PDA

View Full Version : سوال: ساخت برنامه همیشه در حال اجرا

terrorhell
جمعه 28 فروردین 1394, 20:53 عصر
سلام
دوستان چطوری میتونم یک برنامه ای بسازم که همیشه در ویندوز در حال اجرا باشه و فقط هم توسط یک شخص خاص حالا با هر ترفندی بسته بشه و کاربر عادی نتونه برنامه رو از کار بندازه

از ویندوز سرویس ها نمیشه استفاده کرد چون به راحتی توسط کاربر ادمین بسته میشن و میشه سریع پیداش کرد

دنبال راهی برای اینکه برنامه رو همیشه در حال اجرا نگه دارم ولی موقعی که خودم میخوام بتونم از کار بندازمش

البته اینم بگم که الان کاری کردم که برنامه اگر باز بشه به هیچ وجه بسته نمیشه مگر اینکه کلید ( ctrl+alt+M ) زده بشه ( بعنی برای برنامه یک hotkey تعریف کردم)

اما اینو نمیدونم که این فایل رو چطوری همیشه وقتی ویندوز بالا میاد اجراش کنم به صورت اتوماتیک و به هیچ وجه هم توسط کاربر بسته نشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

terrorhell
شنبه 29 فروردین 1394, 23:11 عصر
اغااا :لبخندساده: انجمن برنامه نویسی C# با این همه کلاس های آموزشی :لبخندساده: یکی یه راه حلی نداره ؟؟؟؟

تا حالا ۵ تا سوال تقریباٌ شبیه هم پرسیذم ولی هیچ کدام جواب نداشته :لبخند: مگه داریم ؟

ali_72
یک شنبه 30 فروردین 1394, 11:08 صبح
با استفاده از کلاس Process می تونی مثلا فرمان هایی تو command propmt طوری که کسی نبینه

اول ببین این کار چطور تو ویندوز انجام میشه بعد برو معادلش تو برنامه کد بنویس
تو تا حالا 5 تا سوال پرسیدی تازه شبیه هم هیچ کس جواب نداده من تعداد سوال های بی جوابم از دستم در رفته :لبخند:
به نظرم شما در برنامه نویسی مهارت دارید لطفا به سوالات من یه نگاهی بندازید ممنون میشم :لبخند:

j_naroogha@yahoo.com
یک شنبه 30 فروردین 1394, 12:27 عصر
از اونجا که سوالتون شاید مرتبط با نوشتن برنامه های مخرب باشه کسی جواب نمیده...