PDA

View Full Version : مشکل کشیدگی حروف فارسی در اکتیو ریپورت

isaac23
پنج شنبه 27 فروردین 1394, 17:52 عصر
سلام . چطور میشه مشکل کشیدگی حروف تو اکتیو ریپورت رو حل کرد.؟
اگه کسی از دوستان لینک دانلود ورژن جدید شو داره که این مشکل توش حل شده ، بده ممنون می شم.شماره نسخه استفاده شده در ویژال بیسک 6 (ar2ProSetup2.5.0.1309)

نمونه رو میذارم اگه کسی متوجه منظورم نشده باشه

130378

vbhamed
یک شنبه 30 فروردین 1394, 08:18 صبح
سلام

این مشکل هنوز توسط شرکت تولید کننده حل نشده البته تا زمانی که من آخرین نسخه رو تست کرده بودم، حتی براشون هم مشکل رو فرستادم

البته یکسری راه ها مثل طراحی یک اکتیوایکس وجود داره ولی ارزش وقت گذاشتن رو نداره، بهتره از گزارشگرهای قوی تر مثل FastReport یا کریستال ریپورت استفاده کنید

isaac23
یک شنبه 30 فروردین 1394, 10:37 صبح
متاسفانه من از برنامه از اکتیو ریپورت استفاده شده و و زمان زیادی میبره بخوام اون رو از نو طراحی کنم.

hrj1981
یک شنبه 30 فروردین 1394, 13:40 عصر
سلام دوست عزیز، جناب حامد خان درست میگن ، شرکت دیتا دینامیکس تا ورژن فکر کنم 5022 اکتیوریپورت 2 رو ساپورت کرد و بعد حق امتیازش رو به شرکت کامپوننت وان واگذار کرده، اونام کلا رفتن رو ورژن دات نت (اکتیوریپورت6) کار میکنن ، منم مشکل شما رو داشتم ولی مجبور شدم به سمت فست ریپورت برم که خیلی هم قوی کار میکنه
فقط یک سوال از حامد جان داشتم ، فست ریپورت نسخه اکتیوایکسش دیگه از طرف سازندش به روزسانی نمیشه ؟

vbhamed
یک شنبه 30 فروردین 1394, 17:31 عصر
متاسفانه من از برنامه از اکتیو ریپورت استفاده شده و و زمان زیادی میبره بخوام اون رو از نو طراحی کنم.

سلام
اما ظاهرا چاره ای نیست و باید اینکار انجام بشه
ضمنا مطمئن نیستم ولی فکر کنم ورژنهای جدید کریستال ریپورت قابلیت خوندن فایلهای اکتیو ریپورت و تبدیل اون رو داشته باشن

vbhamed
یک شنبه 30 فروردین 1394, 17:32 عصر
فقط یک سوال از حامد جان داشتم ، فست ریپورت نسخه اکتیوایکسش دیگه از طرف سازندش به روزسانی نمیشه ؟

سلام
ورژن اکتیوایکس ظاهرا دیگه بروز رسانی نمیشه هر چند هنوز من توش به کم و کسری برخورد نکردم.

hrj1981
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394, 22:36 عصر
حامد جان فانکشنی برای فست ریپورت نداری که تو دل خود گزارش سازش بذاریم تاریخ فارسی رو برگردونه ، نمیخوام از داخل برنامه چیزی به گزارش پاس بدم

vbhamed
جمعه 04 اردیبهشت 1394, 10:05 صبح
سلام
آماده ندارم ولی باید کل تابع رو تو فست ریپورت بنویسی که به نظر من دردسرش بیشتره و سرعتش کمتر
حجم فایل گزارشات هم بالا میره و کافیه تو تابع اشتباه داشته باشی تا مجبور بشی کل گزارشات رو تغییر بدی

isaac23
جمعه 04 اردیبهشت 1394, 10:53 صبح
سلام چطوری میشه یه مطلب رو از توی برنامه به فست ریپورت ارسال کرد

مثلا یه لیبل بذاری و از تو برنامه بگی برابر باشه با تاریخ امروز

vbhamed
شنبه 05 اردیبهشت 1394, 00:19 صبح
سلام
به محل نصب فست ریپورت و مثالهای خودش توجه فرمایید.