PDA

View Full Version : سوال: نمایش چندین عملیات در یک MessageBox

baharak4
شنبه 22 فروردین 1394, 20:10 عصر
سلام
اگر بخواهیم نتیجه انجام چند عملیات (مثلا حذف کلمه خاص و نقطه گذاری آخر جمله) را با هم در یک MessageBox مشاهده کنیم باید چطوری کدش را بنویسیم؟
اغلب در مسیج باکس ها یک پیغام و عملیات را مشاهده می کنیم ولی من میخوام نتیجه چند عملیات را در یک مسیج باکس ببینم.

saied_hacker
شنبه 22 فروردین 1394, 20:29 عصر
اگه منظورت توی چند خط هست اینچوری میشه :
string message = "-opration1\n-opration2\n-opration3"
messagebox.show(message);

با کمک کاراکتر ویژه \n یه خط جدید ایجاد کن در رشته و....

baharak4
شنبه 22 فروردین 1394, 20:32 عصر
اگه منظورت توی چند خط هست اینچوری میشه :
string message = "-opration1\n-opration2\n-opration3"
messagebox.show(message);

با کمک کاراکتر ویژه \n یه خط جدید ایجاد کن در رشته و....

ممنون ولی چندخط نه توضیح دادم چندتا کاری که انجام شده را میخوام در یک msgbox نتیجشون و ببینم

LastAirbender
شنبه 22 فروردین 1394, 20:50 عصر
یعنی چی در MessageBox یک عملیات رو مشاهده میکنیم؟؟ یا یعنی چی که چندتا کاری که انجام شده را میخوام در یک msgbox نتیجشون و ببینم؟؟

baharak4
شنبه 22 فروردین 1394, 20:57 عصر
یعنی چی در MessageBox یک عملیات رو مشاهده میکنیم؟؟ یا یعنی چی که چندتا کاری که انجام شده را میخوام در یک msgbox نتیجشون و ببینم؟؟

ببینید مثلا من در یک قسمت از برنامم دستوری دارم که از متن یک کلمه خاص را حذف کردم و در قسمت دیگر پایان جملاتم نقطه گذاشتم.
حالا میخوام نتیجه این دو عملیات (که یک متن بدون یک کلمه خاص و نقطه گذاری شده است )را در یک مسیج باکس مشاهده کنم.
دستور این و میخواستم

LastAirbender
شنبه 22 فروردین 1394, 21:24 عصر
ببینید مثلا من در یک قسمت از برنامم دستوری دارم که از متن یک کلمه خاص را حذف کردم و در قسمت دیگر پایان جملاتم نقطه گذاشتم.
حالا میخوام نتیجه این دو عملیات (که یک متن بدون یک کلمه خاص و نقطه گذاری شده است )را در یک مسیج باکس مشاهده کنم.
دستور این و میخواستم

باور بفرمایید من 5 دقیقس دارم اینو میخونم ولی باز متوجه نشدم شما چی میگین ، لطفا کدی که نوشتین بزارین اینجا ببینیم چیه.. نمیدونم شایدم من خستم!

Mahmoud Zaad
یک شنبه 23 فروردین 1394, 09:11 صبح
سلام
شما یه متغیر string سراسری تعریف کنید، بعد هر عملیاتی که انجام میشه متن مورد نظر رو به این متغیر اضافه کنید.

string str;
.
.
.
str += "first operation result";
.
.
.
str += "second operation result";
...

baharak4
یک شنبه 23 فروردین 1394, 19:12 عصر
ممنون از کمک های همگی.
یک MessageBox کلی تعریف کردم و دستورات و یکی یکی در هم ریختم و در MessageBox آخرین رشته را که مجموعه ای از تمام دستورات بود نمایش دادم.