PDA

View Full Version : سوال: گرفتن پروژ]

capitan_nemesis
شنبه 22 فروردین 1394, 12:41 عصر
با سلام
یک سوال کلی دارم
من دنبال کار هستم و جایی هم هستم یک شرکت هستش
میگه خودت باید دنبال کار باشی پروژه بگیری و خودت کار کنی 50 % از پروژه هم برای ما
این درست هستش یا غلط ؟؟؟؟؟؟
اگر غلط هستش آیا جای هست برای کار ( در کرج ) که خودشون پروژه داشته باشن من فقط به عنوان کارمند برم کار کنم و پروژه تحویل بدم نه این که خودم برم دنبال پروژه
تجربه خواصی ندارم کارآموزی هم شد خوب هستش ولی پروژه داشته باشن
--------------------------------------
من html و css و کمی less و php بلدم
با eclipse و brackets و sublime کار میکنم و لینوکس هم بلدم
--------------------------------------
بد جور به پول احتیاج دارم لطفا راهناییم کنید
ممنون

سعید کشاورز
شنبه 22 فروردین 1394, 12:54 عصر
ببین این چیزی که میگی به پول احتیاج داری غلطه..چون نمیشه یه شب راه صد ساله رو رفت..اگه به پول نیاز داری باید فکر دیگه ای کنی..
این حرفی که زده مدیر شرکت نشون میده شکرت در پیتی رفتی که دارن مگس میپرونن ..اگه شرکت درست حسابی بری انقدر کار میدن بهت که خسته بشی..به نظرم عوض کن شرکتت رو..
توی کرج شرکت زیاده اما باید ببینی چقدر کار بلدی..اونا عاشق چشم و ابروت نیستن که بیان بهت حقوق بدن..باید کار بلد باشی..
به هر حال باید که تخصصی داشته باشی..اینجور که معلومه زیاد وارد نیستی توی زمینه طراحی..به نظرم یا شغلت رو عوض کن یا قید پول رو بزن..این راهی که انتخاب کردی(طراحی وب) مسیرش طولانیه و واسه موفقیت خیلی باید پشتکار داشته باشی

capitan_nemesis
شنبه 22 فروردین 1394, 13:00 عصر
برای شرکت که دارن مگس میپرونم موافقم چون دارم میبینم
طراحی وب بلدم و اصلا مشکلی ندارم به استادم که حتی دوستمم بود نشون دادم خوشش اومد خودش asp کار هستش
php هم یک جلسه بیشتر نمونده تموم بشه
برای اسلاید شو هم از نرم افزار های جانبی استفاده میکنم
------------------------------------------------------------------
فقط میدونم قالب طراحی میکنم از خودم جایی دستم رو نمیگیره
گفتم من میتونم کاراموزی برم تا کارم رو ببینند اگه خوب بود بعد حقوق بدن

سعید کشاورز
شنبه 22 فروردین 1394, 13:16 عصر
php یه جلسه مونده؟ آخه این چه حرفیه؟ اگه اینجوری باشه که طرف یه کلاس میره بعدش میشه طراح وب سایت و میاد سریع استخدام میشه.دلت خوشه ها...
مگه طراحی وب اسلاید شو هستش فقط؟
نمیخام نا امیدت کنما...ولی دیدت نسبت این قضیه اشتباهه...

capitan_nemesis
شنبه 22 فروردین 1394, 13:24 عصر
اینو دیدم که گفتم البته اون asp بود 1 هفته بعد کلاسش رفت برای کارآموزی بعد 4 ماه کارآموزی تا الان حقوق داره حدود 3 سال فکر کنم

capitan_nemesis
شنبه 22 فروردین 1394, 13:49 عصر
از دوستان
کسی دیگر نظر داره ؟؟؟؟

hamid_diablo
شنبه 22 فروردین 1394, 15:15 عصر
به نظرم اول چند تا تمپلت دانبود کن و تغییرشون بده تا با برخی از چیزها آنشایی پیدا کنی

بعدشم میتونی تو برخی از شرکتها ه عنوان کارآموز مشغول به کار بشی و کارو یاد بگیری

khanlo.javid
شنبه 22 فروردین 1394, 16:30 عصر
دوست عزیز من تجربه کار تو شرکت های مختلف رو دارم ، از دور کاری و کار پروژه ای گرفته تا تمام وقت و پاره وقت ، اصلا از محیط های شرکت های ایرانی خوشم نمیاد البته اصلا قصد توهین و بی احترامی و خراب کردن شرکت ها رو ندارم شرکت های بزرگی هم تو ایران وجود دارن اما خیلی کمه ، شرکتی که محیط فعال و حرفه ای و استاندارد داشته باشه خیلی کمه ، بهتره خودت تو شهر خودتون با پروژه های کوچیک شروع کنی ، شرکتی که میگه برو دنبال پروژه و 50% مال ما یعنی خیلی حرف بی ارزشو بی منطقی زدن اگه قراره خودت بیفتی دنبال کار و اگه واقعا سطح طراحیت قابل قبوله و میتونی به صورت حرفه ای و استاندارد پروژه رو انجام بدی من بهت پیشنهاد میکنم خودت بری و بازاریابی کنی و پروژه رو انجام بدی ، سعی کن اول سطح برنامه نویسیتو بالا ببری بعد شروع کنی به طراحی سایت های کوچیک و جمع کردن تجربه تو زمینه های مختلف برنامه نویسی ، تو این راه هم هر کمکی خواستی بهت میکنم ، چون خودم تو سن پائین تر که شروع کردم به یادگیری طراحی و هیچکس به سوالاتم جواب نداد دارم اینو بهت میگم ، تا جایی که بتونم به سوالاتت جواب میدم ، ایمیلمو از پروفایلم بردار و سوالی داشتی ایمیل بده .

امیدوارم تو این راه موفق باشی ./

ravand
یک شنبه 23 فروردین 1394, 07:15 صبح
ملت معمولاً میرن توی شرکت کار کنن چون کسی کار بهشون نمیده و قراره شرکته کار بگیره! نه اینکه شما براشون کار بگیری و خودتم انجام بدی!
از من می پرسی نمونه کارهات رو بیشتر کن و براش توی سایت ها تبلیغ کن. اینطوری میتونی کار بگیری.

capitan_nemesis
یک شنبه 23 فروردین 1394, 08:59 صبح
بعد جلساتی گفت بازار یاب میارن که بره دنبال پروژه

khanlo.javid
یک شنبه 23 فروردین 1394, 10:13 صبح
بعد جلساتی گفت بازار یاب میارن که بره دنبال پروژه

دیگه بد تر حدودا یه 30% پروژه رو هم بازاریاب بر میداره یعنی از 50% تو میمونه 35 % و این یعنی یه فاجعه برای یه طراح من نمیدونم اینا چطور حساب میکنن دیگه از دولا پهنا هم رد شده .:عصبانی:

capitan_nemesis
یک شنبه 23 فروردین 1394, 10:23 صبح
ای
به قول یکی از دوستان
من فقط دانست که شیطان ام کمک نکرد

ای داد -- منم فقط میدونم بدبخت من

سعید کشاورز
یک شنبه 23 فروردین 1394, 10:55 صبح
حاضری بری تهران ؟ این آگهی رو الان دیدم..گفتم شاید به دردت بخوره
ﺑﻪ ﺩﻭ ﮐﺎﺭﺁﻣﻮﺯ ﻃﺮﺍﺣﯽ ﻭﺏ ﺑﺎ ﺣﻘﻮﻕ ﻧﯿﺎﺯﻣﻨﺪﯾﻢ
ﺗﻬﺮﺍﻥ - ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ ﺍﻧﻘﻼﺏ
ﻧﯿﻤﻪ ﻭﻗﺖ ، ﺗﻤﺎﻡ ﻭﻗﺖ