PDA

View Full Version : رعایت نکردن کپی رایت محصول ارزشمندتون از جانب دیگران و عکس العمل شما !!!!

abbasi.naft
یک شنبه 23 فروردین 1394, 00:52 صبح
سلام
قطعا تا حالا براتون پیش اومده که برای یه محصول خیلی زمان گذاشته باشید
ولی متاسفانه یکی(یا بیشتر) پیدا شدند و ایده شما رو دزدیدند.
شما چکار کردید؟؟
کار قانونی ای هم میشه کرد؟؟

ممنون

EDRIS0131
یک شنبه 23 فروردین 1394, 01:12 صبح
متاسفانه کپی رایت تو ایران معنی نداره......
من اول از خودم شروع میکنم
شده کسانی قوانین کپی رایت منو شکوندن
منم هزار تا .......بهشون دادم!!!!
اما چه فوش هایی ک خودم باید بخورم وقتی هر وقت نرم افزار میخام میگردم مفت شدشو دانلود کنم از هلو گرفته تا.....
هر کسی باید از خودش شروع کنه
متاسفانه فرهنگ کپی رایت تو کشور جا نیوفتاده
ما چیدن یه میوه از درخت همسایه رو دوزدی میدونیم و گناه اما تو اینترنت ..........

c0mmander
یک شنبه 23 فروردین 1394, 10:41 صبح
سلام
قطعا تا حالا براتون پیش اومده که برای یه محصول خیلی زمان گذاشته باشید
ولی متاسفانه یکی(یا بیشتر) پیدا شدند و ایده شما رو دزدیدند.
شما چکار کردید؟؟
کار قانونی ای هم میشه کرد؟؟

ممنون

:قهقهه: پیش میاد دیگه کاریشم نمیشه کرد.
اگه منظورت اینکه یک ایده داشتی برنامه ش رو زدی هنوز نگذاشتی چندتا برنامه مثل قارچ رشد کردن این رو هیچ کاریش نمیشه کرد.(که معمولا هم کیفیت پایین تری نصب به برنامه اولی دارند)
اگر منظروت اینکه برای برنامه یک دیتایی ساختی و یک سری از دوستان ... مون دیتای شما رو هاپولینگا کردن میتونید از مارکت پیگیری کنید(تا حد اقل یک تذکری بهش بدن) البته بهترین کار اینکه به خودشن تذکر بدید و از این به بعد دیتا هاتون رو بصورت اختصاصی انکریپ کنید.(این کار برای ... ها ابتدایی هست برای اون گنده ... ها هیچ راهی نیست که نیست خودت رو خسته نکن برو یک چایی بریز با قند نوش جان کن)

abbasi.naft
یک شنبه 23 فروردین 1394, 11:07 صبح
هیچ راهی نیست که نیست خودت رو خسته نکن برو یک چایی بریز با قند نوش جان کن)

بله ، کاملا حق با شماست. در هر صورت کاری نمیشه کرد.

بفرما چایی ، دوتا ریختم ، با هم بزنیم...
130267

tux-world
یک شنبه 23 فروردین 1394, 11:59 صبح
لطفا سوالات مربوط به کد نویسی و مشکلات از این خصوص رو مطرح کنید. این موارد هیچ ارتباطی با این بخش نداره

abbasi.naft
یک شنبه 23 فروردین 1394, 13:19 عصر
لطفا سوالات مربوط به کد نویسی و مشکلات از این خصوص رو مطرح کنید. این موارد هیچ ارتباطی با این بخش نداره
سلام دوست عزیز
همه کار برنامه نویسی ، که کدنویسی نیست.
فرمایش شما متین.
اما در حال حاضر دارم روی ایده ای کار میکنم که بیش از یک سال زمان میبره ، ولی به احتمال قوی تا به ثمر برسه ، قطعا مشابهاتی هم خواهد داشت.
از الان دارم از تجربیات ارزشمند دوستان و بزرگان استفاده میکنم تا چشم انداز مناسبتری برای شروع و یا عدم شروع اون داشته باشم.
ولی به هر تقدیر از توصیه تون سپاسگذارم.

tux-world
یک شنبه 23 فروردین 1394, 16:15 عصر
به هر حال این قسمت از انجمن مربوط به کد نویسی و مشکلات برنامه نویسی هستش شما میتونید جاهای دیگه ای از این فروم این مطلب رو عنوان کنید :لبخندساده: