PDA

View Full Version : یک سوال از کریستال ریپورت ؟ ساده است اما من نمی دونم

hossein_rohollah
یک شنبه 23 فروردین 1394, 17:22 عصر
سلام، می دونم سوالم برای این تالار نیست اما چون در تالار گزارشگیری جوابی ندادند در این تالار نوشتم. ببخشید
میخوام از کاربر بپرسم فرم درخواست از شماره چند تا چند چاپ بشود بعد فرم درخواست چاپ می شود که در اولین فرم درخواست رقم اول که داده است چاپ شود و در صفحه دوم رقم دوم و ...
یعنی اگر گفت 1 تا 10، فرم درخواست با شماره های 1 و 2 و ... و 10 چاپ شود کمکم کنید باتشکر
http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=130181&d=1428639063

s.hoseinpoor
یک شنبه 23 فروردین 1394, 18:54 عصر
کوئری بزنید و شرط بگذارید.
مثال

select * from tbl_Form where Darkhast between 1 and 10

hossein_rohollah
دوشنبه 24 فروردین 1394, 07:43 صبح
کوئری بزنید و شرط بگذارید.
مثال

select * from tbl_Form where Darkhast between 1 and 10

باتشکر از پاسختون اما فکر کنم منظور منو متوجه نشدین.
شما فرض کنید هیچ دیتابیس و جدولی نیست و فقط و فقط تعدادی عدد از کاربر می گیرد و هر عدد را در صفحه ای جداگانه چاپ می کند . باید چکار کرد؟

sajaaaaad
دوشنبه 24 فروردین 1394, 07:54 صبح
یکم دیگه توضیح میدی.!؟ الان این عکسی که گذاشتی یعنی چی؟ منم منظورتو متوجه نمیشم.!

hossein_rohollah
دوشنبه 24 فروردین 1394, 19:22 عصر
یکم دیگه توضیح میدی.!؟ الان این عکسی که گذاشتی یعنی چی؟ منم منظورتو متوجه نمیشم.!

سلام من یک فرم درخواست کالا دارم که شماره درخواست آن بصورت سیستمی نیست که کامپیوتر خودش آن را چاپ کند لذا از کاربر می پرسد از شماره چند تا چند چاپ شود پس فرم را چاپ میکند فقط در جای شماره درخواست باید اعداد وارد شده کاربر را وارد کند
یعنی اگر کاربر گفت شماره درخواست 1تا 10 چاپ شود 10 تا فرم درخواست چاپ شود که روی اولی شماره درخواست 1 چاپ شود و برگه دوم 2 و ...

reza_ali202000
یک شنبه 27 اردیبهشت 1394, 02:42 صبح
کریستال ریپورت برای کار با دیتا هست.
شما باید از ریپورت ویور استفاده کنی.
که نمونه های خیلی زیادی وجود داره. یه سرچ بزنی میتونی پیدا کنی.