PDA

View Full Version : آموزش: یه پروژه کوچولو

ehsanshahi
جمعه 21 فروردین 1394, 18:30 عصر
با سلام ...تقریبا یه سال پیش بود که موفق شدم با کمک شما دوستان و به وسیله فقط همین سایت این برنامه رو واسه یکی از ارگانهای دولتی تهیه کنم و کلی هم واسه خودم کسب درآمد داشته باشم ...از اون موقع که این برنامه رو رو فروختم تا حالا چهار بار واسه تغییرات و سوالهای متداول به اونجا دعوت شدم که هم درآمد چشمگیری داشته واسم هم مفید بوده...آره میشه با یه برنامه ساده مثل همینی که واستون میزارم که تماما از همین سایت الهام گرفته هم کسب درآمد کرد...من هیچی نمیدونستم اما الان به کمک شما دوستان و مدیران فعال کلی اطلاعات کسب کردم که خیلی به دردم میخوره...خواستم بگم اکسس عالیه ...نترسید...
راستی من قوانین سایت رو خوندم ولی مجبورم لینک دانلود فایل رو واستون بزارم چون حجم فایل واسه آپلود تو سایت یکم زیاده...

دریافت فایل :برنامه ثبت اطلاعات (http://khonebekhone.com/article/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA)

ashkufaraz
جمعه 21 فروردین 1394, 19:48 عصر
حاجی لینکت مشکل داره!
موردی یافت نشد!

ehsanshahi
جمعه 21 فروردین 1394, 20:29 عصر
آره لینک مورد داشت اصلاح شد....تست شد...ممنون

MMR_1234
شنبه 22 فروردین 1394, 06:33 صبح
هنوز لینک مشکل داره

ehsanshahi
دوشنبه 24 فروردین 1394, 01:13 صبح
هنوز لینک مشکل داره

دوست عزیز من این برنامه رو با هفت تا ای پی مختلف از طریق لینک تست و دانلود کردم...بعد از کلیک روی لینک به آپلود دات آی آر میری و بعد دانلود رایگان رو انتخاب میکنی و بعد از بیست ثانیه لینک دانلود مختص آی پی شما زیر دکمه دانلود به نمایش در میاد کافیه روش کلیک کنی ...

barrai
دوشنبه 24 فروردین 1394, 07:25 صبح
دوست عزیز منم امتحان کردم با دو تا آی پی ارور داد اگه ممکنه تو جای دیگه آپلود کنید

ehsanshahi
دوشنبه 14 اردیبهشت 1394, 21:05 عصر
دوست عزیز و گرامی ..ببخشید بنده چند روز نبودم ...آقا لینک به کلی اصلاح شد