PDA

View Full Version : سوال: سخنی با مدیران

EDRIS0131
جمعه 21 فروردین 1394, 15:30 عصر
با سلام
یه چند وقتی هست ک ب این سایت سر میذنم
انگار سئو خوبی هم داره
فعالیت من بیشتر تو بخش اندروید هست
متاسفانه تو این بخش اکثرا ب سوالات جواب داده نمیشه
اگه تالارهای دیگه هم همینطور باشه ک واویلاست
از مدیریت سایت تقاضا دارم در صورت ملزوم بودن حداقل کسانی رو استخدام کنه که ب سوالات کاربران جواب بدند
حتی اگه سایت اکانتی باشه واسه کاربران ولی پشتیبانی خوبی داشته باشه باز هم ارزش داره
اکانتی منظورم اکانتی پولی هست

FastCode
جمعه 21 فروردین 1394, 20:27 عصر
سلام.
بنده اجازه ندارم اینجا پست بدم.
ولی فقط برای اینکه یه راهنمایی کوچک بکنم میگم که این موضوع بارها بررسی شده.حداقل چند مرتبه خود بنده در تاپیک حضور داشتم.
اگر یکی از تاپیک های قدیمی رو پیدا کنید خیلی دلايل که در طول این چند سال باعث شده که این اتفاق نیافته رو خواهید یافت.
موفق باشید.

LastAirbender
جمعه 21 فروردین 1394, 23:33 عصر
من خودم میتونم تو بخش اندوید و چندین بخش دیگه کمک بکنم ولی بعضی از مدیران بخش ها هم باعث بی انگیزه شدن آدم برای پاسخگویی میشن، برای نمونهاینجا (http://barnamenevis.org/showthread.php?490999-%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-php-asp-net&p=2197316#post2197316) کلی اومدن حرف بی منطق و احساسی و به قول مدیر این بخش غیرفنی زدن اون وقت من وقتی خواستم چن کلمه حرف بزنم ، ایشون اومدن تاپیک رو قفل کردن که آقا چرا بحث غیر علمی زده میشه! یا در اینجا (http://barnamenevis.org/showthread.php?424734-%D8%A8%D8%B1%DA%AF-%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-PHP&p=2196852#post2196852) من اومدم یک حرفی (کاملا مرتبط با تاپیک) زدم شاید یکی بدردش بخوره ، مدیر بخش اومده گفته که آقا "تاپیک 2 سال قبل رو بالا نیارین. تاپیک قفل شد." عوض اینکه تشکر کنه! مدیر کل این سایتم به پیاما جواب نمیدن، دوبار خیلی محترمانه واسشون پیامی فرستادم ولی جوابی ندادن..

محمد آشتیانی
شنبه 22 فروردین 1394, 00:50 صبح
سلام

یه چند وقتی هست ک ب این سایت سر میذنم
انگار سئو خوبی هم داره
فعالیت من بیشتر تو بخش اندروید هست
متاسفانه تو این بخش اکثرا ب سوالات جواب داده نمیشه
اگه تالارهای دیگه هم همینطور باشه ک واویلاست
از مدیریت سایت تقاضا دارم در صورت ملزوم بودن حداقل کسانی رو استخدام کنه که ب سوالات کاربران جواب بدند
حتی اگه سایت اکانتی باشه واسه کاربران ولی پشتیبانی خوبی داشته باشه باز هم ارزش داره
اکانتی منظورم اکانتی پولی هست

ابتدا عرض کنم که اصولا کارکرد فروم ها به این شکله که کاربران در مورد مسائل مطرح شده به هم کمک میکنن و تا بحال لااقل بنده به غیر از این ندیدم.

شما در نظر بگیرید که اگر تصمیم بر این بشه که افرادی جهت پاسخگویی استخدام بشن
- چند نفر نیرو نیاز هست تا کل تالارها و مطالب این سایت پوشش داده بشه؟
- چقدر هزینه از این بابت باید صورت بگیره؟
- آیا هزینه ای که احتمالا اعضا ، بابت این خدمات پرداخت خواهند کرد مبلغ مورد نیاز برای اجرایی کردن این ایده رو پوشش میده؟
- آیا کاربرانی که تا امروز به اشتراک گذاری دانسته هاشون میپرداختن ، حاضرن به فعالیت رایگانشون ادامه بدن؟
و مسائل دیگری از این دست و اینها فقط چند مورد از مسائلی هست که در ابتدای کار به ذهن میرسه

در کل به نظر میرسه معایب اجرا شدن همچین ایده ای بسیار بیشتر از مزایاش هست
کلا نگهداری و مدیریت همچین سایتی با این حجم کاربر و مطالب و سلایق مختلف کاربران ، سخت تر از اون چیزیست که دوستان تصور میکنن.

در مورد فرمایش دوستمون Heisenberg (http://barnamenevis.org/member.php?355429-Heisenberg)
دوست عزیزم من حدس میزنم شما در مواردی دچار سوء برداشت شدی ، در مورد اون دو تاپیکی که اشاره کردی ، عملکرد مدیران مربوطه کاملا درست بوده ، مخصوصا در مورد تاپیک اول که نمونه آوردید ، اگر بنده بودم ، خیلی زودتر از این تاپیک رو قفل میکردم ، مطمئن باشید در تاپیک هایی شبیه به اون هیچکس به هیچ نتیجه ای نخواهد رسید و فقط کاری که صورت میگیره اینه که گاها با لحن تند و بد همدیگه رو زیر سوال ببریم و بهم بی احترامی کنیم.
مطمئن باشید هیچکدوم از مدیران سایت با فعالیت مفید و فنی اعضا ، مشکلی ندارند و بلکه استقبال هم میکنن ، امیدوارم شما هم دانسته هاتون رو با بقیه به اشتراک بذارین دوست عزیزم تا انشاالله بهتون ثابت بشه که قضایا اونطور که شما فرمودید نیست و این سوء تفاهمات برطرف بشه.

موفق باشید.

!Hidden Hacker
شنبه 22 فروردین 1394, 05:09 صبح
خب مگه یکی از مشکلات شما مدیران ارشد و در کل این سایت کمبود مدیر تو بخش های مختلف نیست؟
چرا اصلاً بعضی از فروم ها و بخش های فرعی بی مدیره؟!
یعنی حتی یه نفرم در حد متوسط رو به بالا پیدا نمیشه که بتونه اون فروم رو بچرخونه و یا در فروم دیگه ای حضور 5 تا مدیر(فروم طراحی وب) واقعاً لازمه؟!با اینکه فعلاً پر بازدید ترین فروم ها فروم PHP و برنامه نویسی موبایله...!
فکر نمیکنم اعتماد به بعضیا از چهره های جدید در حال حاضر که اینقدر اوضاع بعضی تالار ها بهم ریختست و پر از اسپم و مطالب غیر مفید کار ریسکی باشه؟
خیلی از کاربران بعد از حتی گذاشتن 3000 پستم نتونستن مدیر بشن و این باعث دلسردی خود اون کاربر در مرحله اول و در مرحله بعد بقیه کاربرانه... .
همچنین دکمه تشکر بودن یا نبودنش تأثیری داره رو درجه کاربر؟!پس حکمت وجودیش چیه؟
یعنی صرفاً بقیه ببینن n بار تشکر شده در n پست از فلان کاربر؟یا سودمندی اون کاربر و پستاش رو میرسونه؟
این در تناقض با ستاره های کاربریه افراده...الان کدوم یکی ملاک تشخیص علم و اعتبار و سودمندی فرده به نظر شما؟
به نظر من که هیچ کدوم...!
خب که چی؟!
یعنی ستاره کاربری علم فرده؟و میزان تشخیص اعتبار فرد؟!!!
یعنی کسی که کاربر جدیده و تازه فهمیده وجود این سایت رو و علمش واقعاً کامله در زمینه ای بخاطر اینکه ستاره کاربری نداره باید بیاد n هزار پست بزاره تا بتونه به درجه واقعیش تو این سایت برسه؟آخه کی با این شرایط این کار رو میکنه؟!
یعنی آیا ما کاربر جدیدی نداریم که از خیلی از مدیران کل این سایت علمشون بیشتر باشه و اگه جذب بشن رونق این سایت n برابر خواهد شد؟
یعنی این سایت تمام برنامه نویسان حرفه ای و فوق حرفه ای رو پوشش داده و کسی از این سایت بیرون نیست که حرفه ای باشه؟!
گذشته از اینا...آیا درجه کاربری بالاتره که چندین برابر پستاش ازش تشکر شده یا مدیران بخشی که فقط به اسم مدیرن و تشکر ازشون هم میزان پستاشونه...؟
درسته شرایط خاصی داره مدیریت ولی میشه با یه برنامه ریزی و برگزاری مثلاً یه آزمون مجازی برطرفش کرد و افرادی رو مثل صافی کشید بیرون تا یکم اوضاع از این وخامت در بیاد
جناب آقای آشتیانی ، چرا مدیران ارشد ، مدیران کل سایت مثل خود شما و یا آقای کرامتی از کاربران تشکر نمیکنن؟!
نکنه زشته که مدیر از کاربر تشکر کنه؟!یا اینکه کاربر پررو میشه با این کار؟!!!یا شایدم علم مدیر میره زیر سؤال...؟!
یا پذیرفتن درخواست دوستی از کاربر جدید یا بی ستاره ننگ حساب میشه؟!
اگه واقعاً دنبال جذب کاربران با استعداد و ایجاد انگیزه تو کاربرانیم باید مدیرانم تشکر کنن از کاربران
مشکل ما اینه که علم و اعتبار هر نفر رو تو این سایت با ستاره های کاربریش میبینیم!
چرا همه ی کاربرانی که از این سایت و فروم هاش بازدید میکنن مهمانن؟!
چون به نظرشون کاربری تو این سایت هیچ سودی نداره براشون... .
اصلاً این ستاره های کاربری و القاب جمع بشن و همه گمنام فعالیت کنن بیشتر پیشرفت صورت میگیره و شور و اشتیاق بیشتره و دیگه چشم کاربران به ستاره های کاربری این و اون و سنجیدن علم افراد با ستاره هاش نیستن... .

حمیدرضاصادقیان
شنبه 22 فروردین 1394, 08:39 صبح
سلام.
ببینید دوستان بحث انتخاب مدیران به این راحتی که شما میفرمایین نیست.
صرفا اینکه یکی تعداد تشکراش یا پستهاش زیاده که دلیل بر انتخاب مدیریت نمیشه
یکی از دلایل انتخاب افراد برخورد با دیگر کاربرانه .
که ببینیم ایا میتونن با شرایط حاد برخورد مناسب داشته باشن
دومین مورد وقت داشتن کاربران هست.
چون بارها من پیشنهاد مدیریت به بعضی از دوستان دادم ولی متاسفانه فرصت کافی رو نداشتن و قبوول نکردن.
شما به عنواان کاربران سایت اگر شخص مورد نظر برای هر تالار مدنظرتون هست به من معرفی کنید در پیام خصوصی من بررسی میکنم. حتی اگر خودتون تمایل دارید کار مدیریتی انجام بدین پیشنهاد بدین.

LastAirbender
شنبه 22 فروردین 1394, 11:22 صبح
باز جای امیدواریه دوتا مدیر اومدن اینجا حداقل یه جوابی دادن، آقای اشتیانی من شاهدم که شما در این سایت فعالید و میرسید به اینجا ، از این بابت ممنونم..

!Hidden Hacker
شنبه 22 فروردین 1394, 11:36 صبح
باز جای امیدواریه دوتا مدیر اومدن اینجا حداقل یه جوابی دادن ، آقای اشتیانی من شاهدم که شما در این سایت فعالید و میرسید به اینجا ، از این بابت ممنونم...

با سلام مجدد
کاملاً درسته.من که با فعالیت مدیران مشکلی ندارم
کار آقای آشتیانی و مدیران کل واقعاً درسته به نظر من.من خودم بارها جای اشتباه پست گذاشتم و... و آقای آشتیانی زحمتش رو کشیدن
بحث من سر انتخاب مدیران بود و چیزای دیگه از جمله سر و سامان دادن به این سایت به این پر بازدیدی بود که بعضی از تالاراش پر از اسپم نباشه و بعضی از تالارهاش از شدت سخت گیری حتی نشه جرأت پست گذاشتن داشت:لبخند:
و بعضی فروم ها مثل امنیت اونقدر غریب باشه تو این سایت...
خودم بارها شاهد بودم که آقای آشتیانی و بعضی از مدیران بخش شبانه روزی بصورت پاره وقت فعالیت میکنن
حالا نمیدونم دلیلش چیه؟
به نظر من اگه از شدت کمبود وقت و افراده و دلیلش رسیدگی به تالارهاست میشه با بیشتر کردن مدیران این فشار از روی مدیران ارشد و مدیران بخش ها برداشته بشه که مجبور نباشن شبانه روزی فعالیت کنن...حالا اگه دلیل امنیتی داره که هیچی:لبخند:
متشکرم از پاسخگویی مدیران بویژه شما دو بزرگوار

حمیدرضاصادقیان
شنبه 22 فروردین 1394, 12:12 عصر
دلایل امنیتی نداره.
متاسفانه افرادی که بتونن نظر همهه مدیران رو برای مدیریت یک تالار جذب کنن کم هستن.
شما افراد مناسب هر تالار بو پیشنهاد کنید ما بررسی میکنیم و اگر گزینه مناسبی بود حتما مدیر خواهند شد.

EDRIS0131
یک شنبه 23 فروردین 1394, 00:30 صبح
با عرض سلام مجدد....
نمیشه به کاربران خرد گرفت که چرا کمک نمیکنند
به یاد داشته یاشید که اینجا انجمن تخصصیه نه تفریحی....
یعنی هر کی اینجا میاد یا اماتوره با یه کوله بار سوال
یا برنامه نویسه و با هزار مشغله و کار
پس نمیشه انتظار داشت که تو این شرایط وقتشو رایگان واسه دیگران بذاره
البته استثناهایی هم هستند
من اگه پیشنهاد استخدام مدیر دادم فقط برای پیشرفت انجمنه و بس
که این هم اگه درامد خوبی انجمن داشته باشه امکان پذیره
به هر حال تلاش مدیران بر هیچ کس پوشیده نبوده و نیست

EDRIS0131
یک شنبه 23 فروردین 1394, 00:36 صبح
حالا که مدیریت هم اینجا حضور دارند بذارید ی پیشنهاد دیگه هم بدم
من فقط ب انجمن اندروید سر میزنم با موبایل اکثرا
من خودم تجربه داشتن انجمن رو داشتم
(ی انجمن با دیسکاز)
من تو تالارهام همیشه sub forum
تعیین میکردم
متاسفانه زیاد در اینجا دیده نمیشه(حداقل تو انجمن اندروید ک اینطوره)
لطفا ی گروه sub forum به تالار اندروید ادد کنید مثل سوالات- اموزش های اندروید -کتاب های اندروید و منابع و...
به نظر من میتونه مفید باشه و کاربران راحتتر مطلب مورد نظرشون رو پیدا میکنند
با تشکر و ارزوی موفقیت برای همه

EDRIS0131
یک شنبه 23 فروردین 1394, 00:41 صبح
همچنین اینجا برنامه اندرویدی نداره؟!!(من. ک تا حالا ندیدم)
اگه امکانش هست این انجمت اپ موبایل هم داشته باشه عالی تر و دسترسی بهش راحتتره.....
با این همه اساتیدی ک اینجا داره ساختن چنین برنامه ای فکر نکنم سخت باشه....
اصلا ویبولتین همچین امکانینمیده؟؟نمیده؟؟؟؟؟
دیسکاز واسه انجمنها اپ موبایلم داشت

EDRIS0131
یک شنبه 23 فروردین 1394, 09:39 صبح
تاسیس یک شرکت نرم افزاری (اندرویدی موبایل)
پستی بود ک ی ساعت زحمت کشیده بودم و با موبایل نوشته بودم که حذف شد!!؟!
دلیل ربط نداشتن به انجمن!!!!!
در حالی که تو پست ذکر کرده بودم اگه مکان پستم اشتباه بود مدیران لطفا ب تالار مناسبی انتقال یدند و پاک نکنند....
متاسفانه پاک کردن!!!!!!!
ب نظر شما همینا یاعث دلخوری نمیشه؟؟؟؟!!!!!!!

LastAirbender
یک شنبه 23 فروردین 1394, 20:14 عصر
در حالی که تو پست ذکر کرده بودم اگه مکان پستم اشتباه بود مدیران لطفا ب تالار مناسبی انتقال یدند و پاک نکنند....
متاسفانه پاک کردن!!!!!!!

EDRIS عزیز ، من در جریان نیستم که جریان چی بوده ولی به آقای آشتیانی پیام خصوصی بدین ، فکر می کنم بتونن در صورت لزوم تاپیکتون رو بازگردانی کنن..

!Hidden Hacker
یک شنبه 23 فروردین 1394, 20:29 عصر
متاسفانه پاک کردن!!!!!!!

منم گفتم تو این تاپیک که چند تا تاپیک از خودمم حذف شد و این نتیجه بی دقتی خودم بودhttps://s.yimg.com/ok/u/assets/img/emoticons/emo76.gif
و از مدیرانم ممنونم که به فکر تالارها هستن
وقتی برای انتقال تالار مناسبی نباشه و بودن تاپیک تو اون تالار هم اشتباه باشه خب راهی نمیمونه برا مدیران
دوستان درک کنین که بر قراری نظم تو تالارها وظیفه مدیران اینجاست و حتماً دلیل داشته که حذف شده
آخه مگه مدیران با شما دشمنی دارن؟!
و یا بودن پست شما اونجا به ایشون ضرری میرسونه یا نفعی داره براشون که حذفش کنن؟!
شما و منی رو که اصلاً نمیشناسن
پس حتماً دلیل فنی داشته:لبخندساده:

EDRIS0131
یک شنبه 23 فروردین 1394, 23:52 عصر
با عرض سلام و شب بخیر ب همه ی شب زنده داران انجمن.
من نمیگم که دشمنی دارن
اما به هر حال نظر شخصی که میتونه باشه؟ درست نیست؟
ممکنه من مدیر با یه پستی حال نکنم
ایا این دلیل به عدم صلاحیت ان پست هست؟
اگه شما دوستان و اساتید گرامی در ویکی پدیا فعالیت کرده باشید از قوانین سخت ولی عادلانه انجا خبر دارید.
یه پست حذف نمیشه به قهوه خونه ویکی میره تا به رای و گفتگو گذاشته بشه
ایا امکانش هست که اینجا هم همونطور بشه؟؟
دو راه داره
۱-یه سیستم مثله ویکی ایجاد بشه
حالا از نظر فنی میشه یا نه رو نمیدونم ...
نمیدونم همچین امکانی و ویبولتین هست یا باید براش افزونه نوشت.
۲-دو تو همون پست به نظر سنجی برای حذف گذاشته بشه

به هر حال اینها پیشنهاداتی هست که دارم و هرگز هم نمیگم حق با منه.....
شاید نباشه

!Hidden Hacker
دوشنبه 24 فروردین 1394, 00:47 صبح
اما به هر حال نظر شخصی که میتونه باشه؟ درست نیست؟
ممکنه من مدیر با یه پستی حال نکنم
ایا این دلیل به عدم صلاحیت اون پست هست؟
نه بابا این چه حرفیه میزنی دوست من؟!
زود حرفتو پس بگیر https://s.yimg.com/ok/u/assets/img/emoticons/emo25.gif

آخه الکی که نیست.مدیر ارشد و مدیر کل و حتی مدیر بخش چه نفع یا ضرری داره بودن یا نبودن یه تاپیک یا یه پست؟
حتماً نادیده گرفتن قوانین سایت(که خودش چندتا زیر شاخه داره)یا پاسخ های بی محتوا و تکراری و یا توهین و... بوده که حذفش کردن

اگه شما دوستان و اساتید گرامی در ویکی پدیا فعالیت کرده باشید از قوانین سخت ولی عادلانه انجا خبر دارید.
یه پست حذف نمیشه به قهوه خونه ویکی میره تا به رای و گفتگو گذاشته بشه
ایا امکانش هست که اینجا هم همونطور بشه؟؟
دو راه داره
۱-یه سیستم مثله ویکی ایجاد بشه
حالا از نظر فنی میشه یا نه رو نمیدونم ...
نمیدونم همچین امکانی و ویبولتین هست یا باید براش افزونه نوشت.
۲-دو تو همون پست به نظر سنجی برای حذف گذاشته بشه
به هر حال اینها پیشنهاداتی هست که دارم و هرگز هم نمیگم حق با منه.....
شاید نباشه

1- از نظر فنی که معلومه میشه!حتماً زیر ساختش نبوده یا هم مدیران صلاح بودن همچین امکانی رو نمیدونستن یا هم شاید بشنون قبولم کنن و اقدام کنن...
2-آخه اینجور وقتی ندارن.مدیر چجوری مدیر شده؟ببخشید یعنی مدیر که عمرش تو این سایت صرف شده تشخیص نمیده پست یا تاپیک مناسبه و باید از بقیه کاربران نظر سنجی بشه؟!

دوستان و همراهان گرامی
حس میکنم نسبت به مدیران و فعالیت ایشان توهماتی در بعضی از دوستان ایجاد شده

ببینین،بزارین با یه تشبیه بگم
مدیر تو این سایت مثل پلیس تو جاده است

از هر لحاظ تشبیه بجاییه:
1-پلیس خلاف کردن و رعایت شما به اون ضرری نمیرسونه
2-هدف پلیس از اعمال قانون و جریمه جلوگیری از تکرار اونه
3-هدف پلیس از گشت زنی و اعمال قانون خدمت به جامعه است و انجام دادن وظایف خود
4پلیس دوره هایی رو در زمینه تشخیص جرم گذرانده و نیازی به پرسیدن از حتی همکار خویش برای جریمه کردن نداره
5-پلیس بسته به نوع پست ؛ فعالیتش زیر نظر نهاد و پست بالاتره
6-شما با خلاف کردن ، حقوق بقیه رو میبرین زیر سؤال و زیر پا میزارین
و...

حالا تشبیهاتش با مدیران:
1-پست و یا تاپیک غیر مفید و یا حتی مفید شما به مدیر ضرر یا نفعی نداره
2-هدف از بستن و یا حذف تاپیک جلوگیری از بوجود آمدن موارد حادتر است
3-هدف مدیر از گشت زنی در تالارهای مختلف پیدا کردن موارد خلاف قوانین و برخورد آنی با اون و در نهایت انجام وظیفه خود در پست مدیریت
4-مدیر با شرایط خاص و صلاح دید مقامات بالاتر و حتی انتخاب خود کاربران مدیر شده و ایشون بر همه چی واقفه و نیازی به برگزاری نظرسنجی نیست.چون در مرحله اول این توهین به کسانیه که ایشون رو بعنوان مدیر انتخاب کردنه و در مرحله بعد توهین به شخص خودشونه که علمشون در حد تشخیص دادن موارد نیست
5-مدیران اینجا فعالیتشون زیر نظر مقامات بالاتر و در کل زیر نظر جناب آقای کرامتیه و در صورت بروز0.00000000000001% تخلف برخورد میشه(که احتمال اون 0.00000000000001% هم صفره)
6-شما با نادیده گرفتن قوانین حقوق برنامه نویسان اینجا رو میبرین زیر سؤال و بار علمی تالارها کم میشه.شاید کسی به قصد فراگیری علم بیاد داخل تالاری و با دیدن تاپیک های بی ارتباط از این سایت فراری شه یا هم درگیر اون تاپیک ها شده و فرصت علم آموزی رو از دست بده
و...

که خودتون با تشبیه ساده میفهمین چیا مونده و شباهتشون چیه

EDRIS0131
دوشنبه 24 فروردین 1394, 09:55 صبح
دوست گرامی تشکر از کامنتت کاملتون
من قصد جثارت ب کسی رو نداشتم و امیدوارم بد برداشت نشده باشه
من فقط خواستم به مدیران بگم که اگه پستی تو یه تالار مناسب نیست ان رو پاک نکنند و سعی کنن به یه تالار مناسب انتقال بدند
بعد از گشتن تو انجمن یه تالار مناسب پیدا کردم و پستمو دوباره توش زدم
و الان دارم از راهنمایی دوستان و اساتید دارم استفاده میکتم

EDRIS0131
دوشنبه 24 فروردین 1394, 10:28 صبح
دوست گرامی نگاه کن

http://barnamenevis.org/showthread.php?t=482979&goto=newpost

این پستی بود ک سال گذشته زده بودم و به دلیل اینکه به تالار ربط نداشت حذف شد....
توش بالای ۱۰ نفر از دوستان باسابقه شرکت کرده بودند و تو سئو گوگل هم خوب درخشیده بود
دوستان من خودم انجمن داشتم یا تو انجمن ها مدیر بودم(البته نه در این سطح....در سطح خودم)
درک میکنم که چقدر سخته
توجه کنید وقتی تو انجمن اینترنشنال دیسکاز عضو بودم وقتی یکی حتی یه کامنت بی مربوط به موضوع پست میکرد
ان کامنت رو حتی حذف نمیکردن
(تو دیسکاز یه روشی بود که مدیران کامنت ها رو به یه topic جدید تبدیل میکردند....
و به کاربر یه پیام داده میشد واطلاع رسانی.....
حالا نمیدونم اینجا هم همچین امکانی هست یا نه؟!!!
من اسم مدیری رو نیاورم و به مدیریت هم پیامی ندادم و نمیدم
و تنها قصدم تو این پست اینه که بگم لطفا کمی به‌این موارد توجه کنند
و قصد شکایت یا توهین ب کسی نیست......
امیدوارم برداشت بد نشده باشه

بهروز عباسی
دوشنبه 24 فروردین 1394, 20:58 عصر
سلام وقت بخیر
کی میخواد این بحث ها تموم بشن خدا میدونه !:افسرده:
من وقت نداشتم همه پست ها رو بخونم چون قبلا به دفعات چنین مواردی مورد بحث قرار گرفته و جواب بسیاری از سوالات شما هم داده شده.

من فقط خواستم به مدیران بگم که اگه پستی تو یه تالار مناسب نیست ان رو پاک نکنند و سعی کنن به یه تالار مناسب انتقال بدند

چرا کاربر نباید یه بار درست حسابی قوانین رو بخونه تا بدونه باید چکار کنه و چیو کجا بنویسه ؟؟؟
قوانین سایت این اجازه رو به دوستان مدیر میده که اگر پستی/تاپیکی یا... خلاف قوانین بود اونو حذف کنن و "فقط" در صورت صلاح دید خودشون (واینکه وقت کافی داشته باشن یا اینکه مطلب واقعا مفیدی درش درج شده باشه) اونو ویرایش کنن یا جا به جا .

نه اینکه چون کاربرا قوانین رو نمیدونن (یا نمیخوان بدونن) پس مدیرا باید این کارو بکنن.

شب خوش/.

LastAirbender
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 14:23 عصر
سلام وقت بخیر
من وقت نداشتم همه پست ها رو بخونم چون قبلا به دفعات چنین مواردی مورد بحث قرار گرفته و جواب بسیاری از سوالات شما هم داده شده.

چرا کاربر نباید یه بار درست حسابی قوانین رو بخونه تا بدونه باید چکار کنه و چیو کجا بنویسه ؟؟؟
قوانین سایت این اجازه رو به دوستان مدیر میده که اگر پستی/تاپیکی یا... خلاف قوانین بود اونو حذف کنن و "فقط" در صورت صلاح دید خودشون (واینکه وقت کافی داشته باشن یا اینکه مطلب واقعا مفیدی درش درج شده باشه) اونو ویرایش کنن یا جا به جا .

نه اینکه چون کاربرا قوانین رو نمیدونن (یا نمیخوان بدونن) پس مدیرا باید این کارو بکنن.

شب خوش/.

دوست عزیز من که اعتراض میکنم میگین اینجور شد و آنجور ، ولی یک نگاهی بگنید و بهم دلیل کافی بگید که چرا دوستان اینکارو میکنن ، کارمون با کدوم قانون مخالف هست ، الان باز یک مدیر بخشی (http://barnamenevis.org/member.php?68467-danialafshari) دیگه اومد تاپیکی (http://barnamenevis.org/showthread.php?491884-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D8%A7-%D9%81%D9%82%D8%B7-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%86%D8%9F) رو قفل کرد رفت ، قبل اینکه من جواب سوالم رو بگیرم.اینجا که فقط جای اینکه یکی سوال بپرسه یکی جواب بده تموم بشه نیست شاید این شخصی که در تاپیک مذکور نزاشتید حرفشو بزنه ایده و راه حل جدید داشت ..بعدم یکی که اصلا سایت نمیاد یه دقه لاگین شه تاپیک رو قفل کنه لاگوت شه ، باور کنید این قفل بیجای تاپیک خیلی آزار دهنده هست ،

واینکه وقت کافی داشته باشن یا اینکه مطلب واقعا مفیدی درش درج شده باشه

اون وقت استاندارد مطلب مفید رو شما معین می کنید؟ چرا شما باید مدیر بشید که وقت ندارید و تاجایی که من دیدم اصلا نمیاید سایت و (آواتارتون و امضاتون هم همینو میگه) مدیر بشید و فقط یه دقه آن بشید که حال دیگرانو بگیرید ، ولی من دسترسی نداشته باشم حداقل بتونم به تاپیک خودم نظم ونظام بدم ، البته احتمالا شمام بعد اینکه n تا پست دادی مدیر شدی و موقعی مدیر شدی که دیگه حالی واسه اومدن به این سایت نداشتی..

!Hidden Hacker
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 15:02 عصر
مدیران عزیز خودتون یه پست یا تاپیک جامع جدیدی در مورد فعالیت کاربران قرار بدین؟
درسته قوانین هست ولی بعضاً مدیران سخت گیری میکنن

LastAirbender
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 15:33 عصر
یجوری میگید

.....................
شب خوش/.

انگار کسی شما رو مجبور کرده بیاید اینجا جواب بدید ، من اینجا از مدیر بخش به مدیر ارشد و کل شکایت کردم شما به عنوان مدیر بخشی (که زرنگ باشید بتونید صلاح تالار خودتون رو تشخیص بدید) که من دیدم اصلا سایت نمیاید (و آواتارتون و امضاتون هم همینو میگه) و خودتون هم میگید پستا رو نخوندید (و ظاهرا موقع خوابتونم هست) صلاحیت قضاوت در این باره رو ندارید ، اگر بخاطر ادب و تواضع آقای آشتیانی نبود من که حرفای شما و صورتی تر و قرمز تر از نام کاربری شما رو به حساب نمی آوردم ، از این به بعدم مزاخم این سایت نمیشم تا یه عده اینجوری ( :افسرده: ) بشن ، فقط میام اینجا واسه یادگیری و استفاده.. (سایتی که مدیر کلش بعد دو هفته جواب سلام آدمو نمیده فک میکنه حالا چه خبره)
و به درک که سایت چی میشه چی نمیشه
حالا بعد من باز یک مدیر بخشی بیاد مث معمول تاپیک بزنه بعدم خواست قفل کنه ، n نفرم بریزن نخونده ازش تشکر بکنن...

LastAirbender
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 15:45 عصر
اینفدرم بعضی از مدیرا ننویسن تاپیک تکراری تاپیک تکراری اگر به تاپیک تکراری بودن هست ، برید آرشیو سایت رو خوب سرچ بکنید اون موقع باید بخش های PHP,dotNet,Delphi,ASP.net و... رو شیفت دیلیت بکنید بره چون همش صحبت از TextBox و GridView و Cout و Cin و Echo و عوض کردن هدر سایتو For ,و While ...دیگه عرض کنم که Hello World و از این چیزاس ، بجای اینکه بزنید دهن بقیه رو ببندید، برید تاپیکایی را اصلاح کنید که عنوانشون "لطفا تو روخدا کمک کنید " هست که تو سراسر سایت ریخته نه اینکه بیاید موقع خوابتون ندیده نخونده قضاوت کنید لاگوت گنید برید.. و البته که این سایت باید مطالبش تکراری باشه چون نمی زاید آدم حرف بزنه ، اگر قرار بود تکراری نباشه و من و امثال من سوالمونو اینجا مطرح میکردیم که شما جرئت نمی کردید نزدیک تاپیک بشید ، نمونش 100 ها تاپیک کی سوالش به خوبی پرسیده شده و کسی نبوده جواب بده..............

حالا بعد من یه صورتی رنگی بیاد مث معمول تاپیک بزنه بعدم n نفرم بریزن نخونده ازش تشکر بکنن...

!Hidden Hacker
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 16:03 عصر
مدیران گرامی
نمیدونم چرا ولی اینجوری بخواد پیش بره به مرور کاربران زده میشن.البته اسپمر ها رو نمیگم چون اونا بهتره نباشن!
خواهشاً مدیران ارشد یا مدیران کل نظری بدن و راهی بزارن جلوی پای دوستان

حمیدرضاصادقیان
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 19:47 عصر
سلام
من نمیدونم هزاربار تاحالا وارد این بحثهای بچگانه شدم این بار هزارو یکم هست. دوست عزیز LastAirbender (http://barnamenevis.org/member.php?355429-LastAirbender) با این رفتارت میخوای مدیریت سایت رو به عهده بگیری؟
آقای عباسی به شما چی گفت اینقدر جوش اوردی؟ شما که تحمل دوتا صحبت عادی رو نداری چطور میخوای شبانه روز با 200 هزار کاربر سروکله بزنی؟

این پستی بود ک سال گذشته زده بودم و به دلیل اینکه به تالار ربط نداشت حذف شد....
توش بالای ۱۰ نفر از دوستان باسابقه شرکت کرده بودند و تو سئو گوگل هم خوب درخشیده بود
وقتی میگیم قبل از فعالیت قوانین رو بخوونید به همین خاطره.
متاسفانه یک سری براشون اینجوری جا افتاده که مدیران اینجا یک سری افراد بیکار و علاف هستند که عقده برنامه نویسی دارند و نشستن یک مشت کتاب خوندن به یک جایی رسیدن که میتونن چهارتا پست رو پاسخ بدن بعد با التماس و خواهش شدن مدیر.
خیر.
متاسفانه به این شکل نیست.
همه ما کار داریم و مطمئنا سرمون از خیلی از افراد اینجا به مراتب شلوغ تره و اگر شک دارید شخصا افراد رو دعوت میکنم از نزدیک باهم صحبت کنیم.
دوست عزیز .
من اگر اون تاپیک رو میدیدم اول ایجاد کننده تاپیک رو جریمه میکردم بعد به همه افراد اخطار میدادم بعد پست رو می بستم. کسی که با چند صد پست و فعالیت در این سایت و گذشت زمان زیادی تقریبا با قوانین اینجا به صورت تجربی!!!! آشنا شده بازم خطا میکنه باید جلوش رو گرفت.
ما بیکار نیستیم ببینیم کی پست اشتباه زده پستش رو جابجا کنیم.
شما وقتی برای سوال و وقت خودت ارزش قائل نیستی و هرجا رسیدی پستت رو ارسال می کنی چه انتظاری از مدیر داری که به پست شما احترام بگذاره.
این سایت اگر 10 تا کاربر داشته باشه که طبق قوانین عمل میکنند خیلی بهتر از اینه که 200 هزارتا کاربر داشته باشه ولی کل تاپیک ها یا شده فاقد محتوا یا مسخره کردن یا از این پستهای اعتراض آمیز و محکوم کردن مدیران.
من نمیدونم بعضی ها اومدن اینجا مشکلاتشون رو رفع کنند یا از دیگران ایراد بگیرند.
واقعا دوست دارم ببینم اینجور افراد تو جامعه واقعی نه مجازی با همکارانشون چطور کار میکنند و اگر اینطوری رفتار بکنند میتونند کسب درآمد بکنند؟
ایراد گرفتن هیچ کاری نداره.
از صبح تا شب بشینیم و از مابقی انتقاد بکنیم هیچ کاری نداره.
آیا شده یکی از شما از خودتون انتقادد کنید؟ رفتار خودتون رو بررسی کنید؟
مدیران اینجارو بارها شخصا باهاشون صحبت کردم و سوال کردم از رفتارشون و وقتی بررسی کردم دیدم کاملا عادلانه قضاوت کردن
ولی عادلانه از طرف شما میشه که بشینیم به سوالات همه جواب بدیم.
اگر پستی اشتباه بود اصلاح کنیم.
غلط های املایی شمارو بگیریم
اگر جاش نامناسب بود جای اونو عوض کنیم.
و.....
تازه اگر امکانش بود برای ایجاد کننده تاپیک هم یک آب میوه ای آب پرتقالی چیزی بیاریم و ازش تشکر کنیم که ممنون لطف کردین از این که پست گذاشتین .ببخشید که شما پست اشتباه یا جای اشتباه گذاشتین من مدیر از شما معذرت میخوام.
شما وقتتون حروم میشه زحمت نکشید ما براتون پست رو جابجا میکنیم.

دوستان...

دل ما مدیران پر درده.
یک سری کاربران هستن انگار اومدن رستوران. برنامه سفارش میدن.
بعضی ها که خیلی باحالن فکر میکنن با یک سری ربات دارن صحبت میکنند حتی اندازه یک سلام کردن به خودشون زحمت تایپ کردن نمیدن.
طرف پیغام خصوصی زده یا توی سایت نوشته:
یک برنامه میخوام دوتا عدد رو جمع کنه تو یک جای دیگه بنویسه.
فقط تمیز نوشته بشه از کامپوننت فلان استفاده بشه و حتما توضیحات داشته باشه
برای شب هم آماده باشه.
------------
یکی دیگه مثل اینکه داستان کلاغ و روباه سوم دبستان رو خوب یادش مونده به نظرش داره مثلا منو گول میزنه:
نوشته من میدونم شما حرفه ای هستی 15 سال سابقه داری سی شارپ حرفه ای هستی استادمون فلان مسئله رو میخواد.
--------
دوستان یک ذره به رفتارهای خودتون نگاه کنید اینقدر دنبال ایراد از دیگران نباشید.
یک لحظه خودتون رو جای مدیری بذارید که روزانه شاید 3-4 تا فقط پیام خصوصی باشه که کل خاندانش رو از بالا تا پایین مورد عنایت قرار میدن و مدیران کاملا با متانت با طرف رفتار میکنند.

سعی کنید زود قضاوت نکنید و یک ذره عادلانه به موضوع نگاه کنید.
اگر هرکسی به رفتار خودش نگاه کنه دیگه پست مشکل داری ایجاد نمیشه.
متاسفانه همه دنبال رفع مشکل خودشون هستن کاری با کیفیت سایت ندارن و هیچی براشون اهمیت نداره.

فلسفه مدیران سایت این هست که کسانی که به ظاهر در اون زمینه از افراد اون بخش مقداری دانش و تجربه بیشتری دارند شناسایی شوندو ازشون به نوعی قدردانی بشه با این اسم . بعد در تاپیکهایی که مقداری پیچیده تر هست شرکت کنند تا مابقی از دانششون استفاده کنند ولی الان مدیران شدن مبصر یا ناظم مدرسه. به یکی باید بگن اونو نزن یکی رو تنبیه کنن یکی رو تشویق کنند.
واقعا این رفتار شایسته این سایت و کاربران این سایت نیست.

و هیچکس به جز خود شما نمیتونید این مشکل رو حل کنید. خود تک تک کاربران باید این مشکل رو حل کنند و اگر هزارتا مدیر دیگه هم بیاریم باز همین داستان ادامه خواهد داشت.

امیدوارم دیگه جای بحث و صحبتی نباشه

موفق باشید.

علی متقی پور
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 23:22 عصر
با سلام

من مدعی نیستم که میتونم درک کنم مدیران اینجور فروم ها چی میکشن. ولی بعنوان کسیکه یک صدم تجربه جناب صادقیان و سایرین در بحث اداره کردن چنین محیط هایی داره باید بگم مطمئنا اگر جای ایشون بودم تا الان سکته کرده بودم
دوستان عزیز اداره کردن چنین جایی خیییییییییییییییییییییییی یییییییییییلی مشکل تر از اون چیزیه که بنده و شما تصور میکنیم. اگر ما خودمون رو محور دنیا ندونیم و فکر نکنیم مدیر خوب مدیریه که ما رو تائید کنه و دشمنامون رو از فروم اخراج کنه اونوقت کمی قضاوتمون در مورد این عزیزان عوض خواهد شد

با تشکر

new last airbender
پنج شنبه 27 فروردین 1394, 01:43 صبح
........
اگر ما خودمون رو محور دنیا ندونیم و فکر نکنیم مدیر خوب مدیریه که ما رو تائید کنه و دشمنامون رو از فروم اخراج کنه اونوقت کمی قضاوتمون در مورد این عزیزان عوض خواهد شد
...................
با تشکر

این جمله همون جمله ای که نیست که آقای صادقیان در روزهایی نه چندان دور به شما گفتن وقتی که خودتون رو محور دنیا می دونستید و مدیر بخش PHP یعنی مصطفی شهرکی رو به مسابقه برنامه نویسی تهدید کردید و باهاش بی ادبانه صحبت کردید و وقتی هم بهتون به عنوان مدیر اخطار داد تهدیدش که کردید که با آقایان علی کرامتی و مداپنی و صادقیان.. دوست هستید و بهشون میگید رنگتون رو همون رنگ دو روز ‍قبل برگردونن یعنی هادیش بکنن؟!...........
اسنادش موجوده :
http://barnamenevis.org/showthread.php?402159-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F/page2

و اگر بالایی رو حذف کردید شکر خدا دسترسی دوستاتون اجازه نمیده اونا رو از وبسایت آرشیو حذف بکنید:
https://web.archive.org/web/20150415213850/http://barnamenevis.org/showthread.php?402159-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F/page2

دوستان این تصویر از یک شبکه احتماعی رم ببینن برای وقتی هست که آقای متقی 2 سالی جوونتر بودن و کراواتم نداشتن !!!

130370

و اما آقای صادقیان چیزهایی که گفتید به جز چند خط اول به من مربوط نمیشه بلکه با استارتر این ترد مربوط میشه - و شما بجای جواب دادن به انتقادات من به یکی دیگه جواب دادین! به هرحال مهم نیست ُ حق همیشه با قدرتمند تر هست و شما ادمین اعظم هستید

موفق باشید

حمیدرضاصادقیان
پنج شنبه 27 فروردین 1394, 09:19 صبح
جوابهای من به رفتارهای شما هم برمیگرده . مخاطب خاصی نداشت خیلی کلی عرض کردم.
خلاف دوم شما همین که رفتین یک کاربر دیگه ایجاد کردین و اومدین پیام دادین.
که منم حذفش کردم.

FastCode
پنج شنبه 27 فروردین 1394, 09:28 صبح
new last airbender
مهمان

WTF؟
این کاربر برای من با عنوان مهمان نمایش داده میشه.

در مورد صحبتهای آقای صادقیان,
این بحث ها رو بارها دیدم. و البته این پیغام ها رو.من خودم شخصا روزی ۱ ۲ تا میگیرم. واقعا دیگه داره تکراری میشه. راه حل کلی ای برای مبارزه با این رفتار در نظر ندارید؟
مثلا توی پروفایلم تنظیم کنم که از کاربرانی که کمتر از ۱۰۰۰ تا پست دارن پیام نگیرم.

با تشکر

حمیدرضاصادقیان
پنج شنبه 27 فروردین 1394, 11:15 صبح
به خاطر اینکه کلا این کاربر تکراری بود و حذف شد. خیر درحال حاضر این امکان نیست ولی به زودی این امکان بر روی پیغام های خصوصی قرار داده خواهد شد.

EDRIS0131
پنج شنبه 27 فروردین 1394, 16:41 عصر
با سلام خدمت همه اساتید گرامی......
با اجازه دو تا پیشنهاد به فکرم رسید که اگه اجازه بدید عرض کنم
در ابتدا اگر نظراتم اماتور و پیش پا افتاده هست به اماتوری ما ببخشید
۱.یکی از مشکلات بزرگ اینجا وجود پست های اسپم هست!!!
یکی از دلایلی که کاربران اسپم ارسال میکنند اماتور بودن انهاست
خواسته یا ناخواسته جلوی این کاربران رو نمیشه گرفت
پیشنهاد من اینه که:
وقتی کاربری در حال تایپ موضوع پستی هست سیستم به صورت خودکار صفحه ای رو در پایین انجمن باز کنه و پست های مشابه ان پست رو به کاربر نشون بده
مثلا من در حال نوشتن موضوع *طراحی اندروید با*
هستم
در همین حال انجمن موضوعات مرتبط رو نشون بده
مثلا:
کاربر گرامی به نظر میرسد جواب سوال شما موجود است
قبل از ارسال پست لطفا از این پست ها بازدید فرمایید
*طراحی اندروید با xml
طراحی اندروید با جاوا
و......
(شاید این راه بتونه کمی مفید باشه)
تقریبا میشه گفت سرچ انلاین خودکار

-----------------------
۲. یک چیز بسیار مهم رو من اینجا نمیبینم
شایدم هست من توجه نکردم
و ان هم پلاگین پیش نمایش هست
درباره این پلاگین که توضیح نیاز نیست بدم چون اساتید بهتر از من میدونند و جثارت من رو ببخشید
صرفا جهت یاداوری اعلام کردم
این پلاگین رو برای دیسکاز .مای بی بی و زنفور دیدم
ویبولتین رو نمیدونم ولی پیشرفته ترینشون ماله زنفور هست
اگه به انجمن ادد شه کاربران به راحتی میتونند بدون باز کردن موضوعات حداقل بفهمند که موضوع چیه و.....
به نظر من اگه ادد کنید بهتره
تا نظر شما و بقیه دوستان چی باشه

علی متقی پور
پنج شنبه 27 فروردین 1394, 22:02 عصر
این جمله همون جمله ای که نیست که آقای صادقیان در روزهایی نه چندان دور به شما گفتن وقتی که خودتون رو محور دنیا می دونستید و مدیر بخش PHP یعنی مصطفی شهرکی رو به مسابقه برنامه نویسی تهدید کردید و باهاش بی ادبانه صحبت کردید و وقتی هم بهتون به عنوان مدیر اخطار داد تهدیدش که کردید که با آقایان علی کرامتی و مداپنی و صادقیان.. دوست هستید و بهشون میگید رنگتون رو همون رنگ دو روز ‍قبل برگردونن یعنی هادیش بکنن؟!...........
اسنادش موجوده :
http://barnamenevis.org/showthread.php?402159-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F/page2

و اگر بالایی رو حذف کردید شکر خدا دسترسی دوستاتون اجازه نمیده اونا رو از وبسایت آرشیو حذف بکنید:
https://web.archive.org/web/20150415213850/http://barnamenevis.org/showthread.php?402159-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F/page2

دوستان این تصویر از یک شبکه احتماعی رم ببینن برای وقتی هست که آقای متقی 2 سالی جوونتر بودن و کراواتم نداشتن !!!

130370

و اما آقای صادقیان چیزهایی که گفتید به جز چند خط اول به من مربوط نمیشه بلکه با استارتر این ترد مربوط میشه - و شما بجای جواب دادن به انتقادات من به یکی دیگه جواب دادین! به هرحال مهم نیست ُ حق همیشه با قدرتمند تر هست و شما ادمین اعظم هستید

موفق باشید

من اتفاقا تصمیم داشتم خودم عکس اخطارهایی که تا الان گرفتم رو بذارم تا همه بدونن این نیست که من بخوام مجوز گویی (پاچه خواری) کسی رو بکنم. ممنون از شما که اومدید اینقد مستند و خوب نشون دادید که اگر من چیزی میگم از جهت خدایی نکرده مجوز گویی نیست. ضمنا حرفی که من زدم به معنی این نیست که همیشه حق با مدیرانه بلکه صرفا گفتم مدیریت اینجور جمع ها کار بسیار مشکلیه. فکر میکنم تفاوت این دو حرف کاملا مشخصه. دعوای بنده با آقای شهرکی هم یه چیز مشخصی هست که حتی اگر امروز هم ایشون همون حرف رو بزنه تکرار میشه. ایشون گفتن مایکروسافت داره سی شارپ رو منقرض میکنه و دوره اش تموم شده!!!
اگر من بعنوان مدرس سی شارپ تو دانشگاه حق اعتراض به این حرف رو اونم از یک php کار نداشتم باشم پس چه کسی این حق رو داره؟
دوست عزیزم مدیر بودن یا نبودن بخودی خود نه باعث میشه که همه حرفهای طرف درست باشه یا نباشه. من متن رو میخونم و کاری به سمت طرف ندارم. اگر هم دعوای بنده و آقای شهرکی به اونجا رسید بدین علت بود که ایشون از موقعیتش سوء استفاده میکرد و فکر میکنم اگر بنده نوعی به شما بگم بیسواد مودبانه ترین جواب اینه که شما بنده رو به رقابت علمی دعوت کنید. اگر از نظر شما اینجور کارها اشتباهه نظر شخصیتونه و میتونید تو زندگی شخصیتون پیاده کنید
عکس با کروات من هم مربوط به 5 سال پیشه و الانکه 29 سالمه خیلی تغییر چهره دادم و متاسفانه بسیار شکسته تر، چاقتر و بد هیکل تر شدم.

بهروز عباسی
جمعه 28 فروردین 1394, 22:30 عصر
دوست عزیز من که اعتراض میکنم میگین اینجور شد و آنجور ، ولی یک نگاهی بگنید و بهم دلیل کافی بگید که چرا دوستان اینکارو میکنن ، کارمون با کدوم قانون مخالف هست ، الان باز یک مدیر بخشی (http://barnamenevis.org/member.php?68467-danialafshari) دیگه اومد تاپیکی (http://barnamenevis.org/showthread.php?491884-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D8%A7-%D9%81%D9%82%D8%B7-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%86%D8%9F) رو قفل کرد رفت ، قبل اینکه من جواب سوالم رو بگیرم.اینجا که فقط جای اینکه یکی سوال بپرسه یکی جواب بده تموم بشه نیست شاید این شخصی که در تاپیک مذکور نزاشتید حرفشو بزنه ایده و راه حل جدید داشت ..بعدم یکی که اصلا سایت نمیاد یه دقه لاگین شه تاپیک رو قفل کنه لاگوت شه ، باور کنید این قفل بیجای تاپیک خیلی آزار دهنده هست ،
سلام مجدد

دلیل کافی چی میتونه باشه ؟
باید به ازای هر تاپیک ۱۰ خط دلیل بنویسیم و ثابت کنیم حق با کیه ؟ خب شاید نظر شما این باشه ولی اگر کمی به رفتار مدیرا و قوانین دقت کنید بعد از کمی فعالیت به خوبی با شرایط ایده ال اشنا میشین و وقتی میبیندی پستی حذف/ویرایش/قفل شده و فقط نوشته شده "قوانین سایت را مطالعه کنید" یعنی چی ! نه این که فکر کنید خب این از من بدش امد و تاپیک و حذف کرد یا امثال این موارد.

در مورد اینکه یکی فقط میاد لاگین میکنه میره هم بهتره حرفتون رو پس بگیرین چون با این حرف دارین توهین میکنید٬ مدیرا میتونن مخفی لاگین باشن و در لیست کاربرا نشون داده نشن ! پس دلیل نمیشه چون شما (شحص شما مدنظر نیست و کلی عرض میکنم)ندیدی کسی لاگین باشه پس اون فرد نیست و فقط به خاطر حذف پست میاد و میره این حرفتون اصلا قشنگ نبود.:|

اون وقت استاندارد مطلب مفید رو شما معین می کنید؟
استاندارد قبلا تعیین شده اگر در قوانین مشکلی هست خب مطرح کنید در صورتی که واقعا مشکل از قوانین باشه خب حتما بررسی میشه٬ نمیدونم چرا شما از حرفای من چنین برداشتی کردین.

چرا شما باید مدیر بشید که وقت ندارید و تاجایی که من دیدم اصلا نمیاید سایت و (آواتارتون و امضاتون هم همینو میگه) مدیر بشید و فقط یه دقه آن بشید که حال دیگرانو بگیرید ، ولی من دسترسی نداشته باشم حداقل بتونم به تاپیک خودم نظم ونظام بدم ، البته احتمالا شمام بعد اینکه n تا پست دادی مدیر شدی و موقعی مدیر شدی که دیگه حالی واسه اومدن به این سایت نداشتی..

امضای من دیالوگه مامورت اسمیته در فیلم Matrix چطوری چنین تحلیلی میکنید من نمیدونم!

شما کی دیدی که من سایت نیومدم ! من مدیر دو بخشم سی و دلفی اگه امده باشین متوجه میشین که در خدمتم دوستان هستم٬ پس لطفا عجولانه قضاوت نکنید .
در ضمن من حوصله این بچه بازیها رو ندارم بیام حال کسی رو بگیرم ! بازم ازتون میخوام کمی مودب تر باشین این حرفا همه توهینه!

در مورد دسترسی هم شما میتونی پستهای خودتون رو ادیت کنید که در این باره هم قبلا کلی بحث بوده که خود کاربرا خواستن چنین امکانی هم نباشه هرچی هست نظر کلی کاربرا بوده نه سلیقه من و امثال من.

در مورد مدیر شدن و حس و حال هم باید بگم شما بخش های که مدیر هستم رو ببینید متوجه میشید که الان دیگه فعالیتی ندارن که بخوام ۲۴ ساعته توی سایت باشم (هرچند که تقریبا همیشه هستم و روزی چندبار سر میزنم)٬ این که هنوز در روز ۱۰۰ نفر میپرسن چطوری با Printf بیام ۱۰ تا ستاره چاپ کنم فعالیت نیست که من بخاطرش وقتی بزارم. یکی از ویژگی های این فروم از اول این بوده که بحث تکراری نباشه تا بحث های قدیمی منبعی برای کاربرای جدید باشن . حالا کسی اینو رعایت نمیکنه تا رجیستر میکنه میاد میگه "سلام تورو خودا کمک کمک"
توقع دارین چکار کنیم؟؟
التماس کنیم که عنوان درست بزارن ؟
نه فقط برای چند بار اول اخطار میدیم و در صورت نیاز اصلاح میکنیم ولی در بقیه موارد باید حذف بشه که ظاهرا شما میگی حال گیری !!!

ای کاش Inpyبود این روزا

:متفکر:

بهروز عباسی
جمعه 28 فروردین 1394, 22:39 عصر
یجوری میگید

انگار کسی شما رو مجبور کرده بیاید اینجا جواب بدید ، من اینجا از مدیر بخش به مدیر ارشد و کل شکایت کردم شما به عنوان مدیر بخشی (که زرنگ باشید بتونید صلاح تالار خودتون رو تشخیص بدید) که من دیدم اصلا سایت نمیاید (و آواتارتون و امضاتون هم همینو میگه) و خودتون هم میگید پستا رو نخوندید (و ظاهرا موقع خوابتونم هست) صلاحیت قضاوت در این باره رو ندارید ، اگر بخاطر ادب و تواضع آقای آشتیانی نبود من که حرفای شما و صورتی تر و قرمز تر از نام کاربری شما رو به حساب نمی آوردم ، از این به بعدم مزاخم این سایت نمیشم تا یه عده اینجوری ( :افسرده: ) بشن ، فقط میام اینجا واسه یادگیری و استفاده.. (سایتی که مدیر کلش بعد دو هفته جواب سلام آدمو نمیده فک میکنه حالا چه خبره)
و به درک که سایت چی میشه چی نمیشه
حالا بعد من باز یک مدیر بخشی بیاد مث معمول تاپیک بزنه بعدم خواست قفل کنه ، n نفرم بریزن نخونده ازش تشکر بکنن...
بخش اول من به شوخی بود(با دوستان مدیر که واقعا از امثال این بحث خسته شدن)!

لطفا ادب رو رعایت کنید و مواظب حرف زدنتون باشین دلیل نمیشه چون از حرف کسی خشتون نیومده هر چی میخواین بگین.

اگر بی احترامی به شخص خاصی کردم مطرح کنید.

شب خوش/.

fariba-2
سه شنبه 22 اردیبهشت 1394, 11:00 صبح
سلام
گفتم دیگه تاپیک مجزا نزنم اینجا صحبت با مدیرانه منم صحبت با مدیران دارم.
اکثر اوقات یه سوالی رو سرچ گوگل میزنم شکر خدا اینجا تو گزینه ها میاد. خوشحال میشم که جواب سوالم رو اینجا میگیرم. میام می بینم بخشها اکثرا پر هستند از سوالات بی جواب مونده.
ماشاءالله نصف کاربرای این سایت مدیرن ولی اندازه یه درصدشون بطور ثابت مدیریت نمیکنند.
قصد جسارت به همه مدیران رو ندارم ولی خوب اگر کسی فرصت نداره بهتره قبول مسئولیت هم نکنه.
بخشی بنام متلب زده شده اما اکثر تاپیکهاش نیمه کاره رها شده.
حداقل کاری که از مدیر بخش انتظار میره اینه که دو تا کتاب و مقاله بدرد بخور معرفی کنه نه لینکهایی که اصلا باز هم نمیشن.
ممنون میشم مدیریت سایت یه بررسی کنند.

EDRIS0131
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394, 20:30 عصر
۲. یک چیز بسیار مهم رو من اینجا نمیبینم
شایدم هست من توجه نکردم
و ان هم پلاگین پیش نمایش هست
درباره این پلاگین که توضیح نیاز نیست بدم چون اساتید بهتر از من میدونند و جثارت من رو ببخشید
صرفا جهت یاداوری اعلام کردم
این پلاگین رو برای دیسکاز .مای بی بی و زنفور دیدم
ویبولتین رو نمیدونم ولی پیشرفته ترینشون ماله زنفور هست
اگه به انجمن ادد شه کاربران به راحتی میتونند بدون باز کردن موضوعات حداقل بفهمند که موضوع چیه و.....
به نظر من اگه ادد کنید بهتره
تا نظر شما و بقیه دوستان چی باشه

انگار پیش نمایش فعاله ...ا اینکه زیاد جالب نست:لبخند:
با پی سی انلان شدم دیدم
انگار پیشنهاد الکی داده بودم
جدیدا فعال شده یا قبلا بود؟:لبخند::کف:
رو پیشنهاد اولی من فکر کنید:)