PDA

View Full Version : انتقال پایگاه داده از یک سیستم به سیستم دیگر

rahanahid
شنبه 22 فروردین 1394, 21:21 عصر
سلام- من سایتی با asp.net طراحی کردم و برای پایگاه داده از قسمت اس کیو ال سرور خود نرم افزار ویژوال استادیو استفاده کردم. الان سایت را به یک سیستم دیگه انتقال دادم ولی پایگاه داده منتقل نشده. قائدتا باید منتل میشد ولی نشد- چیکار باید کنم؟

harash
جمعه 11 اردیبهشت 1394, 07:44 صبح
سلام
من با ای اس پی کار نکردم اما با بک آپ گرفتن و ری استور کردن بانک روی سیستم مورد میشه بانک را انتقال داد
راه دیگه میشه با ایجاد کوئری(اسکریپت) و اجرای اون روی سیستم هدف آن بانک ایجاد کرد اما اگر داده توی بانکش هست باید بک آپ کنی
البته اساتید بهتر میدونن:لبخندساده:

nasimplus
شنبه 31 مرداد 1394, 18:16 عصر
سلام
من با ای اس پی کار نکردم اما با بک آپ گرفتن و ری استور کردن بانک روی سیستم مورد میشه بانک را انتقال داد
راه دیگه میشه با ایجاد کوئری(اسکریپت) و اجرای اون روی سیستم هدف آن بانک ایجاد کرد اما اگر داده توی بانکش هست باید بک آپ کنی
البته اساتید بهتر میدونن:لبخندساده:

چطوری باید اسکریپت گرفت؟!

شرلوک هلمز
سه شنبه 17 آذر 1394, 11:26 صبح
دیتابیس را باید جدا از برنامه به اس کیو ال attache کنی اگر ورژن sql یکی نباشه ارور میده که در اینصورت یا باید ورژن های را یکی کنی یا اسکریپت بگیری . برای اسکریپت غیر از خود sql از برنامه ی red gate میتونی استفاده کنی . ولی راحتترین کار اگر امکانش را داشته باشی اینه که ورژن های sql یکی باشند.

notlikeothers
سه شنبه 17 آذر 1394, 12:49 عصر
چطوری باید اسکریپت گرفت؟!
کلیک راست رو دیتابیس task/genrate scrips از اونجا تیبل و پروسیجر و .. رو انتخاب میکنید صفحه بعد save scripts to specific loacation ,و قسمت پایین save to new query windowمیزنی بعد next
و تمام.

asemaneiran
چهارشنبه 18 آذر 1394, 08:02 صبح
سلام
خوب اگه بانک رو اسکریپت کنم و در پنل هاست آپلود کنم کانکشن استرینگ ها هم باید تغیر کنند مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون