فاصله استفاده کنید مثلا mydbadministrator یا usernameme

shima and pariya
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 22:18 عصر
ممنون از پاسخ و راهنمایی همگی
متاسفانه احساس میکنم sql server خوب نصب نشده atach میشه دیتابیسم ولی تو گرفتن اسکریپت و ...... ارور میده
یک نفر از دوستان لطف میکنه برای من اینکار رو انجام بده
ممنون میشم . شرمنده همگی:خجالت:

ghossein
پنج شنبه 27 فروردین 1394, 00:55 صبح
سلام
میشه لطف کنید اروری که می ده رو بزارید تا بهتر به شما کمک کرد.

shima and pariya
پنج شنبه 27 فروردین 1394, 11:38 صبح
سلام
میشه لطف کنید اروری که می ده رو بزارید تا بهتر به شما کمک کرد.

اروری نداره . حل شد متشکرم
فقط من همه مراحلی که کاربر salibsatan (http://barnamenevis.org/member.php?75592-salibsatan) رو فرمودند کامل انجام دادم قبلا و همین ارور رو بهم نشون میده (فقط اینکه ایشون فرمودند:" یوزرنیم رو به بانک نسبت بدید و همه اختیارات رو هم بهش بدید"
بنده یوزرنیم و پسورد که ساختم یه قسمت داشته که اسم بانک رو انتخاب میکردیم و تو قسمت دیتابیس هم اسم کاربی که ساختم رو میورد که تیک دار شده بود . اختیاراتش کاستمویازی نبود که مثلا ادمین بشه یا ............ پنلم از نوع website هست
نمیدونم کجای کارم مشکل داره که از کانکشن استریگ تو فایل گلوبال اشکال میگیره

shima and pariya
جمعه 28 فروردین 1394, 18:06 عصر
تو رو خدا کسی اگه بلده یا فکر میکنه راه حل داره بگه دیگه نمیدونم چیکار کنم:گریه::گریه::گریه::گریه::گ یه:

ahmad156
جمعه 28 فروردین 1394, 18:47 عصر
احتمالاً نسخه Sql Server شما با نسخه Sql Server هاست متفاوت هست.همون طوری که یکی از دوستان مون هم گفتن Script مربوط به DataBase رو شما تولید کنین(جستجو کنین).قسمت های ایجاد DataBase رو حذف کنین و بقیه دستور ها رو در DataBase ایجاد کرده توی هاست اجرا کنین.User مربوط به DataBase رو هم که از قسمت پنل هاستتون ایجاد کنین

shima and pariya
جمعه 28 فروردین 1394, 19:40 عصر
ممنون از همگی مشکلم حل شد:لبخند::لبخند::لبخند::لبخن ::لبخند::لبخند:

salibsatan
شنبه 29 فروردین 1394, 09:07 صبح
ممنون از همگی مشکلم حل شد:لبخند::لبخند::لبخند::لبخن ::لبخند::لبخند:
حداقل راه حل رو می فرمودین تا اگر کسی مشکلی اینچنینی پیدا کرد بدونه آخر چیکار باید بکنه یا کدوم راه حل به کمکش میاد

shima and pariya
یک شنبه 30 فروردین 1394, 23:18 عصر
حداقل راه حل رو می فرمودین تا اگر کسی مشکلی اینچنینی پیدا کرد بدونه آخر چیکار باید بکنه یا کدوم راه حل به کمکش میاد

پنل هاست طوریه بود که فایل دیتابیس با پسوند bk رو فقط قبول میکرد .نیازی به تغییری هم نداشت فقط تو اس کیو ال اکسپورت و تو دیتابیسی که تو هاست بود ریستور .
و تنظیمات وب کانفیگم هم به این صورت نوشتم که دوستان هم بهش اشاره کردند

<add name="ApplicationServices" connectionString="Data source=111.11.1.111,2008;
Initial Catalog=namedomain_DBname;User Id=namedomaim_DBusername; Password=******;"/>

Provider=SQLOLEDB رو هم نیازی نداشت که بنویسم

مشکل اصلیم جایی بود که خود این نوع پنل به اسم دیتابیس و یوزرنیم هم یک پیشنودی اضافه میکرد (که همون نام دومینم بود!!!!!!!!!!!!!!)
احتمالا بقیه دوستان به این توجه داشتند
منتها برای من خیلی دور از ذهن بود که نام دیتابیسم و یوزرم دقیقا اون چیزی که ساختم نیست و پیشوندی هم خود پنل بهش اضافه میکنه. (خیلی ساده بود :لبخند:).ممنون از همگی که تو این تاپیک راهنمایی کردند