PDA

View Full Version : همایش PHP در ایران

arash691
دوشنبه 24 فروردین 1394, 17:04 عصر
سلام دوستان ... متن زیر توسط یکی از دوستان در Linkedin قرار داده شده ، گفتم شاید برای اعضای PHP برنامه نویس هم جالب باشه :)

با جمعی از فعالان جامعه‌ی PHP تصمیم داریم در آخرین پنجشنبه مرداد ۱۳۹۴ اولین همایش سراسری PHP رو توی ایران برگزار کنیم که دوست‌داران و طرفداران PHP دور هم جمع بشن تا همدیگه رو بهتر بشناسیم و پای نصیحت قدیمی‌های PHP بشینیم. قبل همایش هم، همه با هم دست به کار می‌شیم و مقاله‌های مرتبط با PHP می‌نویسیم که در روز همایش چند تا ارائه برگزیده از مقاله‌ها رو ارایه کنیم. خلاصه قراره اطلاعات‌مون رو به اشتراک بذاریم و با هم رشد کنیم.
اون وسط‌ها یه مسابقه PHP با کلی شور و هیجان هم داریم. کلی فعالیت دیگه هم توی برنامه‌مون هست که روز همایش مطرح می‌کنیم.

شما می‌تونید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایـــــــــت همـــــایــــــش PHP (http://phpconf.ir) مراجعه کنید.

MMSHFE
سه شنبه 25 فروردین 1394, 08:56 صبح
کاش ثبت نامش با فاندلی نبود.

m.esmaeilzadeh
سه شنبه 25 فروردین 1394, 12:22 عصر
همایش یا باند بازی و مافیای پروژه گرفتن ؟
این افراد شناخته شده هستن , اگر دوست داشتید اسامی دیگه هم براتون بیارم که این چند ساله هدفشون باند بازی بوده تا دلسوزی ....

Unique
سه شنبه 25 فروردین 1394, 15:06 عصر
نمیدونم چرا این صحبت را میکنید ، اما اصلا معلوم نیست اجرا کنندگان دقیقا چه کسانی هستند و سخنرانان هم تعدادیشون آدم های شناخته شده ای هستند که حرف شما در موردشون صدق نمیکنه و من یکی دو تا شون را به خوبی میشناسم.

کلا برگزاری همایش های اینطوری در زمینه لینوکس خیلی برگزار میشه و حتی توی شهر های مختلف لاگ های فعال هست و سالانه هم همایش های زیادی میگذارن.
به نظرم شرکت توی این همایش ها باعث میشه شما بتونید همکارانتون را در سراسر ایران بشناسین و کلا ببینید مباحث روز چه چیز هایی هستند در ضمن امکان آشنایی و همکاری های آتی را هم فراهم میکنه.

حالا نمیدونم همایشی که مخصوص متخصصین حوزه PHP هست چطور میتونه مافیای پروژه گرفتن باشه یا باند بازی !؟ شاید شما بیشتر از من اطلاعات دارین. اگه ممکنه هر چی میدونین بگین. بگم بگم نکنید. کار این انجمن فنی و علمیه و ما کاری با سیاست بازی نداریم. (عذر میخوام جمع بستم اما اگه غیر از این بود هیچوقت توی این انجمن فعالیت نمیکردم ).

پس راحت حرفت را بزن و اگه واقعا چنین موضوعی نیست لازم نیست با بحث های بی پایه و اساس بچه ها را از شرکت توی چنین رویدادی منصرف کنی.

پ.ن من هیچ نقشی توی این رویداد ندارم چون اصولا وقتش را ندارم حتی توی لاگ لینوکس اصفهان هم غیر از همایش سالانشون شرکت نمیکنم چون وقتش را ندارم. گفتم که سوء برداشت نشه.

LastAirbender
سه شنبه 25 فروردین 1394, 15:35 عصر
این افراد شناخته شده هستن , اگر دوست داشتید اسامی دیگه هم براتون بیارم که این چند ساله هدفشون باند بازی بوده تا دلسوزی ....

با سلام ، ببین دوست من این چیزا تو کشورهای پیشرفته خیلی رایج هست ، این می تونه یک رابطه برد برد باشه ، من خودم تهران نیستم ولی یک دوست تهرانی دارم و شهر ما که دانشجو بود کمی با برنامه نویسی آشناش کردم ، و الان همین برنامه نویسی شده امیدش ، ولی اینروزا کمی سردرگمه ، نمی دونه چیکار کنه چجوری یاد بگیره چجوری کار کنه چی کار کنه ، من این سایتو دیدم و بهش پیامک دادم و خیلی خوشحال شد، اینجوری انگیزه پیدا میکنه می تونه تا زمان این جلسه برسه بره مقدار زیادی PHP یاد بگیره و این جلسه رو یک نقطه عطفی برای زندگیش قرار بده ، اشکالی نداره به پیشرفت دیگران کمک کنیم و در قبالش خودمونم سود ببریم ، از نظر من تو این دنیا رابطه برد-باخت زیاد معنی نمی ده و پایدار نیست ، بلکه تمام رابطه ها تو این دنیا برد-برد یا باخت-باخت هستن ، شاید در ظاهر یک رابطه ای برد-باخت باشه ولی عمقش بری می بینی اینطور نیست..کسانی که نیاز دارن و 30-40 تومان پول دارن می تونن ثبت نام کنن و جوری برنامه ریزی کنن که حداکثر استفاده رو از این موقعیت ببرن .. حالا اگر پول دادیم ونتونستیم استفاده کنیم ، یا کم تونستیم استفاده کنیم این تقصیر خودمونه ، یا نیاز نداشتیم به این یا نیاز داشتیم برنامه نداشتیم..

prans.info
سه شنبه 25 فروردین 1394, 17:35 عصر
همایش تو کدوم شهر برگزار میشه ؟

LastAirbender
سه شنبه 25 فروردین 1394, 17:46 عصر
همایش تو کدوم شهر برگزار میشه ؟

من فک کردم طبق معمول تهرانه ، ولی ظاهرا جایی چیزی نوشته نشده

LastAirbender
سه شنبه 25 فروردین 1394, 17:49 عصر
کاش ثبت نامش با فاندلی نبود.

چـــــــــــــــــــرا؟

MMSHFE
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 08:29 صبح
چون برای ثبت نام توی همایش، باید باز توی یه سایت دیگه ثبت نام کنیم و پرداخت انجام بدیم و بعد برگردیم اینطرف. بطور کلی روند ثبت نام در همایش رو یکم پیچیده کردن. میشد یه فرم ساده توی همون سایت بگذارن. این روزها درگاه پرداخت گرفتن برای کسانی که میخوان همایش ملی PHP برگزار کنن، کار سختی نیست. حتی میشد با درگاه واسط کار کرد.

m.esmaeilzadeh
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 11:22 صبح
در جواب دوستان باید بگم که , بنده اصلا علاقه ای ندارم حتی بخوام بیشتر درباره این افراد صحبت کنم و صحبت من اصلا سیاسی نبود !!!
ولی چون اصرار داشتید باید بگم که شروع همه این بچه بازیا و باند بازی های حوزه وب و اینترنت از پایگاه اینترنتی " وبنا " هستش
بیشتر دوست ندارم در موردش صحبت کنم !!!
و اینکه بله خیلی از گروه ها هستن عادلانه و حرفه ای دارن دور هم جمع میشن و درباره علوم کامپیوتری صحبت میکنن , چه در اصفهان و چه در شهرهای دیگه !!!
در کشورهای خارجی هم این قضیه سالیان سال مطرح هستش و ما ایرانیا از خارجی ها و علی الخصوص از دور همی های رفع اشکال لینوکس در آمریکا تقلید میکنیم !
ولی نمیدونم چرا هر چیزی داخل کشور ما میاد با یک ظاهر و هدف دیگه بروز داده میشه و ما بعضی هامون علاقه داریم سریعا سوء استفاده کنیم و تا میتونیم برای اهداف مالی و کسب درآمد حتی کلاه همدیگه رو هم برداریم ....
( البته توجه کنید نمیگم همه بلکه میگم بعضیا )
با تشکر

MMSHFE
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 11:35 صبح
تقلید، به خودی خود اگه از منبع خوبی انجام بشه بد نیست. تقلید کردن از دور هم نشینیهای لینوکس و... کار خوبیه. این همایشها هم میتونه منبع خوبی برای گسترش دایره دوستان و همکارانتون به شمار بیاد. تا قبل از اینکه همایش برگزار بشه (با توجه به اینکه اولین هست)، نمیشه درموردش قضاوت کرد و سابقه افراد رو (هرچند شما اسم نمیبرین و چیزی هم بیان نمیکنید و مدام کلی گویی میکنید) نمیشه به آینده و بطور کلی تمام فعالیتهای اونها گسترش داد. یا صحبتی نکنید، یا اگه گفتین، مستدل و قابل دفاع و متقاعدکننده بیان کنید تا اثر داشته باشه. اینکه بیاین یه شبهه ایجاد کنید و بعد بگین من چیزی نمیگم خودتون تحقیق کنید که نمیشه قاعده صحبت توی یک فاروم! من هیچ کدوم از این افراد رو اونطور که باید نمیشناسم و برای همین، نه ازشون دفاع میکنم و نه اتهامی رو بهشون وارد میدونم.