PDA

View Full Version : خطا در فیلتر Autorize

IR-Developer
شنبه 22 فروردین 1394, 10:34 صبح
سلام دوستان وقتی در کنترلر به این شکل فیلتر [Authorize(Roles = "1")] را تعریف میکنم خطا میده :

Cannot attach the file '*.mdf' as database

قبلا این مشکل را نداشتم ولی توی این پروژه جدیدا مشکل بوجود اومده . اگر فیلتر بدون Roles تعریف بشه کار میکنه ولی با اون خطا میده .

مشکل کجاست ؟

mh.milan
شنبه 22 فروردین 1394, 13:23 عصر
این خطا ربطی به کد جدیدی که نوشتی نداره، مشکل از Connection String هست که توی Web.config نوشتی . اونو بررسی کن یا ایجا بنویسش.

RIG000
شنبه 22 فروردین 1394, 14:53 عصر
سلام دوستان وقتی در کنترلر به این شکل فیلتر [Authorize(Roles = "1")] را تعریف میکنم خطا میده :

Cannot attach the file '*.mdf' as database

قبلا این مشکل را نداشتم ولی توی این پروژه جدیدا مشکل بوجود اومده . اگر فیلتر بدون Roles تعریف بشه کار میکنه ولی با اون خطا میده .

مشکل کجاست ؟
authrize رو که با roleId مشخص نمیکنن رو action یا خود کنترلر ... roleid رو تو جدول User میارن و ... از rolename که تو جدول role هست استفاده میکنن.. من اینجوری ندیده بودم. واقعیتش..

IR-Developer
شنبه 22 فروردین 1394, 23:34 عصر
authrize رو که با roleId مشخص نمیکنن رو action یا خود کنترلر ... roleid رو تو جدول User میارن و ... از rolename که تو جدول role هست استفاده میکنن.. من اینجوری ندیده بودم. واقعیتش..

اینم roleId نیست . همون Role Name هست . من اومدم پنل ادمین را قسمت بندی کردم و برای هر قسمت یک شماره گذاشتم تا سطح دسترسی به هر قسمت را به یوزر بدم .

IR-Developer
شنبه 22 فروردین 1394, 23:37 عصر
این خطا ربطی به کد جدیدی که نوشتی نداره، مشکل از Connection String هست که توی Web.config نوشتی . اونو بررسی کن یا ایجا بنویسش.

کانکشن استرینگ موردی نداره چون قسمت های دیگر پروژه کار میکنن ولی فقط هر قسمتی که فیلتر را به این شکل روش میزارم این خطا را میده . اگر بردارم مشکلی نداره .

قبلش خطا میداد که یکسری لایبری ها را پیدا نمیکنه مثل Owin و ... که من اومدم EntityFramework را آپدیت کردم خطاش برطرف شد حالا این خطا را میده .

سرچ کردم ظاهرا یکسری توابع توی DLL ها جاشون عوض شده بخاطر همین این مشکلات بوجود اومده . الانم نمیدونم چکار کنم .

همین کد را توی پروژه های قبلی استفاده کرده بودم بخوبی جواب میداد الان اینطوری شده !

mh.milan
یک شنبه 23 فروردین 1394, 00:30 صبح
من بازم فکر می کنم که مشکل از کانکشنت باشه . به هر حال به نظرم برو توی فایل packages.config هرچی package هست رو یه بار دیگه نصب کن( install-package) شاید مشکلت حل بشه که البته فکر می کنم یه جای کدت مشکل داره به هر حال فعلا این کار رو بکن ببین حل میشه. اگر بتونی کدت رو واسم بفرستی که دیگه بهتر می تونم کمکت کنم.