PDA

View Full Version : چگونه یک پروژه سی شارپ در هر رزولیشن و هر اندازه تصویری اجرا شود !؟

imanx7
یک شنبه 23 فروردین 1394, 22:44 عصر
میخوام بدونم بهترین روش به جز تکنولوژی WPFواسه اینکه فرم مون و اشیای داخل اون تو هر رزولیشین و هر اندازه تصویر به هم نخوره توو پروژه های سی شارپی چیه ؟!

دوست دارم پروژه ام تو هر روزولیشین و هر ابعاد صفحه ای همون چیزی من طراحی کردم به نمایش در بیاد...

imanx7
سه شنبه 25 فروردین 1394, 22:02 عصر
تورو خدا یکی جواب بده :((

rasol_afkham
سه شنبه 25 فروردین 1394, 22:43 عصر
با استفاده از کلاس Screen می توانید ابعاد صفحه نمایش رو بدست بیارید. با دونستن ابعاد صفحه نمایش می تونید اندازه کنترلهای روی فرم و فاصله آنها از هم دیگر را تعیین کنید. این کلاس در فضای نام System.Windows.Forms قرار دارد

pouria_bayat
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 00:05 صبح
میخوام بدونم بهترین روش به جز تکنولوژی WPFواسه اینکه فرم مون و اشیای داخل اون تو هر رزولیشین و هر اندازه تصویر به هم نخوره توو پروژه های سی شارپی چیه ؟!

دوست دارم پروژه ام تو هر روزولیشین و هر ابعاد صفحه ای همون چیزی من طراحی کردم به نمایش در بیاد...

کلیه اشیایی که توی فرمت گذاشتی باید خصوصیات Dock و Anchor برای اونها رعایت کرده باشی.

prans_tork
شنبه 23 خرداد 1394, 14:49 عصر
دوستانی که با ریزولیشن مشکل دارن
میتونن از کنترلی به نام LayoutControl استفاده کنن
به این صورت که اول سایز مناسب برای فرم رو در نظر بگیرید
بعد یک Layoutcontrol داخلش قرار داده و خاصیت Dock اونو Fill کنید تا تمام فرم رو بگیره
حالا میتونید کنترل هاتون رو قرار بدید
البته از روی تجربه پیشنهاد میکنم که داخل این Layoutcontrol هم یک پنل قرار داده و Fill کنید و حالا همه چی حله:لبخند: