PDA

View Full Version : ایجاد وب سرویس پیامکی چطوری از کجا شروع کنم؟

H:Shojaei
جمعه 28 فروردین 1394, 23:10 عصر
سلام...
من میخوام یه سرویس ارسال دریافت و کلا مثل اینهایی که دارن این سرویس رو ارائه میدن بنویسم که مثلا یک یا چند شماره داشته باشه و هر کسی بتونه از این وب سرویس استفاده کنه و هیچی دربارش نمیدونم این که اصلا شرکت اصلی ارائه دهنده این سرویس کی هست چطور باید اقدام کنم و ... کسی میدونه چطوریه ؟
کلاسهایی که نوشته میشه واسه این وب سرویس ها خیلی پیچیدن؟ راهنمایی منبعی فارسی انگلیسی درباره ساخت این وب سرویس ها هست ؟
کلا یه عالمه سوال دارم در این زمینه و وقت کم...
ممنون میشم راهنمایی کنید...

m.esmaeilzadeh
شنبه 29 فروردین 1394, 10:58 صبح
تا اونجایکه من اطلاع دارم یکسری شرکت های بزرگ ( 2 یا 3 شرکت ) سرویس های اصلی ارسال پیامک رو بر بستر اینترنت ارائه میکنن , شما باید به اونها مراجعه و نمایندگی بگیرید !
بعد بیای طبق سیاست های کاری خودت یکسری وب سرویس بنویسی و به کاربرات در ازای هزینه های مشخص ارائه کنی ...

شنبه 29 فروردین 1394, 15:52 عصر
خوب این که تو هر کاری انجام میشه هر سرویسی باید از عده خواصی گرفته بشه واسش امکانات خواصی نوشته بشه بعد هم به مشتریان داده بشه!
سوال من به لحاظ تخصصی بود این که کیا همینی که میگید رو ارائه میدن چطور باید اقدام کرد اصلا به صرفه تره وب سرویس ایجاد بشه یا از وب سرویس های موجود استفاده بشه! این که چقدر هزینه ساختش هست اصلا چطور ساخته میشه (در حد مقدمات البته) و...

MMSHFE
یک شنبه 30 فروردین 1394, 10:41 صبح
باید جزو نورچشمیها باشین تا بتونین بگیرین. اگه هستین یا علی وگرنه از همونایی که هستن سرویس بگیرین.

یک شنبه 30 فروردین 1394, 11:30 صبح
حالا نور چشمی که نیستم ولی میخوام بگیرم هرطور شده الآن هم نه در آینده حتما نیاز دارم بهش کجا باید اقدام کنم؟
و واسه فعلا از کدوم شرکت ارگان سازمان وب سرویس پنل بگیرم که عالی باشه شما چی پیشنهاد میدید؟

m.esmaeilzadeh
یک شنبه 30 فروردین 1394, 15:14 عصر
خوب این که تو هر کاری انجام میشه هر سرویسی باید از عده خواصی گرفته بشه واسش امکانات خواصی نوشته بشه بعد هم به مشتریان داده بشه!
سوال من به لحاظ تخصصی بود این که کیا همینی که میگید رو ارائه میدن چطور باید اقدام کرد اصلا به صرفه تره وب سرویس ایجاد بشه یا از وب سرویس های موجود استفاده بشه! این که چقدر هزینه ساختش هست اصلا چطور ساخته میشه (در حد مقدمات البته) و...

سوال شما تخصصی بود ؟ اینکه چجوری سرویس ارائه بشه تخصصی و فنی است یا اینکه از کجا باید سرویس بگیری ؟
از نظر تخصصی و فنی توضیح رو دادم خدمت شما , ولی اگر دنبال جایی باشی که بتونی به شیر فلکه اصلی ارسال پیامک وصل بشی کار شما نیست ....
چون بعید میدونم اندازه چند میلیارد بتونی هزینه کنی و حتی بتونی باهاشون صحبت کنی !!! :چشمک:
شرکت هایی مثل sms.ir هم نسبتا خوب هستن ....

bagherok
یک شنبه 30 فروردین 1394, 22:47 عصر
بهتره در ابتدای کار سرویس های موجود رو تست و استفاده کنید و امکاناتشون رو بررسی کنید.

میتونیدعینا ازپنل های اونا استفاده کنید یا اینکه برای خودتون یه پنل اختصاصی بنویسید که با وب سرویس ارتباط برقرار کنه..

ولی درکل سرویسی روانتخاب کنید که تمام امکانات پنل رو هم در قالب API ارائه داده باشه

دوشنبه 31 فروردین 1394, 12:02 عصر
خوب کی بهتره امکانات بیشتری ارایه میده؟ دوستان لطفا از تجربیاتتون بگین ممنون میشم...
یه سرویسی که هر کاری که بشه با این نوع وب سرویسها کرد رو ارایه داده باشه چیه؟؟!