PDA

View Full Version : سوال: مشکل در باز کردن دیتابیس در اکسس 2003

mojtabashayesteh
دوشنبه 24 فروردین 1394, 01:22 صبح
دوستان عزیز و استادان گرامی خواهش میکنم کمک کنید .
بنده یه برنامه کارتیست انبارداری نوشتم و برای سه تا کاربر یوز و پسورد جدا گذاشتم و یک پسورد هم برای ادمین گذاشتم تا بتونم در مواقع خاص وارد disign view بشم و تغییرات رو اعمال کنم . چند روز پیش متاسفانه فایل security mwd را پاک کردم والان وقتی میخوام وارد برنامه بشم یا یکی از tableها رو دباز دکنم با ارور you cant open table you must administer permissions یا برای تغییر سطح دسترسی وقتی از گزینه tools و optiion وارد security میشم پیغام you cant chang permissions for table the change permission for this object you must have administer permission for it
حالا کلی هم اطلاعات انبار داخل اون هست و متاسفانه چند روزه محل کارم بشدت فشار میاره که مشکلو حل کنم اما نمیشه . تورو خدا دکمک کنید

mohsen1393
پنج شنبه 27 فروردین 1394, 21:17 عصر
سلام سعی کن از داخل یک فایل دیگه جداول موجود که دارای اطلاعات هستن رو ایمپورت کنی

mojtabashayesteh
جمعه 28 فروردین 1394, 10:40 صبح
سلام سعی کن از داخل یک فایل دیگه جداول موجود که دارای اطلاعات هستن رو ایمپورت کنی

متاسفانه تمام راههای ایمپورت و کپی و غیره رو امتحان کردم اما نشده

mohsen1393
جمعه 28 فروردین 1394, 12:42 عصر
متاسفانه تمام راههای ایمپورت و کپی و غیره رو امتحان کردم اما نشده

قابلیت تعریف سطح دسترسی در آفیس 2003 و قبل از اون وجود داشت که در ورژن های 2007 به بعد حذف شد.
شما مجوز ادمین رو از فایل گرفتید و بعنوان یوزر شناخته میشید و امکان ورود به محیط طراحی رو ندارید.
با گرفتن کلید شیفت وارد بشید یا با نرم افزار های ریکاوری فایل پاک شده رو بازیابی کنید.

mojtabashayesteh
جمعه 28 فروردین 1394, 14:02 عصر
قابلیت تعریف سطح دسترسی در آفیس 2003 و قبل از اون وجود داشت که در ورژن های 2007 به بعد حذف شد.
شما مجوز ادمین رو از فایل گرفتید و بعنوان یوزر شناخته میشید و امکان ورود به محیط طراحی رو ندارید.
با گرفتن کلید شیفت وارد بشید یا با نرم افزار های ریکاوری فایل پاک شده رو بازیابی کنید.

ممنون از وقتی که گذاشتید . اگه فایل حذف شده بازیابی نشه باید چکار کرد ؟ موقعیت کاریم به این کار بستگی داره

mohsen1393
جمعه 28 فروردین 1394, 16:49 عصر
ممنون از وقتی که گذاشتید . اگه فایل حذف شده بازیابی نشه باید چکار کرد ؟ موقعیت کاریم به این کار بستگی داره

اگر با نرم افزار های ریکاوری نشد باید به شکل سخت افزاری از طریق نمایندگی هارد اون رو ریکاوری کنی.

mojtabashayesteh
جمعه 28 فروردین 1394, 19:25 عصر
اگر با نرم افزار های ریکاوری نشد باید به شکل سخت افزاری از طریق نمایندگی هارد اون رو ریکاوری کنی.

یعنی هیچ راه دیگه ای نداره ؟

Abbas Amiri
جمعه 28 فروردین 1394, 20:04 عصر

به لینک زیر سری بزنید ، گویا مشکلی مشابه شما بوده.
http://www.utteraccess.com/forum/index.php?showtopic=748086

mohsen1393
جمعه 28 فروردین 1394, 20:59 عصر

به سایت Mantis.ir (خانه اکسس ایران) سری بزنید .اونجا خدماتی برای تعمیر و بازسازی فایل های اکسس ارائه میشه.

mojtabashayesteh
سه شنبه 01 اردیبهشت 1394, 15:56 عصر
به لینک زیر سری بزنید ، گویا مشکلی مشابه شما بوده.
http://www.utteraccess.com/forum/index.php?showtopic=748086

دوستان مشکل من حل نشد . دوستان اگه کسی در اصفهان برنامه نویسی میشناسه که بتونه اینکارو بکنه لطفه بمن اطلاع بده