PDA

View Full Version : حرکت عکس

mojtabakhazaeli
یک شنبه 23 فروردین 1394, 13:03 عصر
سلام میخوام وقتی نشانه گر موس روی picture box عکس داخل اون تو پنج تا فریم متفاوت(پنج تا عکس متفاوت با سرعتی که همه دیده شن)تغییر کنه :گریه: و وقتی روی اون کلیک میم یک فریم تغییر کنه
میشه کمکم کنید؟مبتدی هستم!!!:گریه:
یه سوال دیگه کسی کامپوننت picture box به شکل دایره رو داره؟؟:گریه:

ebrahim.rayatparvar
یک شنبه 23 فروردین 1394, 14:58 عصر
سلام دوست من.
من سوال اول رو خوب متوجه نشدم یا بهتره بگم اصلا متوجه نشدم ولی برای سوال دوم باید بگم که من به این روش میزنم که از 2 عدد picturbox استفاده میکنم و کد زیر رو میزنم.

pictureBox4.Location = new Point(0, 0);
pictureBox4.Parent = pictureBox1;
pictureBox4.BackColor = Color.Transparent;
:خجالت:

mojtabakhazaeli
یک شنبه 23 فروردین 1394, 17:39 عصر
سلام دوست من.
من سوال اول رو خوب متوجه نشدم یا بهتره بگم اصلا متوجه نشدم ولی برای سوال دوم باید بگم که من به این روش میزنم که از 2 عدد picturbox استفاده میکنم و کد زیر رو میزنم.

pictureBox4.Location = new Point(0, 0);
pictureBox4.Parent = pictureBox1;
pictureBox4.BackColor = Color.Transparent;
:خجالت:سلام ببخشید واضح ننوشتم
میخوام تصویر داخل
picturbox
متحرک باشه یعنی وقتی نشانگر موس روی
picturbox قرار گرفت عکس اول به عکس دوم و عکس دوم به عکس سوم و عکس سوم به عکس چهارم و عکس چهارم به عکس پنجم تغییر کنه

وزمانی که روی
picturbox کلیک می کنیم عکس پنجم به یه عکس دیگه تغییر کنه و سپس بعد از کلیلک عکس به حالت اول بر گرده
کاری که قراره انجام شه دقیقا کاریه که توی لینک زیر در قسمت :زیر عکس هدر و بخش خبر نامه اینترنتی درخواست برنامه و ورد کار بران انجام میشه لطفا به سایت یه سر بزن منظورمو متوجه میشی

http://www.farsroid.com/

مرسی

mojtabakhazaeli
سه شنبه 25 فروردین 1394, 16:36 عصر
کسی نیست جواب بده:گریه::گریه::گریه::گریه::گ یه::گریه::گریه::گریه::گریه::گ یه::گریه: خیلی لازم دارم:گریه::گریه::گریه::گریه:: ریه::گریه: